Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie do zobaczenia na miejscu. Ja przynajmniej na początek na bank Róża Wiatrów. Wiem co to znaczy 500 km.podróży z dziećmi ale teraz pierwszy raz jedziemy tylko z najmłodszą córą i z psiakiem. Tak czy siak jak dojeżdżam do wybrzeża około 100 km. to idę spać aby po przyjeździe mieć energię na spokojne rozkładanie swojego majdanu. Pozdrawiam.

Uuuuu. Zapomniałem o odpowidzi dla sneera, oczywiście jak już będę na miejscu to podzielę sie opinią na temat pola. A browarek to Tyskie lub Kasztelan ale jako, że jestem piwoszem nie pogardzę też innymi browarami.

Ja rownież z rodzina wybieram się do Róży Wiatrów około 14.07., Jak okaże się zbyt tłoczno to odbijamy do Gąsek na pole U Zosi. byliśmy tam dwa lata temu i mile wspominamy pobyt tam. może spotkamy się w Róży przy piwku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja rownież z rodzina wybieram się do Róży Wiatrów około 14.07., Jak okaże się zbyt tłoczno to odbijamy do Gąsek na pole U Zosi. byliśmy tam dwa lata temu i mile wspominamy pobyt tam. może spotkamy się w Róży przy piwku ;-)

 

no to będzie ekipa za tydzień, trzeba wymyślić jakiś znak rozpoznawczy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem fotki z Róży z 2012 roku. Może komuś się przydadzą.

http://forum.karawaning.pl/topic/10579-dar%C5%82%C3%B3wko-zachodnie-o%C5%9Brodek-wypoczynkowy-r%C3%B3%C5%BCa-wiatr%C3%B3w/?do=findComment&comment=378430

 

Będzie ktoś tam w drugiej połowie sierpnia? My będziemy na 100%. 2 + 2 ( dzieciaki: 3 i 6 lat) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bywalców Róży Wiatrów - a jak z tłokiem na plaży w sezonie? My w tym ośrodku spędziliśmy Sylwestra dwa lata temu, oczywiście w hotelu :). Bardzo nam się tam podobało, mimo, że w tym czasie było w całym hotelu raptem 7 osób razem z nami, a ostatnie dwa dni po Sylwku zostaliśmy sami to obsługa naprawdę bardzo o nas dbała :). Wtedy nie interesowaliśmy się polem kempingowym bo nie mieliśmy przyczepy... wiem, że jak się wychodzi na plażę, to w prawo może być tłoczno, ale w lewo jest chyba teren jednostki wojskowej i może tam bywa luźniej, bo po prostu nie ma żadnych ośrodków?. Jeśli zdecydujemy, że w tym roku zawitamy nad Bałtyk to bylibyśmy ok.22 lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My lubimy spokój i na plażę kierowaliśmy się do Darłówka wschodniego. Ale tutaj ( bliżej kempingu ) też nie było jakiegoś strasznego tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym roku w Róży Wiatrów będzie oblężenie K.pl! Meldujemy się najpóźniej 13.07, a 18 nasze szeregi wzmocni jeszcze kilka załóg z wielkopolski. Do zobaczyska!!! :piwo:

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych oszczednych i lubiących klimaty harcerskie polecam podobóz w Jarosławcu w starym lesie sosnowym i bardzo blisko plazy,miejsce raczej dla  ludzi .nie wymagających komfortu i dla ludzi lubiących spokój i ciszę a w tle szum morza i zapach powietrza przepełniony zywicą .,dla mnie boski klimat to i komus moze udzieli się ta atmosfera.przyjedzie , zobaczy i skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w tej chwili w Róży Wiatrów. Tłoku nie ma. Na plaży też każdy napewno znajdzie miejsce. Jeśli chodzi o samo pole to jest ok, ale za tą cenę na całe pole 2 męskie prysznice i 2 kabiny to nazbyt mało. Od rana niestety deski oblane :-(. Na necie jest boisko do siatkówki, które niestety ktoś za późno się obudził i dopiero teraz zasiał trawę więc nie działa. :-( Jak ktoś ma więcej pytań to pisać na priw bo net strasznie zmula i pocztę odbieram w telefonie. Pozdrawim i mam nadzieję do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym roku w Róży Wiatrów będzie oblężenie K.pl! Meldujemy się najpóźniej 13.07, a 18 nasze szeregi wzmocni jeszcze kilka załóg z wielkopolski. Do zobaczyska!!! :piwo:

O, zdrajco. Odgrażałeś się, że będziesz w Gąskach "U Arka".

My już tam są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.