Skocz do zawartości

jaki przewodnik turystyczny ?


matpul

Rekomendowane odpowiedzi

https://ssl.allegro.pl/item254060413_europa_camping_caravaning_plus_wies_polska.html

 

Polecam, bo sama mam taki, a cena też atrakcyjna - w Empiku kosztował ok. 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Od dwóch lat korzystam z przewodnika De AGOSTINI przygotowanego we współpracy z ADAC.

Bardzo dokłade plany dojazdów i opisy standardu około 2700 obiektów w 24 krajach

europejskich.Wszystko w języku polskim.Dwa lata temu dałem za niego w EMPIK-u ~60 zł.

Pozdrawiam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polcam przewodniki wydawane przez ADAC pt."ADAC Camping und Caravaning fuhrer".Korzystam z nich od lat, nigdy sie na nich nie zawiodlem, zawsze sprawdzone i akualne dane, sesowny rozklad danych zawartych w przewodniku,latwy w korzystaniu.Wystarczy odszukac tylko ten ktory zawiera wiadomosci z interesujacego cie obszaru Europy.Koszt aktualnego na dany rok to ok.15 Euro. Dostepny w internecie wysylkowo na stronie www organizacji ADAC lub na kazdej wiekszej stacji benzynowej w Niemczech. Przewodnik wydawany w jezyku niemieckim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ... niemiecki niestety czasem dla naszego ucha jest ciezko przyjmowany :) , ale po poznaniu kilkunastu podstawowych okreslen w tym jezyku, bez wiekszego problemu wymieniony ADAC-owski przewodnik bedzie Ci z powodzeniem sluzyl.Na prawde warto posiedziec dluzsza chwile nad slownikiem, a zaprocentuje to w przyszlosci bardzo sesownymi informacjami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na POLSKIEJ FEDERACJI CAMPINGU I CARAVANINGU

 

link

 

można znaleźc tytuły publikacji jakie PFCC wydało.

Gdzie można takie publikację znaleźc lub kupic ?

 

Mam sporo z tych pozycji :). Wiesz wydane były one w okolicach roku 2000 :) więc raczej są mocno nieaktualne - tak samo jak dane na stronie PFCC. Na PFCC nie ma raczej co polegać :) kiedyś był pomysł żebyśmy MY zrobili jakąś bazę kempingów, ale niestety nic z tego nie wyszło :) chociaż pomysł był bardzo dobry i miał by wzięcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iedyś był pomysł żebyśmy MY zrobili jakąś bazę kempingów, ale niestety nic z tego nie wyszło :) chociaż pomysł był bardzo dobry i miał by wzięcie :) .

_________________

A może warto do tego pomysłu wrócić?

Nadchodzą długie, zimowe wieczory i pewnie będzie więcej wolnego czasu.Gdyby każdy wrzucił trochę info z linkami do campingów na których był?

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę gadał z Piotrkiem!

W sumie tomekk zaproponował już stworzenie takiej bazy w pliku exel.

Ja prosiłem Piotrka w maju żeby się zastanowił nad czymś takim - potem temat został zapomniany :). Myślę że warto by było zrobić coś z mapą (tak jak mapa użytkowników), krótkim opisem i kilkoma fotkami kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tomekk zaproponował już stworzenie takiej bazy w pliku exel.

 

Troche malo praktyczne i z zalozenia ograniczone

 

Myślę że warto by było zrobić coś z mapą (tak jak mapa użytkowników), krótkim opisem i kilkoma fotkami kempingu.

 

Dobry pomysl z ta mapa.

 

Mysle ze kazdy moze spokojnie wyrazac o danym kempingu swoje zdanie. Im wiecej zdan w dyskusji tym lepiej. Z tej racji ze wiekszosc uzytkownikow to stali bywalcy i ludzie poszukujacy czeo naprawdedobrego ustrzegniemy sie przypadkow z forum debki.pl na ktorym wlasciciele zachwalaja swoje kempingi, kwatery czy pensjonaty w zamian odwieczajac sie konkurencji rzucaniem blota.

 

W zeszlym roku w miare opisalem kemping Wagabunda. Mimo ze nie przebywalem na nim mysle ze przedstawilem go dosyc obiektywnie.

A mam jeszcze w zanadrzu kilka kempingow 'odwiedzonych' w tym roku, m.in 'zagrody kempingowe dla mieszczuchow' w Lebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.