Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Na Boże Ciało, tylko że to dopiero w czerwcu :oslabiony:

Mówimy o spotkaniu w bliskim terminie, nie za trzy miesiące :)

 

Pamiętaj, że jeszcze Langosze trzeba gdzieś upchać  :yay: Może właśnie w Boże ciało  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajtek........

nie,nie tylko Brenna i Cieszyn............dawaj inne propozycje............a co do 1-go weekendu kwietnia to może zostać-od czegoś trzeba zacząć.

 

Tomek..........jakie Boże Ciało, przecież to będzie środek sezonu :lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to termin wstępni ustalony. Tylko Belmondo musi coś wymyślić :)

 

Czy mam rozeznać temat w innych rejonach Beskidów?? Wolicie góry, czy raczej przy mieście ???

 

A co do Langoszy, to dojrzewam do otwarcia nowego wątku....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Nam każdy termin będzie odpowiadał,jeśli chodzi o miejsce - znamy Brenną i są tam duże możliwości pod kątem wycieszek pieszych i rowerowych a na wycieczkę do Cieszyna można się wybrać większą grupą samochodem. Być może w okolicy Cieszyna jest równie fajnie jednak my nie znamy tamtej okolicy zbyt dobrze więc wypowiadać się nie będziemy :-)  Jeśli stanie na Brennej - będziemy chętnie służyć za przewodników okolicznych ścieżek rowerowych - Brenna - Ustroń -Wisła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek........

nie,nie tylko Brenna i Cieszyn............dawaj inne propozycje............a co do 1-go weekendu kwietnia to może zostać-od czegoś trzeba zacząć.

 

Tomek..........jakie Boże Ciało, przecież to będzie środek sezonu :lol2: :lol2: :lol2:

Oj tam oj tam ale termin też fajny jak na majówkę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze jest Bąków pod Kluczborkiem tam też jest kemping

 Ulala, ale się rozpędzamy..... Z Kluczborka, to w sumie blisko do Poznania, tam pewno też jest kemping  :lol:  :lol:  :lol:

 

A gdzie jest ten Zalew Brzeźnica?? Wybacz nieznajomość geografii....  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeźnica - miejsce fajne, jest na mapie campingów karawaning.pl. Ma jednak dużą wadę - sanitariaty...

 

wydaje mi się, że na spotkanie kwietniowe baseny raczej będą zbędne.

 

z plusów to jest fajna wiata - ta z fotek, która jesienią 2012 owinięta była streczem i fajnie ciepło było wieczorem przy ognisku, kiedy na dworze było blisko 0C.

 

z minusów - brak atrakcji w okolicy, co innego jesienią - grzybów pod dostatkiem

 

Kajetan - http://www.brzeznica.tworog.pl/

 

odnośnie Kluczborka - ja się sparzyłem, chciałem odwiedzić na weekend a na miejscu okazało się, że nie ma miejsca.... podobno większość parceli zajęte sprzętem stacjonarnym

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracamy do punktu wyjścia - Cieszyn lub Brenna. Myślałem o czymś w głębi Beskidu Żywieckiego. Może Korbielów albo Zwardoń czy okolica ?? Pogadałoby się w jakimś ośrodku wczasowym... niekoniecznie musi być kemping....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeźnica - miejsce fajne, jest na mapie campingów karawaning.pl. Ma jednak dużą wadę - sanitariaty...

 

wydaje mi się, że na spotkanie kwietniowe baseny raczej będą zbędne.

 

z plusów to jest fajna wiata - ta z fotek, która jesienią 2012 owinięta była streczem i fajnie ciepło było wieczorem przy ognisku, kiedy na dworze było blisko 0C.

 

z minusów - brak atrakcji w okolicy, co innego jesienią - grzybów pod dostatkiem

 

Kajetan - http://www.brzeznica.tworog.pl/

 

odnośnie Kluczborka - ja się sparzyłem, chciałem odwiedzić na weekend a na miejscu okazało się, że nie ma miejsca.... podobno większość parceli zajęte sprzętem stacjonarnym

Nie wszystkie zajęte, mnie dała popalić bliskość głównej drogi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.