Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Chłapowo k/Władysławowa, ja jestem u Alexa. Kempingów kilka obok siebie, miejsce zawsze się znajdzie, tłoku nie ma i przyczepki odsunięte od siebie na wystarczającą odległość. Morze czyste (choć przez dwa dni była sinica), plaże nie zaludnione, pogoda ładna, ceny nie odstraszają.

 

hm dziś wyjechaliśmy z Chłapowa- bylismy po przyczepę od czwartku do soboty

na plaży nie ma gdzie tyłka wcisnąć na wysokości Horyzontu, na kempingu Horyzont brak miejsc - dzis przed 10 rano odesłali 3 zestawy  

ludzi bardzo dużo, spacerowalismy do wąwozu i tam fakt ludzi dużo mniej

im dalej od Władka tym mniej ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mierzeja:

Od Kaliny w Jantrze sie odbilem, na moich oczach parkingowy/wlasciciel wezwal policje na goscia ktory stuknal w slupek metalowy I nie chcial zaplacic za to 500 zl. No coments

 

W Stegnach,nr 159 milo(super mila obsluga) przyjemny teren-stanowksa w lesie, czysto - zostajemy 10 dni

 

Jakbyco : Carrat 380 + Focus kombi z boxem na dachu

+ 2 dzieci 5,5 I 2,5

 

Niestety na plazy tloczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam bardzo. pospisywałam telefony na kempingi i będę dzwonić z trasy. Władysławowo i Łeba mnie przerażają gdy widzę zdjęcia z plaży i ten tłum ludzi. Pierwszy atak kierujemy na Dębki. Jak się nie uda to Karwia i Chłapowo:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć luz na plaży a wybierasz się w okolice Chłapowa i Krwi to zatrzymaj się Ostrowo zejście na plażę 30,29 28 ,to jest między Jastrzębią Górą a Karwią duża piaszczysta plaża bez kamieni i stromego zejścia,Byliśmy w Chłapowie ale często tam przebywaliśmy  :yay: POZDRAWIAM WSZYSTKICH URLOPOWICZÓW mój urlop juz się skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Debkach bez problemi sa miejsca na kempingach, wprawdzie kawalek bedzie trzeba przejść do centrum, ale do przezycia, do morza tylko przez lasek. Ja tu siedze od tygodnia i jest OK, plaza w weekend troszke zatloczona, ale idzie spokojnie znalesc miejsce, bez wcisoania soe komus miedzy parawany, glownie rodziny z dziecmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się rodziną w zestawie 2+2+pies  23.07 do Gąsek. I w związku z tym że kempingów jest tam kilka, proszę o podpowiedź do którego uderzyć najpierw. Nasze priorytety - ludzi na polu nie za wielu, na plaży bez tłoku, ciepła woda w czystych łazienkach. I żadnej młodzieży z głośną muzyką!! No chyba że młodzież ma co najmniej 40 lat i głośno słucha Beatlesów. Wtedy przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciliśmy z Rowów z kempingu "Energetyk". Zamierzaliśmy zatrzymać się " U Krystyny", ale tam przyczepa na przyczepie, więc szukalismy dalej. Wybór padł na "Energetyk",: do morza rzut beretem, do centrum ciut dalej, sporo miejsca, sanitariaty sprzątane non stop, zrzut nieczystosci, plac zabaw, boisko do siatki, stół do tenisa stołowego, rowery. Pole zadrzewione. Naprawdę polecam.Zapomniałam dodać ciepła woda 24h.

Edytowane przez kozie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się rodziną w zestawie 2+2+pies 23.07 do Gąsek. I w związku z tym że kempingów jest tam kilka, proszę o podpowiedź do którego uderzyć najpierw. Nasze priorytety - ludzi na polu nie za wielu, na plaży bez tłoku, ciepła woda w czystych łazienkach. I żadnej młodzieży z głośną muzyką!! No chyba że młodzież ma co najmniej 40 lat i głośno słucha Beatlesów. Wtedy przeżyję.

Gąski to dobry wybór, w godzinach szczytu ludzi jest tyle na plaży

 

post-373-1405953812,8_thumb.jpg

 

Na campingu obłożenie mniej więcej takie

post-373-1405953855,77_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu oczywiście Witus pisze i przedstawia zdjęcia z nowo otwartego kempingu Złote Piaski oraz skrajną plażę .

Na innych kempingach jest więcej osób z tego powodu , że ludzie wracają do swoich sprawdzonych miejsc . Prawdopodobnie ten kemping przyciągnie w przyszłym roku swoją ekipę oraz nowo przybyłych i będzie bardziej tłoczno . Zajrzę tam z ciekawości . Co do plaży to można znaleźć swój spory kawałek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się rodziną w zestawie 2+2+pies  23.07 do Gąsek. I w związku z tym że kempingów jest tam kilka, proszę o podpowiedź do którego uderzyć najpierw.

 

A zadałeś sobie Kolego trudu, aby na forum poszukać odpowiedzi na swoje pytanie ?

Jest tu na 100% informacja o wszystkich "gąskowych" kempingach.

Szanuj czas innych i nie czekaj na gotowce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Pawełku, spokojnie...

Kolega Budzik zapewne nie pomyślał o szukajce bo forum jest mu jeszcze mało znane.

.

Oczekiwania Budzika troszkę na wyrost ale są takie miejsca w innych miejscowościach, które mógłbym polecić.

Natomiast to co zapodał Witus jest co najmniej interesujące, takie klimaty właśnie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspomniał Finger jest to nowe pole i dla tego małe obłożenie na polu i na plaży.

Na starych polach jak wyjeżdżałem w sobotę obłożenie było pełne a na plaży miejsce zawsze można znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłapowo i kemping Oland , polecamy , dużo luzu , są też konisie i nieodzowne są rowery , 2 km od szumnego władysławowa i LUZIK ! Trochę zimno ale żeśko (piwo się za to przyjmuje z marszu ) I gdzie są komary ?? Aż nie ma z kim walczyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Spablo1

 

 Widzisz Kolego. Szukam informacji z pierwszej ręki i najlepiej tegorocznych. Dlatego przeglądanie postów z 2011 roku jest dla mnie bez sensu, chociaż starałem się i te przeczytać. Jak napisali inni cały czas powstają nowe miejsca a te stare potrafią zmienić się na lepsze lub niekiedy gorsze.

Dlatego zupełnie nie rozumiem twojej uwagi dotyczącej szanowania czasu innych. Możesz być pewny ze kiedy wrócę i przeczytam post podobny do mojego z przyjemnoscią podzielę się moimi spostrzeżeniami. A nie będę się publicznie wymądrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole jest nowe, ktoś wrzucił link na forum, akurat jak robiłem notatki na swój urlop więc postanowiłem je sprawdzić. Tym bardziej, że mieli bardzo schludnie zrobioną stronę internetową. Obłożenie kolejnych campingów jest bliskie 100% więc zastanawiałem się co z tym jest nie tak. Nie było nic nie tak, standard bardzo wysoki. Plaża pusta bo za nim nic już nie ma. Korzystajcie za rok miejscówka będzie spalona ;) kto nie potrzebuje prądu może być zupełnie z boku bo ogromna część placu jest jeszcze nieokablowana.

Dziwię się, że ludzie z tych ciasnych pól się nie przeniosą :) ale może to tylko ja jestem na tyle mobilny, że zawsze jestem gotowy do drogi w 15 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.