Skocz do zawartości

Czwarte Mocarzowe Spotkanie Panowe - pogaduchy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak widzę większość z nas wzięła się ostro do pracy i nie ma czasu na wpisy na forum a co dopiero na odliczanie do następnego tak wspaniałego wydarzenia jakim jest kolejna edycja spotkań "Panowych" . A więc tak przy piątku na koniec wekendu mogę podać pozostały czas jaki pozostał na przygotowania do wyjazdu, i tak na moim budziku pozostało jeszcze

 

 

8229 godzin i 14 minut.

 

Tak więc Panowie czas ucieka :ee:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Jak już pisałem po powrocie z panowego to długo czekać nie kazali,i oto dziś listonosz sprawnym krokiem doręczył to.I dorobili kilka drobnych do kasy.

post-1100-0-19918800-1385755189_thumb.jpg

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu Ja :ee:  ,nastała śnieżna pogoda temperatura zwiastuje zimę, a co nie którzy już się nie mogą doczekać następnego spotkania, nie mówię tu o wiosennym zlociku a oczywiście o następnej edycji "Panowego", i żeby wszystkim uzmysłowić iż czas nadal biegnie ku nasze uciesze to do następnego spotkania niestety pozostało jeszcze :hop1: :hop1: :hop1: :hop1:

 

 

8034 godzin i 16 minut.

 

Jak ten czas się wlecze :pad:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to już staje się nudne lecz to znowu Ja :hop1:  ,  dziś przeglądając archiwum napotkałem kawałek historii ostatniego spotkania którym warto się podzielić ze wszystkimi. Ową fotografię nazwałem "duchy Panowego" czy pasuje ta nazwa czy nie sami osądzicie :hmm: .

 

post-1979-0-66599100-1386802052_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Aniu na naszych spotkaniach nigdy nie jest zimno żeby musiało nas coś rozgrzewać :D  , a że przy okazji że się spotkało pewne grono przyjaciół no to były prezenty od nie oficjalnego sponsora

 

post-1979-0-37385900-1386964784_thumb.jpg

 

następnie powstało małe co nie co :drink: ,

 

post-1979-0-74683500-1386964862_thumb.jpg

 

a że pośród nas były ręce które leczyły

 

post-1979-0-14904700-1386965198_thumb.jpg

 

to na zakończenie wszyscy byli w znakomitej formie i aż żal było się rozjeżdżać :'(

 

post-1979-0-83085300-1386965324_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu piszę się na te małe co nie co ( mam nadzieję ,że Marcin na jakimś spotkaniu nam zaserwuje  :drink: ). Jeśli chodzi o ręce ,które leczą to ja rezygnuje ,bo Weruś nie byłby zadowolony z tego leczenia.Pozdrawiam Anka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o małe co nie co :hmm:  to musisz pogadać z Marcinem, a ręce które leczą działają tylko w określonych warunkach i raczej tobie się nie przydadzą  :lol2:  , a myślisz dla czego Tomek tak w dobrej formie był po spotkaniu bo jego uleczyło  :lol: .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.