Skocz do zawartości

"Bania u cygana ... c.d." Żywiec 04 - 06.10. 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miodka się wkręci w imadło to wyśpiewa wszystko niczym Farinelli :] . A zupa z dyni jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że zawiera  choćby śladowe ilości mięcha.

W samej dyni powinny być śladowe ilości mięcha :) jak nie pryskana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobreee. Myślę, że kociołek nie bedzie potrzebny , jeśli Tadzio weźmie swój garnek i taboret.

A najciekawszą niespodziankę sprawisz nam drogi Edwardzie, jeśli podepniesz budę na hak i dołączysz do nas.

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu nic nie napiszę, bo nie wiem o co chodzi. 

Wuju proszę ze mnie nie robić ostatniego kastrata, mam nadzieję, że do Farinellego jeszcze mi daleko, na co dowodem będzie dowieziona na spot moja córka Hanna.

Co do wkręcania w imadło - proszę sobie wkręcić fretkę lub inną pikielhaubę,a  jako, że Żywiec od roku 1838 należał do Habsburgów a dokładnie do Komory Cieszyńskiej, jednego z najlepiej zarządzanych majątków tamtej Europy, jest szansa drogi wuju, że sobie coś odkopiesz w pobliskiej piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Mesercieee....

 

A której trzeba być w sobotę, żeby się załapać na twój smakowicie wyostrzony gulasz z lokalnej rogacizny????  :slina:  :slina:

 

Jest albowiem taki zamysł, aby nawiedzić Waszą ekipę i sprawdzić czy wam piwa nie brakuje  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na godzinę 12.00 walimy do browaru , nie wiem czy zdążymy cos jeszcze zwiedzić w  Żywcu, tak więc kociołkowanie zaczniemy przed zmrokiem. A Ty Kajtek nóż sobie naostrz, bo potrzebny ochotnik do krajania cebuli  :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsss, to możemy mieć problem ze zdążeniem.... ale Krisiu, wstępnie wpisz 1+1 siedmiolatek. Nie wiem czy święcenie różańców trwa dłużej niż normalna msza ale jak nie, to w 45 minut powinniśmy zdążyć z B-B pod pompę  :]

 

 

 i szczytowanie elektrowni o ile przyjmują ad-hoc do grupy 

 

Piotrek, zabierasz się?? Będę miał 5 wolnych miejsc  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz kurcze ,niespodzianki jakieś szykujecie co to ? .Miodzio może jakaś podpowiedź , telefon do przyjaciela ?

to ja może na walenie do Browaru i szczytowanie elektrowni o ile przyjmują ad-hoc do grupy 

Podaj tylko ile osób będzie.

 

Upsss, to możemy mieć problem ze zdążeniem.... ale Krisiu, wstępnie wpisz 1+1 siedmiolatek. Nie wiem czy święcenie różańców trwa dłużej niż normalna msza ale jak nie, to w 45 minut powinniśmy zdążyć z B-B pod pompę  :]

 

 

 

Piotrek, zabierasz się?? Będę miał 5 wolnych miejsc  :]  :]

Kajtek z Twoim synkiem może byc problem ,bo do elektrowni wpuszczaja dzieci od 11 lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kajtek z Twoim synkiem może byc problem ,bo do elektrowni wpuszczaja dzieci od 11 lat :(

 

No to trzeba odpuścić... Cała atrakcja to głównie dla niego by była :( Ja już byłem.... A Twoje dzieciaki, co w tym czasie robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ,że nie wiem ile osób może 2+1 może 2 a może 1 . Dlatego nie wpisywałem się na listy.

Kajtek jak jedziesz to rezerwuje miejsce , dla dzieci podobno jest film w budynku elektrowni. Moja córka również nie łapię się na browar i elektrownie.

Może są osoby które nie jadą do browaru i w tym czasie na kempingu zorganizują zabawy dla dzieci , pewnie jest kilka osób które chcą do browaru a nie mogą ze względu na dzieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.