Skocz do zawartości

1 Regionalny Zlot " Kazimierz n/Wisłą 2008 ".


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spotkałem się dzisiaj z Tadeuszem w Otwocku . Mówił o drugim kempingu w Kazimierzu o wiele większym ten koło promu. Problemem jest tylko to że położony jest po dwóch stronach drogi.

Pamiętajcie że mamy jeszcze jeden długi weekend w maju . 22-25 . Przecież nie będziemy siedzieć w domu !? :-]:ok::-]:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szary ! proszę podać miejsce i godzinę spotkania w dniu 21 maja 2008.

Nazwa prozaiczna ,, I Zlot Podlaski ,, Program jak zwykle improwizowany .

 

Po poważnym wstępie głupawa propozycja . Zielone gadki musimy zastosować aby zwierzyny płowej nie płoszyć i ekologów nie straszyć .

Proponuję aby otworzyć nowy temat pod nazwą tegoż Zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tym właśnie pisałem, duży kemping , bardzo przyjazny właściciel . Do rynku trochę dalej niż ze Spichlerza . Nie wiem co o tym myśli Jacek jako pomysłodawca całego przedsięwzięcia Nie chce mu wchodzić w jego kompetencje ani w żadnym przypadku coś mieszać w temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest na Podlasie może pojechać...

 

 

Jeśli padnie takie hasło odrazu pojade rezerwować jakieś pole :ok:

 

 

Kolego Szary ! proszę podać miejsce i godzinę spotkania w dniu 21 maja 2008.

Nazwa prozaiczna ,, I Zlot Podlaski ,, Program jak zwykle improwizowany .

 

Z cycepami czy bez? Padły słowa i spotkanie i zlot i nie wiem co miałeś na myśli :-] Niemniej wszystko da się zrobić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku palnij nowy TEMAT - Regionalny ZLOT PODLASKI . Pierwszy zresztą , bo tak matematycznie to wygląda . Nie wypada mi rozpoczynać takiej kwestii gdyż będzie to Twoja lokalizacja . Możesz pomału szukać miejsca bo na pewno będzie 10 załóg minimum . Jak sie to rozwinie myślę ze będzie więcej.

Nie chciałem dwa razy w myśli przewodniej używać słowa Zlot .

 

Nie będę kleił na przyczepce jakiś tam nalepek ,, integracyjne anonimowe koordynacyjne , nie zobowiązujące .....spotkanie .... To ma być Zlocik z CYCEPKAMI !

Jackowi i Joli zaproponujemy aby nie rozpakowywali przyczepki z zimowej pierzynki przez cały sezon . Wytnie im sie otwór drzwiowy ! Wyobrażasz sobie ten kabaret :ok: Moja ubzdryngolona kolorami Niewiadka to pryszcz ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to będzie rodzynek!!! :ok:

 

Co do podlaskiego zlotu to narazie doprowadźmy do końca te co zaczeliśmy, a ten wciśniemy na wakacjach spontanicznie. W związku z pracą nie mogę ustalić ścisłego terminu, a spontanicznie z niewielkim wyprzedzeniem napewno coś wyjdzie :ok:

 

PS. Nie myślcie, że zwodzę! Trzymam Was za słowo, że przyjedziecie - ja napewno coś przygotuje na te ewentualność :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podlaskiego zlotu to narazie doprowadźmy do końca te co zaczeliśmy, a ten wciśniemy na wakacjach spontanicznie

Jestem za i tak będę na Podlasiu na przełomie lipca i sierpnia, więc oczekuję propozycji komu ten termin też by odpowiadał. :ok: Nie ukrywam, że ze wględu na odległość cięzko by mi było pojawić się w tych rejonach na weekend w innym terminie, ale wszystko jest do uzgodnienia i załatwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale trzymam Cie nie tylko za słowo ale i za gardło ! Jak nie zrobisz zlocika na Podlasiu to sie rozłożę moja Niewiadką na podjeździe do do Twojego domu . z gankiem zresztą ! Jak znam Lepciaka to do mnie dołączy !

Masz rację , mamy jeszcze czas i myślę że dogadamy szczegółowo temat na III Zlocie !

Pozdrówka ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być Zlocik z CYCEPKAMI !

 

Rozumiem, że modele przenośne są dopuszczalne?? :ok:

 

Jeśli nie to ja też wymiękam bo sprzedałem cycepkę, a innej na razie nie mam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidas !!!! Co Ty wygadujesz ???? Masz u mnie wodę na kawę . E tam kawę tez Ci dam i cukier . Udostepnie grila , pożycze krzesełek ....itp . Oddam Ci wszystko do dyspozycji ! ...No może poza jedna rzeczą . Musisz mi obiecać że nie będziesz się przymilał , głaskał i całował mojego aparatu fotograficznego ! :ok::ok::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.