Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

a może zrobić kolejne takie spotkanie? bo widzę że to już umarło śmiercią naturalną... Fajnie byłoby się poznać, niektórzy po raz kolejny... a pewnie nowych osób też się sporo nazbiera :P

Dobry pomysł!!!,sądzę,że przy tej pogodzie można by zorganizować spotkanie weekendowe a nie 1-dniowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł!!!,sądzę,że przy tej pogodzie można by zorganizować spotkanie weekendowe a nie 1-dniowe

 

Obawiam się, że pogoda w końcu przestanie być łaskawa.... :hmm: Spotkanie o którym mowa w tytule wątku było w kwietniu.... :] Nie mówię, że mamy czekać do kwietnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zobaczymy czy ktoś się tego podejmie, bo ja niestety nie mam czasu... studiuję i pracuję, a teraz czas sesji :( tak tylko z ciekawości zarzuciłem temat :)

 

Teraz to już przepadło... Jesteś Organizator i tyle.... :]  :]  :ee:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, mnie chodzi po głowie takie spotkanie, ale na wiosnę.

Jestem po rozmowach z właścicielem Olzy w Cieszynie, tam co ceny wysokie, ale są chętni do rozmów.

 

Wymyślimy coś tak żeby wszyscy mieli w miarę blisko i żeby się sporo ekip zmieściło - może otwarcie sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, mnie chodzi po głowie takie spotkanie, ale na wiosnę.

Jestem po rozmowach z właścicielem Olzy w Cieszynie, tam co ceny wysokie, ale są chętni do rozmów.

 

Wymyślimy coś tak żeby wszyscy mieli w miarę blisko i żeby się sporo ekip zmieściło - może otwarcie sezonu?

 

Miodzio - jestem za. Tylko, jak zwykle, muszę znać miesiąc wcześniej termin - zas...ne grafiki Gosi w pracy... :oslabiony: do 10-tego musi dać znać kiedy chce wolne w następnym miesiącu....

 

 Można zacząć myśleć o końcu marca, początku kwietnia. Zimy to już chyba wielkiej nie będzie :) Byle mrozu nie było, bo tego mi najdroższa nie zaakceptuje  :pad:

 

Cieszyn jest OK, ale jak będą filozofować z ceną - zawsze można przenieść się do Wisły (sprawdzone kontakty) lub do Ustronia. Podejrzewam, że gość z pocałowaniem ręki otworzy kamp nad rzeką a ceny były tam śmieszne :). Chyba żeby od razu tam uderzać ?? :niewiem:

 

Mogę też zagadać na kempach w B-B. Chyba jeszcze tu nie było żadnego spotkania??  :hmm:

 

ooo, rozpoczęcie sezonu zawsze spoko :) miłych rozmów :P

 

Jakie miłych rozmów??? Do roboty Organizatorze :krzykacz:  Myślisz, że to tak bąknąć półgębkiem i potem samo się zrobi  :ee:    :]  :]  :]  :]  :]

 

Zawsze możesz przynajmniej jako obstawa z Miodziem pojechać  :tuk: Z jednego miasta jesteście  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat posprzątany, wydzielony - teraz można się zastanawiać i kombinować, bo czasu trochę jest.

Kiedyś z piotrkiembb próbowaliśmy rozeznać sprawę kempingów w Bielsku, wychodzi, że drogo albo bardzo drogo.

Ale dopytać warto.

 

Kemping musi mieć prąd, bo pewnie parę osób będzie go potrzebowało do grzania.

 

Cieszyn zostawiłbym na spotkanie gdzie będzie więcej czasu na zwiedzanie, bo wiadomo jak to jest jak się wszyscy pierwszy raz w sezonie spotkają.

Kajtek to nawet lubi być mało obecny na spotkaniach pod jego nosem na koniec sezonu 

 

Ale może Brenna? Tylko to góry, więc w nocy lubi być chłodniej niż na wyżynie.

 

Jura czyli Podlesice lub Rzędkowice, ale tu też cena dosyć spora.

 

Może Brynek? Tu mieliśmy wiele fajnych spotkań, gospodarz przyjazny no i miejsca sporo.

 

To moje sugestie, ale nie ja jestem organizatorem  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.