Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

mnie dała popalić bliskość głównej drogi 

 

Tym bardziej odpada...  :oslabiony: a co jak za mocno się zintegrujesz  :pub: i Ci się szwendacz włączy  :P

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będzie ciężko z tym terminem  :oslabiony:

 

TOM. Dasz radę. Jak to tak, żeby jedna cepa wyjechała z ogródka a druga została...  :look: Toż się zapłacze bidula z tęsknoty...  :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczbork odpada - nie da się ustawić nawet paru zestawów obok siebie, poza tym za blisko drogi.

Brzeźnica mało atrakcyjna, poza tym spora część prawdopodobnych uczestników bywa tam zbyt często.

 

Najlepsza Brenna. Pytanie tylko czy centrum czy Leśnica?

Termin wstępnie może być taki jak Kajtek zaproponował, ale wszystko w ostatecznym rozrachunku zależy od pogody (wiosny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza Brenna. Pytanie tylko czy centrum czy Leśnica?

 

 

Ok. Niech będzie Brenna. Choć Cieszyn chyba też był dla niektórych atrakcyjny :hmm: A o lokalizacji, to może zadecydujcie. Ja się na Brennej nie znam :) Pedzej na Cieszynie...  :]

 

Wydaje mi się, że raczej jest ukierunkowanie na góry...i okolice ewentualnie...  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Gościńca Jurajskiego - jest to idealne miejsce na takie spotkanie - przynajmniej jeżeli chodzi o wyposażenie campingu. Są porządne łazienki, jest dużo skrzynek z prądem, kawał utwardzonego i płaskiego trawnika, kilka miejsc na ogniska...a do tego można spokojnie pokazać sąsiadującemu hotelowi, w którym wiecznie są imprezy okolicznościowe, że raz za płotem może być głośniej.

 

z atrakcji to zamki Jury K-Cz. i lasy... skałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie rozpocznę moją przygodę z karawaningiem od spotkania z ziomalami ze Śląska i Podbeskidzia. Jeśli to możliwe to fajnie byłoby gdzieś oprócz Cieszyna bo tam dorzucę kamieniem ;) a moja teściowa tam chodzi na spacery - myślę że żaden z Was nie chciałby mieć żmiji w cepce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) a moja teściowa tam chodzi na spacery - myślę że żaden z Was nie chciałby mieć żmiji w cepce :]

 

Mocne słowa...  :hehe:  A co jeśli szanowna żmija właśnie czyta forum pod jakimś tajemniczym nickiem  :look: Oj wtedy czarno widzę Twoją integrację z ziomalami  :banned:

 

 

 Jeśli to możliwe to fajnie byłoby gdzieś oprócz Cieszyna bo tam dorzucę kamieniem

 

Brenna jak najbardziej może być. Zastanawiałem się też nad Istebną, można by nawiedzić aquapark Zagroń. Jeszcze tam nie byłem... Może właściciele ośrodka zgodzili by się przyjąć nas na swój teren  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że spotkanie będzie w górach i tam należy szukać miejsca  :hmm:

 

Co sądzicie o tej Istebnej? Zagadać tam kogoś?? A może poszukać jakiegoś ośrodka wypoczynkowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.