Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Oczywiscie jestem chętny.Dla mnie najlepsza jest końcówka marca-miejmy nadzieję,że bedzie ciepło.

 

Końcówka marca jest wporzo. Co oznacza, że już do 10-tego lutego Gosia musi w pracy dać info, że chce wolne. Jeżeli natomiast miałby to być np. pierwszy weekend kwietnia, to już do 10-tego marca  :bzik:  :pad:

Miodzio w BB oprócz tego mega drogiego pod Szyndzielnią jest jeszcze Ondraszek przy bielskich błoniach, więc jakby coś to można też tam rozpoznać sytuacje :)

 

 

Kiedyś coś tam zagadywałem właściciela i wychodziło nam koło 60 zł za dobę.... ale przy większej ilości może coś opuści.... tylko lokalizacja Ondraszka nieco gorsza  :hmm:

 

 

A gdyby tak wrócić do zeszłorocznego projektu spotkania w Beskidzie Żywieckim? Ja mogę zagadać tu: http://www.schroniska-ptsm.pl/indx/Soblowka.html i tu: http://www.schroniska-ptsm.pl/indx/Rajcza.html   

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ehh tak wcześnie, to ja się nie mogę podjąć organizacji... bo mam szkołę i pełno nauki :(  także na mnie nie liczcie jako organizatora, ew jak sie wszystko dobrze potoczy to mogę pojechać z wami :P ale sprawy mi się skomplikowały, także zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tak wcześnie, to ja się nie mogę podjąć organizacji... bo mam szkołę i pełno nauki :(  także na mnie nie liczcie jako organizatora, 

Od kiedy to szkoła jest przeszkodą w przyjemnościach..... :>  Dasz radę Panie Organizatorze. Wszyscy na Ciebie liczymy i cały Świat na Ciebie patrzy  :bravo:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dziękuję za przypomnienie, obydwa kempingi znam i jakoś do mnie nie przemawiają.

Ondraszek - jedna doba według cennika - (rodzina 2+1) to 80 zł.

Pod Dębowcem - analogicznie wychodzi - 99 zł.

Za tyle to mamy gdzie indziej cały weekend od piątku do niedzieli.

 

Może jednak ta Brenna ? Miejsca sporo a przed sezonem nie będzie tłoku i problemów z dojazdem.

Albo Brynek - wtedy cały kemping dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to szkoła jest przeszkodą w przyjemnościach..... :>  Dasz radę Panie Organizatorze. Wszyscy na Ciebie liczymy i cały Świat na Ciebie patrzy  :bravo:  :hehe:

hahaha, no nie zawstydzaj mnie :P Miodzio jest chętny to niech organizuje xD ja mu ew, mogę pomóc :) kurde sie zaczerwieniłem że na mnie wszyscy patrzą :miga: :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, no nie zawstydzaj mnie :P Miodzio jest chętny to niech organizuje xD ja mu ew, mogę pomóc :) kurde sie zaczerwieniłem że na mnie wszyscy patrzą :miga: :miga:

Nie zauważyłem żebym gdzieś tą chęć przejawił, mogę pomóc i pokierować spotkanie na odpowiednie tory, ale to Ty reanimowałeś temat więc automatycznie zostałeś organizatorem.

:yay:

Do Ciebie należało pierwsze słowo.

Ale cytując klasyków: prawdziwego mężczyznę poznamy po tym jak kończy a nie jak zaczyna.

:hmm:

:ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo Brynek - wtedy cały kemping dla nas :)

 

Miodzio. A co to Brynek?? Nie byłem i nie znam....  :oslabiony:  Brenna może być :)

 

Rozumiem, że Beskid Żywiecki Wam nie odpowiada??   :]

Nie zauważyłem żebym gdzieś tą chęć przejawił, mogę pomóc i pokierować spotkanie na odpowiednie tory, ale to Ty reanimowałeś temat więc automatycznie zostałeś organizatorem.

:yay:

Do Ciebie należało pierwsze słowo.

 

Widzisz jak to jest. :hehe:  Ja też kiedyś tylko napisałem, że może by się spotkać i nagle się okazało, że jestem Wielkim Organizatorem Spotkania Langoszowego. Ty i tak masz łatwiej bo "Langosze" były za granicą  :>    :-]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuurde :( no doooobra, ale nie wiem kiedy co i jak :P ale mówicie że chcecie koniec marca? :P ale pewnie będzie śnieg... dłuuugo będzie śnieg :(

 

Cyyykor  :ee:  

 

 

Ja wolę pierwszy weekend kwietnia :)

 

Myślę,że można by się skupić nad tymi dwiema miejscówkami. :hmm:

 

Jeżeli nie macie ochoty na Beskid Żywiecki - to z tych dwóch miejsc bardziej skłaniałbym się ku Brennej  :hmm: Brynka w ogóle nie znam.... ale kojarzy mi się z Brynowem, a to gdzieś koło Katowic czy Gliwic....  :look:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyyykor  :ee:

 

 

Ja wolę pierwszy weekend kwietnia :)

 

 

Jeżeli nie macie ochoty na Beskid Żywiecki - to z tych dwóch miejsc bardziej skłaniałbym się ku Brennej  :hmm: Brynka w ogóle nie znam.... ale kojarzy mi się z Brynowem, a to gdzieś koło Katowic czy Gliwic....  :look:  :]

Brynek to gdzieś w środku lasów jak się jedzie na Toszek czy gdzieś tam.... ale ogólnie same lasy wokół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynek to kemping Brzeźnica, od kilku lat dobre miejsce na większe i mniejsze spoty.

Dojazd nieskomplikowany, ośrodek przeważnie pustawy i co najważniejsze chętny ugoszczenia nas.

No i jest wiata :)

 

Dobrawa tradycyjnie jest przeciwko bo ma za blisko z domu :) ale może naokoło sobie dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobrawa tradycyjnie jest przeciwko bo ma za blisko z domu :) ale może naokoło sobie dojechać.

 

My jak zwykle pojedziemy przez Kraków :] przynajmniej jedynka z przodu będzie :bzik:

 

Jeśli mowa o Brennej to Jarowiska czy Kotarz?

Edytowane przez dobrawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.