Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra.

 

No to skoro coś się ruszyło w temacie, to może jednak spróbujemy ustalić jakiś termin. Dla mnie, to o tyle istotne, że jeżeli mamy się stawić w komplecie rodzinnym, to moja lepsza połowa musi dać info do 10 marca, w firmie, że w kwietniu chce wolne w konkretny weekend. Taki obóz pracy  :niewiem:

 

Co proponujecie?

 

dla mnie w sumie prosta sprawa, jako że zostałeś namaszczony na organizatora, a do tego masz takie a nie inne problemy z urlopem żony to zapodaj jakiś termin i chętni albo się dopasują albo nie przyjadą :). Ja osobiście nie wiem czy dojadę, bo nasz syn od kiedy poszedł do przedszkola to w sumie prawie zawsze siedzi chory w domu :/ tak więc zapisać to się mogę do kolejki u lekarza - awansem raz na tydzień :)

 

wiadomo, że lepiej będzie termin Świąt Wielkiejnocy odpuścić, więc zostają Ci 2-3 weekendy do wyboru w kwietniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 bo nasz syn od kiedy poszedł do przedszkola to w sumie prawie zawsze siedzi chory w domu :/ tak więc zapisać to się mogę do kolejki u lekarza - awansem raz na tydzień :)

 

 

Po to poszedł do przedszkola, żeby odchorować swoje i potem w szkole nie mieć problemów. Uwierz mi, że działa :)

 

dla mnie w sumie prosta sprawa, jako że zostałeś namaszczony na organizatora, a do tego masz takie a nie inne problemy z urlopem żony to zapodaj jakiś termin i chętni albo się dopasują albo nie przyjadą :). Ja  Ci 2-3 weekendy do wyboru w kwietniu :)

 

Staram, się, żeby demokracja była i czekam na propozycje z vox populi  :]

No i obowiązkowo lista :]   :]   :]

 

TOM, tylko pod warunkiem, że TY też na niej będziesz  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tworzycie termin to proszę omińcie 11-13 kwiecień-Częstochowa -więc dla mnie ten termin odpada.A tak poza tym to nawet w Święta Wielkanocne możemy przyjechać.

Może rzeczywiście ostatni weekend marca-chociaż z soboty na niedzielę jest zmiana czasu na letni-niestety godzina snu w plecy. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tworzycie termin to proszę omińcie 11-13 kwiecień-Częstochowa -więc dla mnie ten termin odpada.A tak poza tym to nawet w Święta Wielkanocne możemy przyjechać.

Może rzeczywiście ostatni weekend marca-chociaż z soboty na niedzielę jest zmiana czasu na letni-niestety godzina snu w plecy. :oslabiony:

Irek jakiego snu :yay:   :gitara:   :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek jakiego snu :yay:   :gitara:   :pub:

Powiadasz ,bez snu,no może być w końcu do domu nie tak daleko ,to po powrocie się nadgoni.

Ty ,tu nie tiutiaj, tylko suszarkę do ręki i susz trawnik,bo po mokrej trawie pod górkę nie wyjedziesz. :laugh: :laugh: :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalamy wstępnie termin 28.03-30.03.2014r.  np.Brenna -Kotarz-komu pasuje?

Jeżeli pogoda będzie słaba,to przełożymy dalej o tydzień  :)

 

No to ja się wypisuję  :oslabiony:  Jak pisałem, Gosia musi miesiąc wcześniej dać znać , że chce wolny weekend. Ponieważ to termin marcowy - prawdopodobnie będzie szła do pracy....

 

W naszym przypadku może to być tylko termin kwietniowy....  :niewiem:

 

 

Mi osobiście pasuje ostatni weekend marca pod warunkiem ,ze będzie ciepło,bo mam wtedy stary urlop,a w kwietniu mogę mieć kłopot z wolnym 1 weekendem,bo 2 -gi to bankowo wolny muszę mieć do Częstochowy,potem święta i znowu urlop :)

 

I tak to właśnie jest z dopasowaniem do wszystkich....  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

 

Ustalamy wstępnie termin 28.03-30.03.2014r.  np.Brenna -Kotarz-komu pasuje?

 

 

A tak w ogóle to chyba trochę za wcześnie. Jednak proponuję kwiecień, niezależnie od prywatnych komplikacji  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być kwiecień,a nawet lepiej i jeszcze dodam ,że z milą chęcią zwiedził bym Cieszyn :piwo: , chociaż wiele dobrego słyszałem o Brennej (tam raczej wycieczki górskie na Błatnią lub Biały Krzyż przez Kotarz ) :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, żeby nie kolidowało z Częstochową, proponuje pierwszy weekend kwietnia, czyli od 4 do 6. kwietnia.

 

Kto jest za?

 

Co do miejsca, to się jeszcze dogadamy, chodzą mi po głowie inne lokalizacje, chyba, że tylko Cieszyn albo Brenna wchodzą w grę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.