Skocz do zawartości

Czwarte Mocarzowe Spotkanie Panowe - pogaduchy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak zwykle " Panowe" zaczęło się pracowicie

Piotruś ( Mocarz) uwijał się jak w ukropie by przygotowania były dopięte na ostatni guzik :skromny:

post-14396-0-37518400-1384897607_thumb.jpg

post-14396-0-54928500-1384897635_thumb.jpg

post-14396-0-09361700-1384897668_thumb.jpg

post-14396-0-42785500-1384897947_thumb.jpg

post-14396-0-55970300-1384898003_thumb.jpg

post-14396-0-73909500-1384898055_thumb.jpg

Edytowane przez miedzyniaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ( Mocarz) uwijał się jak w ukropie by przygotowania były dopięte na ostatni guzik :skromny:

 

 

Tomuś sam tam nie byłem , dobre słowa należą się reszcie również, przecież sam bym na te znaki nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też wróciłem do domu po wyprawie do Wielkiej Brytanii po wylicytowaną na e-bay za 4200 funtów przyczepę kempingową. Jechałem jako fachowiec od przyczep celem wykrycia wszystkich usterek i niesprawności w przyczepie. Wyjechaliśmy ciągnikiem Chrysler Pacifica 4,0L z 3-miasta rankiem 15 listopada i po noclegu w Duisburgu wpadliśmy na prom w Dunkierce 16.11 godz.10.

Po 1,5 godz. wpływamy do Dover i jedziemy na nocleg do Londynu. W niedzielę 17.11 z rana wyruszamy do Bristolu i spotykamy się ze sprzedawcą przyczepy – to ten w niebieskim.

Przyczepa wygląda na nową chociaż wg papierów jest siedmioletnia. Nie miałem nic do roboty bo właściciel – pasjonat strzelania do rzutków używał jej wyłącznie do spania. Kuchenka, zlew, lodówka, piekarnik, bojler gazowy oraz toaleta działały bez zarzutu bo były fabrycznie nowe. Kaseta dziewiczo czysta. Jedynie truma do grzania wnętrza nosiła delikatne ślady użytkowania. Tak samo wnętrze – po wykładzinie widać, że ktoś tam czasami chodził. Nawet opony są bardzo mało jeżdżone. Na wyposażeniu nie ma przedsionka, przewodu zasilającego i stacjonarnego akumulatora gdyż gość, jak sam przyznał – był zainteresowany tylko strzelaniem i na rozkładanie przyczepy szkoda mu było czasu więc tych elementów nie dokupił. Sprzedający znał wartość przyczepy gdyż sprzedawał ją jako używaną i z licytowanej ceny nic nie opuścił. Fakt – wszystko w niej działało bez zarzutu, żadnych przecieków i podejrzanych zapachów. Przyczepa ma drzwi po „naszej” stronie.

Do manewrów po placu gość używa quada.

Po południu zjechaliśmy do Dover na prom o 18.00

O 19.30 ruszamy do kraju.

Nie wiem dlaczego ale zdjęcia nie wchodzą. Dlatego podaję markę przyczepy Hymer AG typ EL 480, DMC 1600 kg. Taka sama przyczepa wystawiona przez Niemca kosztuje 9500 euro.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany sprowadzeniem przyczepy z Anglii to służę wiedzą.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czas mija szybko jak tego nie chcemy  :krzykacz: ,  lecz strasznie się wlecze jeśli na coś czekamy  :tuptup:  :pad: a do następnego spotkania pozostało jeszcze

 

8350 godzin i 3 minuty ,

 

więc czas na przygotowania jest w wystarczającej myślę ilości  :hop1: .

 

Wracając do już do zakończonego spotkania to brakuje mi jeszcze jednej fotki :hmm:  

 

a oto ona, wykonana ręcznie przez syna  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  Piotra organizatora naszego spotkania.

post-1979-0-57129000-1385319362_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.