Skocz do zawartości

jaki przewodnik turystyczny ?


matpul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Będę gadał z Piotrkiem!

W sumie tomekk zaproponował już stworzenie takiej bazy w pliku exel.

Ja prosiłem Piotrka w maju żeby się zastanowił nad czymś takim - potem temat został zapomniany :). Myślę że warto by było zrobić coś z mapą (tak jak mapa użytkowników), krótkim opisem i kilkoma fotkami kempingu.

 

Kochani nic nie zostało zapomniane :

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1906

 

nic tylko dołączać się do tworzenia Naszej bazy kempingów. Przesyłajcie proszę Swoje typy Kempingów, my z Effendim to wklepiemy i już. Myślę, że Excell nie ma ograniczeń w tym zakresie. Można sortować, zestawiać itp.,a nawet wydrukować w formie książeczki i wieźć ze sobą. Oczywiście nie jest to idealne narzędzie, tylko półśrodek. Zaproponowanie miało na celu zgromadzenie danych, później możemy stworzyć bazę na bazie jakiegoś programu, a dane z Excella wyeksportować w formacie CSV, który to jest bardzo prosty do zaimportowania do czegokolwiek.

Jeśli chodzi o mapę, wejdźcie proszę na

http://camperpark.pl/main.php

i zobaczcie jak "PŁYNNIE" taka ilość informacji jest wyświetlana. Mapa jest dobra coś zobaczyć, ściągnąć dane do GPS i w drogę. Nie nadaje się do analizowania zalet i wad kempingu, oraz do zabrania w formie drukowanej.

Na razie stwórzmy WSPÓLNIE bazę, a później możemy z nią zrobić co chcemy !!! Bo sama się nie zrobi.

 

Pozdrawiam

 

PS Kilkakrotnie namawiałem Koleżeństwo do dyskusji n/t takowej bazy w odpowiednim wątku, ale niestety odzew był słaby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie stwórzmy WSPÓLNIE bazę, a później możemy z nią zrobić co chcemy !!! Bo sama się nie zrobi.

 

To jest bardzo dobrze powiedziane :).

Teoretycznie rzecz biorąc to każdy z użytkowników odwiedza średni 2 kempingi rocznie w Polsce. Takich aktywnych userów jest około 100. Po pierwszym roku powinno być w mapie ca. 200 miejsc (oczywiście niektóre się zdublują), ale to nawet licząc, że 50% się zdubluje mamy po roku 100 kempingów w Polsce. Mamy wtedy już w czym wybierać! Więc ziarnko do ziarnka i będzie na prawdę dobra baza :).

Panowie i Panie wypełniać formularz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , bo trzeba w arkusz wchodzić, albo nie umiem ?.

A jakby od razu sie moze otwieralo, to moze wiecej leni cos skrobnie, ale nie wiem ?.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jacku, jak też i inne lenie, napisałem, żeby pisać informacje na e-mail w postaci PROSTEJ, a nie w arkuszu. Arkusz jest do pobrania i uzyskiwania informacji. Swoje informacje piszecie w e-mailu i już - to takie proste !

Jeśli są jakiekolwiek problemy z otwarciem Excell, to znaczy, że możecie nie posiadać takowego oprogramowania. Można ściągnąć program do przeglądania plików XLS :

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=C8378BF4-996C-4569-B547-75EDBD03AAF0&displaylang=pl

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Czy możne ktoś polecić mapę, przewodnik po kempingach. Jakie posiadacie i jesteście z nich zadowoleni :hehe:

 

chyba nie ma lepszego przewodnika, jak to forum :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.