Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wolę paszporty bo np w Chorwacji na podstawie paszportu można uzyskać bezpłatną pomoc w szpitalach a dowód do tego nie upoważnia. Z resztą paszporty to też 3-4 tygodnie, tylko trzeba się za to zabrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze pole namiotowe czy kempingowe "Jaszowiec" w Ustroniu, ale tam może być cienko z miejscami oraz

ogólnie z zapleczem sanitarnym. My tam byliśmy w zeszłym roku na weekend i jak na taki wypad było fajnie.

Ale u nas wymagania nie są zbyt wygórowane i nam ten ośrodek odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, niezły macie rozrzut z miejscówkami.

 

w temacie Karczewic - jakie daleko ? ja do wszystkich pozostałych miejscówek mam dalej niż z Bielska do Karczewic :) - ale słusznie, na razie proponowałbym dać im się rozkręcić przed sezonem i przygotować na turystów.

 

w temacie Krakowianki - wiem, że może mi się oberwać... ale byłem na tym campingu jakoś na początku września 2013 i powiem, że był to najgłośniejszy camping na jakim byłem - po prostu w mieście, blisko dwupasmówki, cały wieczór słychać było wszystkie możliwe służby ganiające na sygnale.... ciężki wypoczynek. Z minusów dodam jeszcze duże problemy z dojazdem - trzeba się przebić przez korki - my akurat fuxem je objechaliśmy, ale ludzie z campu odstali 2 godzinki ostatnie 2 km przed campem. No i 3 minus - średnio z jakością sanitariatów, tankowałem wodę po ciemku, rano wysiadam z przyczepy a w baniaku pomarańczowa breja a nie woda - dobrze, że nie zaciągnąłem tego do instalacji przyczepy... uciekliśmy po 1 nocy do Pieskowej Skały.

 

a co do Alwerni - jest jakiś opis / cennik / fotki ośrodka ?

 

P.S

 

ten temat to jeden z lepszych poradników dla Ślązaków - pt. "Gdzie jechać na weekend"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwerni czy Krakowa z tego co wiem to na razie nie przyłączyli do Śląska więc skupmy się na bliższych miejscówkach  :]

 

Czy komuś ta Brenna nie odpowiada???  :boks:

 

Przecież to ma być rozpoczęcie sezonu dla sporej części osób jak również poznanie nowych koleżanek i kolegów. Im bliżej, szybciej i wygodniej tym lepiej.

Ambitniejsze plany, wyjazdy, zwiedzania znajdą swoje terminy w rozpoczynającym się sezonie 2014  :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.