Skocz do zawartości

1 Regionalny Zlot " Kazimierz n/Wisłą 2008 ".


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka, to jadę oblukać ile tam załóg się zmieścić może, bo jak dam .... to mnie gotowi spalić jeszcze.

 

Z lekka wystraszony, ale nie przerażony Troll.

 

Ps. Jest tam niedaleko knajpa fajna, jakby wyjęta żywcem z Wyspiańskiego i klimatu

Młodej Polski, stoły przykryte białymi obrusami w ogrodzie, świece, dobre jedzonko, winko...

Chyba się nazywa Stara Poczta, czy jakoś tak.

 

Weżcie sztalugi, zrobimy plener/konkurs malarski.

U nas malarzem jest Jola, ja zadbam o oprawę i nastrój.

Tak, Kazimierz to jest to czego nam trzeba, pewnie podobny klimat ma Sandomierz.

 

A do Janowca to moglibyśmy statkiem popłynąć jakby nas więcej było, to tylko po drugiej stronie rzeki jest, a przedwojenny właściciel Janowca to był dopiero Gość z fantazją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie myślę, że w razie jakby Kazimierz nie wypalił, to po obejrzeniu zdjęć Ryszarda z

kempingu w Sandomierzu, to może byśmy tam właśnie się ewentualnie też spotkali.

W końcu, Szwedów tam pokonaliśmy, a co taki tam zlot, miejsce SUPER.

 

Organizator zlociku jesiennego, Jacek.

 

Ps. I bym prosił, aby Adminowie i Moderator, już wstawili do kalendarza termin

12,13,14 września 2008 na Regionalny Zlocik Karawaningu. Pl., miejsce Kazimierz/Sandomierz.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie - wrzeień!!! To jeszcze sezon urlopowy!! Nie da się tego przełożyć o miesiąc? Znowu część nie dojedzie. Moim zdaniem najbardziej odpowiedni termin to około połowy pażdziernika. Pozdrawiam AdamH :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Drogi Jacku ,zaproponowałeś też okolice Mazur może by tak zostać ,przy tej lokalizacji, to Podlasie i Wybrzeże miało by bliżej.

Dodatkowo rybki,grzybki i pływanko ,a i mniejsze zapewne kłopoty z pomieszczeniem na kempingu większej ilości chętnych do spotkania.

 

 

 

Pozdrawiam gorąco be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, o Mazurach i Podlasiu była mowa w innym terminie.

 

Ale zawsze ktoś inny może zorganizować podobne spotkanie gdzie indziej.

Ja zwołuję spotkanie 12,13,14 września 2008 w Kazimierzu i aby nie było dyskusji

prosiłem o umieszczenie tego terminu w kalendarzu.

Jeszcze raz podkreślam, to nie żaden wielki zlot, tylko spotkanie tych co chcą tam pojechać.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Hardt

Rany Boskie - wrzeień!!! To jeszcze sezon urlopowy!!

Adamku, Jacek I właśnie miał to na myśli wyznaczając datę SPOTKANKA(fiolet - kolor wrzosu) w tym miesiącu.

Adam Hardt

To jeszcze sezon urlopowy!! Nie da się tego przełożyć o miesiąc?

Adamku, nie da się tego przełożyć tak jak nie da się przełożyć daty Twoich imienin. Każde imieniny można świętować w innym terminie ale nie Adamka dla którego los wyznaczył i zatwierdził datę 24 grudnia i kropka. Wyobrażasz sobie imieniny Adama na przykład dnia 1 kwietnia? Nikt Twojego zaproszenia nie potraktowałby poważnie i z plackami imieninowymi musiałbyś uporać się sam.

Niektóre kampery i przyczepy campingowe zostają już ułożone do snu zimowego a ja i moja połówka (żona a nie flaszka) na październikowe nocowanie w namniocie (czytaj namiocie) stanowczo nie wyrażamy akceptacji mimo wielkiej sympatii dla Ciebie.

Wierzę, że swoją propozycję poddasz konkretnym przemyśleniom i dostosujesz ją do terminu wyznaczonego przez Jacka I.

Zauważyłeś chyba, że nie poruszam tu tematu odległości do miejsca spotkania. Dla dobrego towarzystwa Cygan dał się powiesić a my czyli lepciaki dołożymy kilka setek kilometrów aby w tym doborowym towarzystwie się znaleźć w którym oczywiście Hardtowie też będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9, 10 i 11 wrzesień to targi w Bielsku - Białej na których się wystawiam i muszę tam być, a od 12 do 21 prowadzę rejs na Mazurach i trudno mi sobie wyobrazić abym "odpuścił" ten 41 raz. To jest nie do wytłumaczenia moim Kolegom - Żeglarzom. Może 26 - 28 ? To dwa tygodnie póżniej. Pozdrawiam AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ok , myślę jednak Jacek , że San Domingo będzie zdecydowanie lepszym miejscem niż Kazimierz. Chodzi głwnie o sam camping i jego infrastrukturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale Kazimierz klimatyczny jak cholera jest :-] , a w Sandomierzu NIGDY nie byłem :-] , choć wiele, wiele dobrego słyszałem. :ok::-]

 

Myślę , zobaczymy ilu chętnych sie zgłosi - jak niedużo to Kazimierz, jak dużo to Sandomierz,

ale najważniejsze, że termin zaklepany.

 

Aha, nie będzie żadnego głosowania, będzie to Autorskie Spotkanie Przyjaciół Trolla.

Programu żadnego też nie będzie, od razu uprzedzam. :ok:

To tylko dwa dni, więc będziemy improwizowali.

 

Jacek. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.