Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej, ile Ty ważysz, że plastiki za słabe :niewiem:

Spotkamy się na zlocie to zobaczysz  sam :hop1:

Dzisiaj dowiedziałem się,że kupując krzesła trzeba zwracać uwagę,czy krzesło jest na nóżkach,bo wtedy nie bardzo na piasku na plaży,czy miękkim gruncie można postawić czy na rurkach-bo wtedy ciężar ciała się rozkłada i się nie wbija w piasek czy ziemię. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

Dowiedziałem się dzisiaj,że krzesła Aspen -te biało-niebieskie bardzo się brudzą, muszki na nie  częściej siadają-czy ktoś może potwierdzić mi ta informację?

Większy zbyt mają  krzesła ciemno-niebieskie,bo się mniej brudzą( z jednej strony logiczne to jest).

Kolorystycznie wolałbym te jaśniejsze,czekam na opinie  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że muszki lecą do żółtego i pomarańczowego to wiedziałem (myślą, że te krzesełeczka to kwiatki), ale do niebieskiego to chyba pierwszy raz słyszę :ee:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że muszki lecą do żółtego i pomarańczowego to wiedziałem (myślą, że te krzesełeczka to kwiatki), ale do niebieskiego to chyba pierwszy raz słyszę :ee:

Chodzi o ten kolor biały ( że niby do niego ciągną muszki i brudzą) a nie niebieski :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały kolor czy prędzej, czy później zawsze się ubrudzi (tak samo jak inne kolory) tylko na białym będzie to bardziej widoczne. No i może te czarne kropki po owadach, to jest chyba najbardziej upier...iwe.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały kolor czy prędzej, czy później zawsze się ubrudzi (tak samo jak inne kolory) tylko na białym będzie to bardziej widoczne. No i może te czarne kropki po owadach, to jest chyba najbardziej upier...iwe.

No właśnie chodzi mi o opinie na temat tego białego koloru  i muszek -zaawansowanych karawaningowców,bo mimo wszystko bardziej podobają mi się te krzesła biało-niebieskie ,a potem dopiero podejmę wiążącą decyzję :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o opinie na temat tego białego koloru  i muszek -zaawansowanych karawaningowców,bo mimo wszystko bardziej podobają mi się te krzesła biało-niebieskie ,a potem dopiero podejmę wiążącą decyzję :)

 

a zdażyło Ci się chodzić w białej koszulce latem.....pewnie tak. Ganiały Cię muszki? pewnie nie. I tego się trzymaj.

 

kurdę, tak się zastanawiam czy oby błędem nie było kupienie białej przyczepy.... :ee:

 

daruj proszę 

Edytowane przez Szyszki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane było do osób posiadających krzesła Aspen lub Cha Cha w kolorze niebiesko-białym,a wynika z mojej obecności w sklepie karawaningowym i rozmową z handlowcami.Stwierdzili,że właściciele przyczep czy kamperów ,którzy jeżą ileś lat wolą ciemniejsze kolory i narzekają na te jasne ze względu na muszki,że robią plamy.Jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości.

Szyszki wyobraź sobie ,że  ogólnie wiem co to jest biały kolor i jak  mam wydać 1.000 zł na 4 krzesła to musi to być przemyślany zakup.

Po to jest to forum ,by pytać .

Proszę tylko o konkretne odpowiedzi a nie wywody filozoficzne :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane było do osób posiadających krzesła Aspen lub Cha Cha w kolorze niebiesko-białym,a wynika z mojej obecności w sklepie karawaningowym i rozmową z handlowcami.Stwierdzili,że właściciele przyczep czy kamperów ,którzy jeżą ileś lat wolą ciemniejsze kolory i narzekają na te jasne ze względu na muszki,że robią plamy.Jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości.

Szyszki wyobraź sobie ,że  ogólnie wiem co to jest biały kolor i jak  mam wydać 1.000 zł na 4 krzesła to musi to być przemyślany zakup.

Po to jest to forum ,by pytać .

Proszę tylko o konkretne odpowiedzi a nie wywody filozoficzne :nono:

mam biało niebieskie krzesła aspen po dwóch sezonach nie ma kłopotu z białym kolorem i muszkami - choć komary czasami dokuczają.

piszesz, 

"jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości."

 

i tu się mylisz - biały plastik  w utrzymaniu czystości jest fatalny, 

 

 

i po co te nerwy  :smirk:

Edytowane przez Szyszki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A co myslicie o tym http://www.allcamp.pl/krzeslo-malaga-compact-odcienie-szarosci-p-706.html Cena w sumie przystepna a i udzwig wlasciwy.... :-) Mnie przekonuja chociazby nogi tego krzesla, ktore sa polaczone i nie zapadna sie w ziemie ani nie przekantuja krzesla.

Edytowane przez victtorio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.