Skocz do zawartości

"Bania u cygana ... c.d." Żywiec 04 - 06.10. 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek to jedziesz czy jak ? Jakieś pigwówki mają być hulanki swawola , bez kierowcy nie dam rady, co prawda mam już przygotowany słoik na gulasz na wynos ale nie mam naczynia na pigwówke.

Teraz jeszcze ten poskramiacz ... , ale nic wezmę wiatrówkę ona jest na tyle dobra że strzela gdziekolwiek ,czasami nawet do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotruś. Jadę w sobotę po południu i MAM KIEROWCĘ  :yay: Będziemy się dogadywać pod koniec tygodnia, bo sam nie wiem kto ze mną jedzie. Mam 7 miejsc, teoretycznie miała z nami jechać ekipa Bynia ale podobno mają gości w sobotę ale jeszcze nic nie wiadomo :] . Nawet jak pojadą, to jeden jeszcze się zmieści. A jak nie to mogę zabrać max cztery osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W piątek to chyba zwiedzanie przyczepy Naczelnika zrobicie wszak to piękny ,,prawie okrągły,, jubileusz  :miga:  . Wiem z doświadczenia że robi wspaniałą aroniówkę ,cytrynówkę i puszcza świetną muzykę lat '80.

 

Jest bardzo gościnny i wylewny po północy wpuszcza nawet zwierzęta ,, pawie,, i psy, pozwala palić w przyczepie i tańczyć w rytmie Depeche Mode :yay:

 

Naczelnicza pigwówka uchodzi w Jego rodzinnych stronach za rarytas i ambrozję po niej starcy stają na baczność a baby wiotczeją. Już wam zazdroszczę hulanek i swawoli w ten długi piękny  piątkowy wieczór .A zapomniał bym jescze o karkówce , super smaczna jak to mówią kierowcy tirów ,,Dużo smacznie i tanio,, choć nieraz przysiadaja się  do niej darmozjady  z ,,twarzą na lewo,, a potem twierdzą ze to ich wyrób   :ee:

 

Ps.Naczelniku nasz jedyny nie odpisuj bo wszedłem tylko raz w ten temat i zapomniałem dodać do obserwowanych i zapewne nie uda mi się już go odnależdż . 

Tylko i żeby nie było  :foch: pa   :] .

 

 

w takim układzie to chyba nie ma co brać jedzenia i picia bo naczelnik pewnie szykuje przyjęcie :]

chce taką niespodziankę zrobić dla wszystkich ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też liczę na jakąś darmochę, bo niestety jajców nie będzie :(



 W piątek to chyba zwiedzanie przyczepy Naczelnika zrobicie wszak to piękny ,,prawie okrągły,, jubileusz  :miga:  . Wiem z doświadczenia że robi wspaniałą aroniówkę ,cytrynówkę i puszcza świetną muzykę lat '80.

 

Jest bardzo gościnny i wylewny po północy wpuszcza nawet zwierzęta ,, pawie,, i psy, pozwala palić w przyczepie i tańczyć w rytmie Depeche Mode :yay:

 

Naczelnicza pigwówka uchodzi w Jego rodzinnych stronach za rarytas i ambrozję po niej starcy stają na baczność a baby wiotczeją. Już wam zazdroszczę hulanek i swawoli w ten długi piękny  piątkowy wieczór .A zapomniał bym jescze o karkówce , super smaczna jak to mówią kierowcy tirów ,,Dużo smacznie i tanio,, choć nieraz przysiadaja się  do niej darmozjady  z ,,twarzą na lewo,, a potem twierdzą ze to ich wyrób   :ee:

 

Ps.Naczelniku nasz jedyny nie odpisuj bo wszedłem tylko raz w ten temat i zapomniałem dodać do obserwowanych i zapewne nie uda mi się już go odnależdż . 

Tylko i żeby nie było  :foch: pa   :] .

Wotr ,może się skusisz na te rarytasy wuja i wpadniesz do Żywca?? Miło by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też liczę na jakąś darmochę, bo niestety jajców nie będzie :(

 

Wotr ,może się skusisz na te rarytasy wuja i wpadniesz do Żywca?? Miło by było.

Jak mi naczelnik zwróci róznicę w kosztach dojazdu :ee:  tzn. ja tak jak ,,On,, jeżdżę z budą do 119km od domu :hehe: więc róznicę musiał by pokryć Wuja  :fuck: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi naczelnik zwróci róznicę w kosztach dojazdu :ee:  tzn. ja tak jak ,,On,, jeżdżę z budą do 119km od domu :hehe: więc róznicę musiał by pokryć Wuja  :fuck:

spokojnie,zrobimy ściepę , albo faktycznie wuja będzie po listonoszu  i dorzuci róznicę :):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi naczelnik zwróci róznicę w kosztach dojazdu :ee:  tzn. ja tak jak ,,On,, jeżdżę z budą do 119km od domu :hehe: więc róznicę musiał by pokryć Wuja  :fuck:

A co Ty Wolter- Miss Wrocławia, żebym Ci koszty zwracał? :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W piątek to chyba zwiedzanie przyczepy Naczelnika zrobicie wszak to piękny ,,prawie okrągły,, jubileusz  :miga:  . Wiem z doświadczenia że robi wspaniałą aroniówkę ,cytrynówkę i puszcza świetną muzykę lat '80.

 

 i tańczyć w rytmie Depeche Mode :yay:

 

 

 

Mocno żałuję tego piątku ale może uda mi się wuja namówić na Depeche Mode, jeszcze raz w sobotę  :yay: To będzie świetny wstęp do niedzielnego święcenia różańca  :look:  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ostatniej chwili , od załogi która juz dotarła na miejsce :  - jak ktoś chce prąd to trzeba mieć wtyczkę euro, jeżeli nie macie to będzie można wypożyczyć 50zł kaucja zwrotna.

 

Odnosnie dojazdu , to jest robiona kanalizacja i ostatni odcinek drogi jest kiepski....pomału a do przodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.