Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

miejsce na przyczepy każdy ma wydzieloną swoją parcele około 55 m2, czystko, toalet sporo, prysznice, obecnie rodzice mówią że jest problem z prądem ale jak co roku duzo ludzi to i jest problem, za prąd płacisz jakoś 10 pln za dobę więc ludziska korzystają ile wlezie i robi sie problem :) są ławeczki na klifie więc posiedziec można i jesteś nad plażą jakieś 20 metrów.

 

jak nie masz rezerwacji to teraz miejsca nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze zagramaniczne plany legły w gruzach, planujemy albo Gąski albo mierzeja wislana,

jest ktoś na mierzei ?

czytałem forum ale jakoś tak nie bardzo do mnie przemawia, myślałem o Piaskach ale straszą dzikami :)

ktos coś może polecić, może krynica ?

stegna,sztutowo no wolałbym już samą mierzeje :)

w sobotę 19 lipca zabieram przyczepę z Horyzontu Chłapowo, jak ktoś potrzebuje miejscówkę to proszę bardzo :)

Marcin masz Gallusa w Krynicy, ogrodzony, w mieście po prawej str przed Portem też jest Camp są ogrodzone , nie ma problemu z Dzikami.

W Piaskach trza zwijać  wszystko ,na noc. bo będzie kontrola  :] 

 

Ja  atakuje Krynicę 1-08  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu właśnie zapodałem temat http://forum.karawaning.pl/topic/17166-mierzeja-wiślana/#entry379851

 

my się wybieramy 26 lipca na jakieś 10 dni a później na mazury i na koniec okolice Zamościa  

i tak właśnie logistycznie mierzeja mi odpowiada

 

potrzebuje więcej info o tych kempingach może ktoś jest albo ostatnio był :)

to się może Wiesiu spotkamy :)


http://www.banach.mierzeja.pl/

http://www.mierzeja.pl/krynica-morska-piaski/campingi/banach.html

 

i w Krynicy http://www.camp71.mierzeja.pl/  - Gallus


Wiesiu a mazury

chyba http://www.butryny.pl/ tylko poszukam czy za prysznic się dodatkowo nie płaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zlotepiaski.com.pl ja jestem tu :)

 

Kolejne za płotem to bursztynowe ale tam jakaś masakra przyczpa na przyczepie :(

 

A jak wygląda zadzrzewienie tego kepmpingu?

Czy tam w ogóle jest możliwość rozbicia namiotu?

Bo z opisu to nie wyynika.

Edytowane przez leszel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda zadzrzewienie tego kepmpingu?

Czy tam w ogóle jest możliwość rozbicia namiotu?

Bo z opisu to nie wyynika.

Pewnie, że tak obok mnie stały dwa namioty. Dzisiaj się zwinęli. Zastanawiałem się czy cennik nie jest w E jeżeli tu tak mało ludzi, a na kolejnym campingu sąsiad zagląda co wrzuciłeś do grilla.

 

Właśnie zarejestrowałem sie w recepcji za moje 2+2 będę płacił 65,30 z klimatycznym + prąd wg wskazania licznika.

 

Dla mnie rewelacyjne miejsce. Drzewa są tylko wokół płota.

 

Pogoda super, śniadanie na trawie.

 

post-373-1405499543,5_thumb.jpg

Pewnie, że tak obok mnie stały dwa namioty. Dzisiaj się zwinęli. Zastanawiałem się czy cennik nie jest w E jeżeli tu tak mało ludzi, a na kolejnym campingu sąsiad zagląda co wrzuciłeś do grilla.

 

Właśnie zarejestrowałem sie w recepcji za moje 2+2 będę płacił 65,30 z klimatycznym + prąd wg wskazania licznika.

 

Dla mnie rewelacyjne miejsce. Drzewa są tylko wokół płota.

 

Pogoda super, śniadanie na trawie.

 

Ps. za namiot zapłacisz jak za przyczepę widać to w pkt 2.

 

ImageUploadedByTapatalk1405499540.073826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan8e z innej beczki, kto bedzie wracal z nad Baltyku (Wladek-Leba) i ma miejsce w aucie do Wawy? Kobita chce mnie koniecznie odwiedzic, transport do juz ogarniety (dzieki Miras), ale szukam czegos na powrot jeszcze, bo autobusy jada i jada i jada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIERZEJA: będę szukał spokojnego campingu, z możliwie dobrymi sanitariatami pomiędzy Jantarem (tu zaczynam u Kaliny ew Stegny) a Piaskami

wrzucę tu moje opinie

 

jedziemy 19.07 na ok. 2 tygodnie z dwójką dzieci (2,5 + 5,5)

 

chętnie dobijemy do podobnej gromadki forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

2 lata czekaliśmy żeby zapiąć przyczepkę i ruszyć w Polskę! Od zakupu przyczepy smakowaliśmy karawaning stacjonarnie - brak "ciągnika". W końcu czas zrobić krok do przodu. Jutro ruszamy na północ. w planach tydzień na wybrzeżu między Helem a Łebą. Jeszcze nie mamy dookreślonych planów. Czy z Waszych doświadczeń wynika że można jechać w ciemno bez rezerwacji? Poczytaliśmy już sporo na temat kempingów w interesującej nas okolicy. Bylibyśmy jednak wdzięczni za informację których plaż unikać? Nie chcemy wylądować w miejscu gdzie na 100m2 przypada 100 osób:-). Dlatego Władysławowo i Łeba raczej odpadają:-( Jedziemy rodzinką 2+2 (chłopcy 6 i 15). Nie znamy jeszcze nikogo z forum. Mamy nadzieję że kogoś uda nam się spotkać i poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

2 lata czekaliśmy żeby zapiąć przyczepkę i ruszyć w Polskę! Od zakupu przyczepy smakowaliśmy karawaning stacjonarnie - brak "ciągnika". W końcu czas zrobić krok do przodu. Jutro ruszamy na północ. w planach tydzień na wybrzeżu między Helem a Łebą. Jeszcze nie mamy dookreślonych planów. Czy z Waszych doświadczeń wynika że można jechać w ciemno bez rezerwacji? Poczytaliśmy już sporo na temat kempingów w interesującej nas okolicy. Bylibyśmy jednak wdzięczni za informację których plaż unikać? Nie chcemy wylądować w miejscu gdzie na 100m2 przypada 100 osób:-). Dlatego Władysławowo i Łeba raczej odpadają:-( Jedziemy rodzinką 2+2 (chłopcy 6 i 15). Nie znamy jeszcze nikogo z forum. Mamy nadzieję że kogoś uda nam się spotkać i poznać.

Możecie jechać w ciemno. Może Lubiatowo lub jak chcecie pustą plażę Gąski, ale to nie ten rejon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Chłapowo k/Władysławowa, ja jestem u Alexa. Kempingów kilka obok siebie, miejsce zawsze się znajdzie, tłoku nie ma i przyczepki odsunięte od siebie na wystarczającą odległość. Morze czyste (choć przez dwa dni była sinica), plaże nie zaludnione, pogoda ładna, ceny nie odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję bezpieczny powrót do domu z kempingu KRYSTYNA w Rowach.

dzięki wszystkim forumowiczom poznanym podczas pobytu, a Magdzie i Tomkowi z Olkusza za całokształt czyli za praktycznie spędzenie razem 'wakacji'

P.S. Tomek już nigdy nie dam zarobić 'darmozjadą' z Amber One ;p ;p ;p

witam,

2 lata czekaliśmy żeby zapiąć przyczepkę i ruszyć w Polskę! Od zakupu przyczepy smakowaliśmy karawaning stacjonarnie - brak "ciągnika". W końcu czas zrobić krok do przodu. Jutro ruszamy na północ. w planach tydzień na wybrzeżu między Helem a Łebą. Jeszcze nie mamy dookreślonych planów. Czy z Waszych doświadczeń wynika że można jechać w ciemno bez rezerwacji? Poczytaliśmy już sporo na temat kempingów w interesującej nas okolicy. Bylibyśmy jednak wdzięczni za informację których plaż unikać? Nie chcemy wylądować w miejscu gdzie na 100m2 przypada 100 osób:-). Dlatego Władysławowo i Łeba raczej odpadają:-( Jedziemy rodzinką 2+2 (chłopcy 6 i 15). Nie znamy jeszcze nikogo z forum. Mamy nadzieję że kogoś uda nam się spotkać i poznać.

Rowy KRYSTYNA

ul. Kapitańska 2

jedyne opłaty to 13zeta za osobę i ewentualnie 8 zeta za prąd...

na plaży zawsze znajdzie się miejsce.

na kempingu sporo załóg z tego forum, wiem bo kilka godzin temu wróciłem...

pozdrawiam i polecam......

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.