Jump to content
belmondo

Kupno krzeseł kempingowych

Recommended Posts

belmondo

Andrzej, ile Ty ważysz, że plastiki za słabe :niewiem:

Spotkamy się na zlocie to zobaczysz  sam :hop1:

Dzisiaj dowiedziałem się,że kupując krzesła trzeba zwracać uwagę,czy krzesło jest na nóżkach,bo wtedy nie bardzo na piasku na plaży,czy miękkim gruncie można postawić czy na rurkach-bo wtedy ciężar ciała się rozkłada i się nie wbija w piasek czy ziemię. :hmm:

Port

No to fajnie się zapowiada. To może szukaj fotela dwuosobowego :ee:

belmondo

Dowiedziałem się dzisiaj,że krzesła Aspen -te biało-niebieskie bardzo się brudzą, muszki na nie  częściej siadają-czy ktoś może potwierdzić mi ta informację?

Większy zbyt mają  krzesła ciemno-niebieskie,bo się mniej brudzą( z jednej strony logiczne to jest).

Kolorystycznie wolałbym te jaśniejsze,czekam na opinie  :hmm:

Port

Że muszki lecą do żółtego i pomarańczowego to wiedziałem (myślą, że te krzesełeczka to kwiatki), ale do niebieskiego to chyba pierwszy raz słyszę :ee:

Edited by Port (see edit history)

belmondo

Że muszki lecą do żółtego i pomarańczowego to wiedziałem (myślą, że te krzesełeczka to kwiatki), ale do niebieskiego to chyba pierwszy raz słyszę :ee:

Chodzi o ten kolor biały ( że niby do niego ciągną muszki i brudzą) a nie niebieski :]

Port

Biały kolor czy prędzej, czy później zawsze się ubrudzi (tak samo jak inne kolory) tylko na białym będzie to bardziej widoczne. No i może te czarne kropki po owadach, to jest chyba najbardziej upier...iwe.

Edited by Port (see edit history)

belmondo

Biały kolor czy prędzej, czy później zawsze się ubrudzi (tak samo jak inne kolory) tylko na białym będzie to bardziej widoczne. No i może te czarne kropki po owadach, to jest chyba najbardziej upier...iwe.

No właśnie chodzi mi o opinie na temat tego białego koloru  i muszek -zaawansowanych karawaningowców,bo mimo wszystko bardziej podobają mi się te krzesła biało-niebieskie ,a potem dopiero podejmę wiążącą decyzję :)

Edited by belmondo4 (see edit history)

Bartekzg

No właśnie chodzi mi o opinie na temat tego białego koloru  i muszek -zaawansowanych karawaningowców,bo mimo wszystko bardziej podobają mi się te krzesła biało-niebieskie ,a potem dopiero podejmę wiążącą decyzję :)

a zdażyło Ci się chodzić w białej koszulce latem.....pewnie tak. Ganiały Cię muszki? pewnie nie. I tego się trzymaj.

kurdę, tak się zastanawiam czy oby błędem nie było kupienie białej przyczepy.... :ee:

daruj proszę 

Edited by Szyszki (see edit history)

belmondo

Pytanie skierowane było do osób posiadających krzesła Aspen lub Cha Cha w kolorze niebiesko-białym,a wynika z mojej obecności w sklepie karawaningowym i rozmową z handlowcami.Stwierdzili,że właściciele przyczep czy kamperów ,którzy jeżą ileś lat wolą ciemniejsze kolory i narzekają na te jasne ze względu na muszki,że robią plamy.Jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości.

Szyszki wyobraź sobie ,że  ogólnie wiem co to jest biały kolor i jak  mam wydać 1.000 zł na 4 krzesła to musi to być przemyślany zakup.

Po to jest to forum ,by pytać .

Proszę tylko o konkretne odpowiedzi a nie wywody filozoficzne :nono:

Bartekzg

Pytanie skierowane było do osób posiadających krzesła Aspen lub Cha Cha w kolorze niebiesko-białym,a wynika z mojej obecności w sklepie karawaningowym i rozmową z handlowcami.Stwierdzili,że właściciele przyczep czy kamperów ,którzy jeżą ileś lat wolą ciemniejsze kolory i narzekają na te jasne ze względu na muszki,że robią plamy.Jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości.

Szyszki wyobraź sobie ,że  ogólnie wiem co to jest biały kolor i jak  mam wydać 1.000 zł na 4 krzesła to musi to być przemyślany zakup.

Po to jest to forum ,by pytać .

Proszę tylko o konkretne odpowiedzi a nie wywody filozoficzne :nono:

mam biało niebieskie krzesła aspen po dwóch sezonach nie ma kłopotu z białym kolorem i muszkami - choć komary czasami dokuczają.

piszesz, 

"jak ktoś ma drewniane lub plastykowe krzesła to problemu nie widzi-kolor nie gra roli w utrzymaniu czystości."

i tu się mylisz - biały plastik  w utrzymaniu czystości jest fatalny, 

i po co te nerwy  :smirk:

Edited by Szyszki (see edit history)

Port

Ja to wszystko przewidziałem :foch: i nie mam białej tapicerki, ani białego plastiku, a cepkę mam beżową :ee: więc nie mam teraz problemu z bielą. :thank:

belmondo

Ok Szyszki,dzieki za odpowiedz -nie mozna tak od razu:)

Na wiosne kupuje te jasne krzesla i tyle :]

Ten laptop nie ma polskich znakow-pozdrawiam z zasypanego sniegiem Zakopca :yay:

Port

Andrzej spróbój wcisnąć ALT + SHIFT, to polskie znaki Ci wrócą. Jaki masz Windows ?

belmondo

Już jest ok z tymi znakami.Jestem na wyjeździe .Syn w ustawieniach zmienił,a laptopa w USA kupiłem.Synowi polskie znaki nie były potrzebne :)

victtorio

A co myslicie o tym http://www.allcamp.pl/krzeslo-malaga-compact-odcienie-szarosci-p-706.html Cena w sumie przystepna a i udzwig wlasciwy.... :-) Mnie przekonuja chociazby nogi tego krzesla, ktore sa polaczone i nie zapadna sie w ziemie ani nie przekantuja krzesla.

Edited by victtorio (see edit history)