Jump to content
belmondo

Kupno krzeseł kempingowych

Recommended Posts

jarobaro

daj znac jak poszlo ci w jula z tymi krzesłami

belmondo

Ok ,nie ma sprawy.Podchodzę do tego na zimno,do wiosny kupa czasu.Jak będzie coś konkretnego i w dobrej cenie to kupię,jeżeli nie- :hop1:  będę polował na Dukdalfy w promocji.

KiM

Jest tu nas więcej polujących na takie krzesełka :miga::ee::boks::zlo::> . Oby tylko promocje były :zly::sciana::puk::dzieki: .

Może wystarczy dla wszystkich :palacz::piwo::swiety::winner:

Socale
...

Nie chciałbym popełnić błędu przy wyborze .Interesują mnie Wasze opinie,dzięki  :banan:

A to tu masz taki mały instruktaż z tym co w/g mnie, jest w krześle ważnego oprócz "ładnego".

http://forum.karawaning.pl/topic/14229-wyprzeda%C5%BC-krzese%C5%82-ogrokempingowych/?do=findComment&comment=330193

belmondo

Dzięki Wojtek  za podpowiedź,ten wywód Twój przestudiowałem już dawno :ee:

jarobaro

belmondo tak jak mowilem wszystko wszędzie pochowane po magazynach bo nie sezon, podjedz do castoramy po krzeselka jak masz parcie na zakup w niższych cenach

belmondo

belmondo tak jak mowilem wszystko wszędzie pochowane po magazynach bo nie sezon, podjedz do castoramy po krzeselka jak masz parcie na zakup w niższych cenach

Dzięki za wskazówki,szkoda ,że zapomniałem o tym,bo właśnie niedawno wróciłem z B.B.i nie zobaczyłem co tam mają.Nic teściów poproszę to mi sprawdzą.Ja przy okazji w Katowicach spojrzę :)

Zobaczymy jakie ceny Jark zapoda :ee:

Port

Ja kupowałem krzesełeczka składane i stół składany w Carefourze. Krzesełka na stelażu z metalowych rurek, siedzisko i oparcie materiałowe. Sprawuję się dobrze, są stabilne i wygodne. Co więcej trzeba. Z racji, że mają dolne poprzeczki na nogach, nie zapadają się w ziemię.

Edited by Port (see edit history)

CIN CINO

Witam.

Polecam takie oto krzesła.

http://allegro.pl/acamp-krzeslo-skladane-alpin-zielone-gwarancja-i3719656373.html

Użytkuję je od 8 lat i powiem jedno do mojej wagi nic mocniejszego do tej pory nie spotkałem. Kupiłem to krzesło w komisie meblowym - widocznie ktoś przywiózł z Niemiec z wystawek , dałem za nie 65 z łącznie  z poduchą - identyczną jak na załączonym linku  http://allegro.pl/4-poduszki-wysokie-canne-w-pokrowcu-super-jakosc-i3719655557.html  Mimo , że są dość ciężkie ( 6 kg ) jednak  okazało się że bardzo wytrzymałe -   coś za coś . Przez te osiem lat  nie oszczędzałem go , bardzo często wykorzystywałem je jako krzesło wędkarskie , przez nie jedną noc zostawało na pomoście i nie ma śladów rdzy . Chciałem dokupić jeszcze jedno , ale do tej pory nigdzie nie mogłem  spotkać takiego samego aż do wczoraj . Właśnie wczorajszego wieczoru przeglądając Allegro znalazłem takie samo z tym , że w kolorze zielonym i to gdzie - pod samym nosem u mnie w Inowrocławiu  w oddalonej na pryferiach miasta hurtowni ze sprzetem ogrodowym. Mimo , że w poszukiwaniu takiego krzesła byłem w tej hurtowni bodajże dwa lata temu , ale wtedy w tej hurtowni dominowała chińszczyzna i nasze kiepskiej jakości zestawy ogrodowe z tworzywa. Teraz widać , że przestawili się z asortymentem na droższy , ale i zarazem lepszej jakości. Dzisiaj nie miałem czasu , ale jutro z miejsca tam jadę i kupuję 4 szt , może wynegocjuję jakąś obniżkę , przy okazji rozejrzę się za dobrej jakości stołem sklądanym .

Jeszcze powiem tylko , że poręcze  tego krzesła jak też siedzisko  i oparcie są wykonane z bardzo mocnego tworzywa . Siedzisko i oparcie można zdejmować wypinając je z konstrukcji stalowej krzesła . Pod siedziskiem i oparciem zamocowane są taśmy stalowe dla zwiększenia obciążenia , a dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia krzesła w czterech pozycjach - wygodne do odbycia drzemki :) Siedzisko jest szerokie i bardzo wygodne.

Kończąc chciałbym Wam polecić ten wyrób bo naprawdę wart jest tej kasy.

Jutro mogę Wam opowiedzieć co tam jescze jest godnego polecenia i czy można liczyć na jakiś upust.

Pozdrawiam.

Edited by CINCINO (see edit history)

kornak

Tomeczku-masz rację tam są naprawdę porządne krzesła a i upust cenowy w  wysokosci VAT-u mozesz oczekiwac ,tylko na cholerę CI tyle krzeseł.Podpowiem jeszcze Ci ze obok jest szwalnia  gdzie mozesz za groszę kupic poduchy na te krzesła.,jezdziłem tam po surowiec tylko na portierni trzeba się opowiedziec gdzie się udajesz-zyczę miłych zakupów :ok::mikolaj: .

Nie pomyslałem ze do nowej przyczepy potrzeba nowych krzeseł

belmondo

Wydaje mi się ,że jak sama firma wskazuje krzesło to jest meblem ogrodowym i,zbyt ciężkim do przewożenia,przynajmniej dla mnie -ja mogę dopakować tylko 145 kg, z czego 4 krzesła to już 24 kg. :nono:

Wodnik Szuwarek

Za 4 krzesła wywalić 1000zł ?? - cóż można i tak - ja osobiście mam zwykłe plastikowe krzesełka ogrodowe  20-25zł /szt http://allegro.pl/krzeslo-krzesla-ogrodowe-plastikowe-allibert-biale-i3718919692.html trzymam je złożone jedno w drugie podczas jazdy w miejscu stolika kawowego między małymi siedziskami. Połamie się to zawsze można kupić następne. W cenie kompletu tych opisanych powyżej mam ... 10kompletów zwykłych plastików a też spełniają swoją funkcję. Ostatecznie szarpnąłbym się na coś takiego (100zł) http://allegro.pl/ogrodowy-fotel-krzeslo-alu-skladane-solidne-i3693092154.html

maniek72

Ostatecznie szarpnąłbym się na coś takiego (100zł) http://allegro.pl/ogrodowy-fotel-krzeslo-alu-skladane-solidne-i3693092154.html

Trzy lata temu zakupiłem 2 krzesła składane bardzo podobne jak podaje w linku Wodnik Szuwarek, kosztowały 120 zł za sztukę. Jestem z nich zadowolony i uważam krzesła są solidne, a z przewożeniem nie mam żadnych problemów, mieszczą się w jednej skrzyni dolnej. W przyszłym roku dokupię kolejne dwa.  

Edited by maniek72 (see edit history)

belmondo

Te ostatnie krzesła po 99 zł to jeszcze rozumiem,małe gabarytowo i składane ale plastykowe 4 sztuki w przedsionku zbyt dużo miejsca by mi zajęły  i słabe są dla mnie :hmm:

Port

Andrzej, ile Ty ważysz, że plastiki za słabe :niewiem: