Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak początek kwietnia to proszę o termin bo moja przyczepka jeszcze zimuje i muszę ją najpierw obudzić przed wyjazdem. :]

 

Nie bój żaby, już ja ją obudzę  :pub:

 

My tu tak gadu gadu ale to będzie mój pierwszy wyjazd z cepką w związku z tym moje podstawowe pytanie brzmi "POMOŻECIE"?

 

Pomożemy Ale w czym???  Jeśli w tym:  :pub: to  ZAWSZE  :D Ale zapasową wątrobę lepiej weź  :P A jeśli przyczepę zimujesz na wyspie z łabędziami i trzeba ci pomóc wyciągnąć na suchy ląd...hmmmm  :hmm: pewnie też pomożemy, ale będzi Ci to kosztować  :piwo:   :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak myślałem z tym na czym się jakoś znam to wszyscy chcą pomagać :slina: ale tu gdzie jestem zielony (karawaning) to się będę bujał sam :]

Rozumiem że będzie tradycyjnie jak się rozpakuję i zasiądę do pierwszego browara - bo tylko tyle mi zostawicie Wy będziecie już :hej:  wracać do domu - taki już los "młodego" :mlot:

 

Damy radę, śledzia Ci jakiegoś wbijemy....   :]  :]  Może kto rurkę od przedsionka przytrzyma....  :P

 

No chyba, że budy sam nie zapniesz na hak i do Zebrzydowic trza na pomoc przyjechać  :lol:  :lol: co greenhorn to greenhorn w końcu  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypijemy :pub:   :pub:   :pub:

 

Ok a więc tak na poważnie może w któreś z tych miejsc?

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=264

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=102

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=219

 

Ale czy tam coś jest ciekawego lub czy to jest otwarte to już nie wiem.

A ten kemping na jurze o którym pisałeś wcześniej odpada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, śledzia Ci jakiegoś wbijemy....   :]  :]  Może kto rurkę od przedsionka przytrzyma....  :P

 

No chyba, że budy sam nie zapniesz na hak i do Zebrzydowic trza na pomoc przyjechać  :lol:  :lol: co greenhorn to greenhorn w końcu  :blink:

Spoko przytargałem ją z Augustowa więc dojadę na miejsce, przedsionka nie mam więc browara też szybciej łykniemy. Chodzi mi bardziej o sprawy techniczne co i jak z tym karawaningiem. Wiem że to nie są tanie rzeczy :piwo: ale chyba jakoś dam radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jeszcze decyzja nie podjęta, ale ma być raczej w górach.

Jeśli góry to myślę że Żywiec jest najlepszy bo można wyskoczyć na zwiedzanie browaru oczywiście jeśli będzie czynny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dajecie czadu z tymi propozycjami... Normalnie chwilę człowieka na forum a jest pełno nowych propozycji.

Oczywiście nigdy nie jest tak, że jakaś miejscówka wszystkim przypasuje w 100%.

 

Kajtek pamiętasz, że jedno z ostatnich spotkań zeszłorocznych było w Żywcu?? Zwiedzanie browaru, Żar itd.

Na Jonidle od czasów dużego zlotu na środku kempingu powstał hotel i restauracja. Jeśli to nie przeszkoda (a chyba jest przez to dziwnie) to na Jonidle mamy zawsze dobry wjazd i cenę tez dostaniemy w porządku.

Spotkanie w Cieszynie też będzie w tym roku ale w innym terminie  :skromny:

Polana Sosny fajna, nawet bardzo ale za daleko!!! :blagac:

Brenna na rozpoczęcie sezonu chyba jest idealna, polegli zostaną na polu pilnować dobytku, a turyści pójdą na Błatnią.

Witus o którym polu mówisz w Brennej?

 

Do Istebnej jeżdżą kampery, nie do Zagronia, ale na Złoty Groń. Miejsca na auta z przyczepami nie bardzo tam widzę, z prądem tez będzie pewnie kłopot. 

Myślę, że na rozpoczęcie sezonu Brenna nie będzie złym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chętnie. Miejsce dla nas nie ważne, z terminem też  się dopasujemy. Byle dzieciaki zdrowe były i przyczepa przygotowana. 

Ale pogoda zapowiada się przychylnie do przygotowań więc rezerwujemy miejsce dla naszej drużyny

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Witus o którym polu mówisz w Brennej?

 

 

No właśnie, bo chyba ze cztery mi w googlach wyskoczyły....  :look:

My też chętnie. Miejsce dla nas nie ważne, z terminem też  się dopasujemy. Byle dzieciaki zdrowe były i przyczepa przygotowana. 

Ale pogoda zapowiada się przychylnie do przygotowań więc rezerwujemy miejsce dla naszej drużyny

.

 

Myślę, że jednak powoli listę zacząć czas  :]

 

Lista chętnych na spotkanie: 

 

1. Krixos

2. Kielek

3. TOM3653

4. Kajetan1975

5. Bernadetta i Jerzy

6. BERU

7 .Gazirek

 

Jeżeli kogoś pominąłem a we wcześniejszej treści wyrażał nieprzepartą chęć uczestnictwa - z góry przepraszam  :blagac:  Proszę zatem na bieżąco uzupełniać listę  :ok:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.