Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do Władka za daleko. Startuję z załogą 2+2 w niedzielę 3/8 i już nie wiem gdzie się zatrzymać. Docelowo Sztutowo, Jantar, Segna lub Kąty Rybackie. Może trochę dalej  w kierunku Helu. Mam już mętlik w głowie i nie wiem gdzie jechać. Może ktoś jest teraz w tych okolicach i może coś pozytywnego  opowiedzieć bo jak na razie to czytam o tłoku, fatalnych warunkach sanitarnych, hałasie itd. To nie ma jeszcze normalnych kempingów dla rodzin z dziećmi oraz  miejsca dla dwuosiowej przyczepy?

odpowiednie dla Twoich potrzeb pole biwakowe znajduję się w Krynicy Morskiej - tylko właściciel to typowa złotówa (specyficzna, niegroźna osoba),ale o czystość i CISZĘ oraz bezpieczeństwo to on dba co sprawdzam co rocznie już od 25 lat:):) link: http://www.mierzeja.com/wpis,3942,osrodki,,Pole_namiotowe_nr_179.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spenetrowalem Mierzeje I wyszlo mi ze najlepszy w Stegnach, nr 159 - w lesie,stanowiska wytyczone, sanitariaty sprzatane nonstop, woda ciepla bez oplat nonstop, kuchnia z mikrowella, I kuchenka.

do plazy 8 min, do "miasta" dosc daleko (dla mnie plus)

W centrum Biedronella, lunapark, park linowy, muzeum bursztynu.

Przy samym campie sklep z goracymi buleczkami, kurczak z rozna i mobil z wedzonymi rybkami w dobrej cenie.

 

 

 

Minus- duzo ludzi.

Camp pelen, ale w niedziele zwalnia sie kila miejsc.

 

 

Pod tym wzgledem wygrywa Jantar a na pewno Piaski(tam jest cudnie-niestety camping 182 to patelnia, prysznice po 6 zl, I dziki).

 

Jest rownolegly temat o Mierzei.

aż się skusimy i w środę wieczór tam zajedziemy, jak się spodoba to zostaniemy tam,a jak nie to pod 179 na KRM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w tym roku "u Moniki" lub "U Aliny" w Dźwirzynie? Wybieram się tam 18.08.14. Wiem, że są tam lepsze, ale mi zależy koczować przy kanale, wyjazd rekreacyjno - wędkarski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wróciliśmy z Dźwirzyna gdzie drugi rok z rzędu byliśmy na polu "u Moniki". Jesteśmy zadowoleni, na początku było (w przeciwieństwie do zeszłego roku) trochę tłoczno ale później się rozluźniło. Myślę że lepiej przed wyjazdem zadzwonić i upewnić się że jest miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W niedzielę późnym wieczorem dotarliśmy na Horyzont w Chłapowie. To nasz pierwszy i z pewnością nie ostatni wyjazd z przyczepą (nasza ekipa to 2 + 3). Decyzję podjęliśmy niemal w ostatniej chwili (zeszła środa). Zacząłem poszukiwania przyczepy i udało się - namierzyłem w wypożyczalni Hobby 440 z 1995 r.. W sobotę po południu odebrana i przyciągnięta do domu. Szybkie pakowanie i z trudem udało się w niedzielę koło południa wyjechać. Cel podróży (mazury czy morze) ustalaliśmy po starcie już jadąc. Decyzja zapadła, że nad morze. Wybraliśmy trasę autostradą - kierunek Stryków a później na północ. I tu kolejna decyzja do podjęcia: gdzie nad morze. Zdecydowaliśmy się na Chłapowo (Lazurowe lub Horyzont). Odwiedziliśmy obydwa. Ze względu na cień i boisko wybraliśmy Horyzont. Cenowo to samo. Z kempingu jesteśmy zadowoleni.

Sama podróż przebiegała ciężko. Focus kombi 1,6 benz. 100 KM okazał się średnim holownikiem do takiej przyczepy. Nacisk wyważyłem na 54 kg, a i tak jak chociaż minimalnie przekroczyłem 100 km/h to zaczynała wężykować, no i zużycie paliwa (powyżej 90 km/h ok. 13 l). Turlaliśmy się z prędkością ok. 80-90 km/h (zużycie paliwa 11,9 l) z wieloma postojami, aż dotarliśmy do celu.

 

Generalnie jest super !!! Jednogłośnie podjęliśmy decyzję, że to jest TO i na przyszły sezon będziemy chcieli już jechać swoim sprzętem.

 

PS

Czy ktoś może wie czy gdzieś w Władysławowie można kupić płyn do toalety w przyczepie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znalazłem dwa sklepy z rzeczami karawaningowymi we Władku, jeden za rondem, po lewej stronie, przy drodze na Hel, drugi jakieś 500m za rondem, po lewej stronie, przy drodze w stronę Swarzewa. Tam na pewno będą płyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.