Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Bees niech sprzedający wyśle Ci nr VIN,spytaj kiedy przyczepa została zarejestrowana w Polsce,w jakim Wydziale Komunikacji.

Znalazłeś już kogoś kto Ci pomoże,czy odpuściłeś temat całkowicie ? :ee:

Co do pomocy, to prowadzę rozmowę z WojtEwa. Ale On ma daleko do mnie. O VIN zapytam... Najpierw poczekam na to co mi WojtEwa odpowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uważaj !!!

http://www.analogx.com/cgi-bin/cgivin.exe

 

Po numerze VIN-to 1998  rok  :miga:  jak już ktoś Cie poinformował :no:

Rozmawiaj  w tej kwestii z ekspertami tego forum,ja tylko przypasowałem do jakiegoś tam linka,który kiedyś znalazłem w postach,więc moja opinia nie jest wiążąca. :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak,że w ciut bardziej cywilizowanych krajach wpisuje się do dowodu datę pierwszej rejestracji i tą datą się człowiek posługuje przy odsprzedaży.Tylko u nas najważniejszy jest rocznik.co jest zasadniczo bez sensu. ja swego czasu kupiłem w marcu Toyote Wyprodukowaną w grudniu roku poprzedniego. Czy ona się zużyła przez te 3 miesiące stania w salonie??? No jasne ,że nie, Nawet gwarancja zaczęła lecieć dopiero od marca od zakupu.ale przy sprzedaży każdy będzie cwaniakował że jest z 2007ego a nie z 2008ego.I faktycznie nie jest ale co to ma do zużycia auta? - nic.,ale już do ceny ma.

Dlatego w DE piszą w briefie dwie daty.Produkcji i 1ej rejestracji. Czy tak jest też w Angielkach?

Edytowane przez olo1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a właściwie odwrotnie. Czy ktoś jest w stanie autorytatywnie stwierdzić po nr VIN, że to rocznik 98?

Jeżeli tak, to rezygnuję z zakupu i proszę sprzedającego o zwrot pieniędzy, które dałem na przewóz

nr VIN SG4S000CMW9810601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje że to jednak jest 1998 rok.

Sam sprawdz i porównaj.

Tutaj masz sposób rozkodowania nr VIN przyczep z Anglii:

http://www.ukcampsite.co.uk/articles/view.asp?id=89

 

Za bardzo nie pasuje mi w tym numerze który podałeś 3 znak.

Czyżby jakiś błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje że to jednak jest 1998 rok.

Sam sprawdz i porównaj.

Tutaj masz sposób rozkodowania nr VIN przyczep z Anglii:

http://www.ukcampsite.co.uk/articles/view.asp?id=89

 

Za bardzo nie pasuje mi w tym numerze który podałeś 3 znak.

Czyżby jakiś błąd ?

Przesłał mi nr VIN sms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w DE piszą w briefie dwie daty.Produkcji i 1ej rejestracji. Czy tak jest też w Angielkach?

Poprzedni samochód miałem sprowadzony z Niemiec, według nr VIN pojazd miał rok prod. 2002, W niemieckim dowodzie i w briefie nie miałem dwóch dat. Była podana data pierwszej rejestracji rok  2003r.Zwrówno Diagnosta i jak i Urząd Celny wpisali rok produkcji 2003. O dwóch datach w briefie nie słyszałem i nie widziałem.

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.