Skocz do zawartości

Czwarte Mocarzowe Spotkanie Panowe - pogaduchy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

My już w domku.Spotkanie jak zawsze udane w super tuwarzystwie.

Burmistrza nie było ale zobaczy ze byliśmy po fotkach z żółtych aparatów,mi mrugneło 1 raz ale trudno ,wyjazd jest droższy poprostu. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domu cało i zdrowo. Wszystkim bardzo dziękuje za świetną zabawę . Podziękowania dla Gosi  Mocarzowej gołąbki były pyszne :blagac:   Po takiej zabawie ciężko będzie jutro ruszyć do pracy :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dotarłem do domu - tyle że z Warszawy .... (i o mały włos nie jechałem tym metrem, w którym wybuchł pożar)

Myślami byłem z Wami. Super, że się udało - zresztą biorąc pod uwagę towarzystwo to inaczej być nie mogło.

 

pozdrowienia dla WAS

Łukasz

Edytowane przez Parzusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i My również dotarliśmy do Domku cali i zdrowi :hmm:  , z małymi przebojami ale szczęśliwi i pełni werwy do pracy po naładowaniu psychicznych akumulatorów w Waszym gronie. Jak już wcześniej koledzy wspomnieli dodatkowo podziękowania należą się ładniejszej połówce Piotra za przepyszne "Gołąbki od tyłu" :bzik: , za gar flaczków od Krzysia , gar flaczków od mojej żonki, dla Ali za Sagan przepysznej zupki grochowej że o wkładce nie wspomnę, za moje ulubione ciasto od Sylwi ( mój kompan) , no i nie można zapomnieć o świeżutkiej dopiero co zrobionej zupce rybnej upichconej przez Marcina na miejscu że o grzańcu nie wspomnę  :bravo: . Ogólnie dla wszystkich co się przyczynili mniej czy więcej do przebiegu tej jak że wyjątkowej imprezy- oby tak dalej  :ok: . No i jeszcze należy podziękować szczególnie za włożony wkład w imprezę oraz poranne śniadanko naszemu organizatorowi czyli Potrkowi ( Mocarz 28). No i jak to już stało się regułą wszystko co dobre szybko się kończy lecz dla wszystkich tych co już się nie mogą doczekać następnego spotkania to już dziś mogę pół oficjalnie poinformować iż do następnego spotkania pozostało jeszcze

 

8523 godziny i 9 minut

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia, reszta zdjęć w późniejszym terminie.

post-1979-0-56823300-1384717671_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja również bezpiecznie dotarłem do domu, w którym wszyscy na mnie czekali z utęsknieniem(chyba). Pozdrawiam wszystkich uczestników tych obecnych i tych co nie mogli dotrzeć na te nasze panowe. Szczególne podziękowania dla płci pięknej za wyprowiantowanie wszystko było przepyszne (gołąbki z rana jak śmietana),dla Merfiego za grzańca ( dobry sposób przy braku kobiet) Anka z Hanką proszą o recepturę.

Do szybkiego zobaczenia, mam nadzieję ,że szybciej niż na panowym ,bo tyle godzin to nie wytrzymamy(co innego z końcówkami) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyry meldują że dotarły do domu błyskawicznie i bezproblemowo :ok:

 

Podziękowania dla wszystkich uczestników :piwo: oczywiście szczególne dla organizatora :brawo:  Jak zawsze świetna atmosfera, fajne miejsce i oczywiście fantastyczni ludzie :) do szybkiego zobaczenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.