Skocz do zawartości

"Bania u cygana ... c.d." Żywiec 04 - 06.10. 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akurat nie to miałem na myśli.... sądziłem raczej, żebyście grupowo zaatakowali kierowce, może mu się ilość biletów pomyli i dojechali komfortowym środkiem lokomocji, za niewielka opłatą pod przybytek rozkoszy podniebienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie imiennik  się spisałeś. Godzina 12.00 jest w sam raz , zwłaszcza , że przy okazji pasuje  wpaść do pałacu. Odległość z kempingu do browaru to 9km. na butach nie zalecimy. Ale każy ma przecież auto, pozbieramy się po 2 rodziny na samochód. Własciciele kamperów na PKS  :] , albo rower (Seba smaruj łańcuch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 12.00 jest w sam raz , zwłaszcza , że przy okazji pasuje  wpaść do pałacu. 

 

Polecam park przy zamku Habsburgów (mesert, bez urazy ale to zamek :P  - o ile myślałeś o tym samym :) ) - odremontowany, "na wypasie" . na terenie parku jest mini zoo i mała zagroda/stajnia dla zwierząt kopytnych - warto podejść. No i nie zapomnijcie o rynku :) jest blisko zamku. Jest tam cukiernia z pysznymi lodami. W sam raz po piwku, będą smakować  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Kajetanie Kajetanowiczu , ale Nowy zamek w Żywcu jest klasycystycznym  PAŁACEM . :skromny:

 

Chylę czoła przed Twoją Wiedzą Historyczną ale jak długo żyję w Żywcu zawsze był zamek  :look:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stary_Zamek_w_%C5%BBywcu

 

http://www.muzeum-zywiec.pl/

 

I komu tu wierzyć  :hmm:

 

Albo mówimy o dwóch różnych budowlach   :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to wujek , przyjedziesz   do ,,Laguny'' ( dla  chcącego nie ma  nic....) i przedyskutujemy ten problem :] . A swoją drogą to  starego zamku jeszcze nie widziałem, a jest w  nim również muzeum. Jeżeli wystarczy czasu to może i tam pysk wsadzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że ja tam jakoś nigdy wewnątrz nie byłem....  :look:  :look:  :look:  Tylko w barze w piwnicy na piwie  :]  :]  :]  

 

Może uda nam się do Was zajrzeć w sobotę. Ale nic nie wiem, bo nie znam jeszcze grafiku żony na październik...  :hmm:

 

Kurde. Wujo - a bunkry w Węgierskiej Górce!!!??? Byłeś czy nie??

To ważne umocnienia, chłopaki bohatersko się tam bronili we wrześniu 39' warto obejrzeć, są zadbane i utrzymywane w dobrej kondycji, w jednym jest muzeum.

 

Samochodem masz może z 15-20 minut w kierunku na Zwardoń, ekspresówką w większości :)

 

http://www.werttrew.fora.pl/bunkry-burzy,62/punkty-oporu-wegierska-gorka-krzyzowa-i-przyborow,279.html

 

http://fortyfikacje.legnica.pl/wegierska-gorka.php

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, czy można zgłosić jeszcze osoby chętne na wyjazd? Jeżeli jest taka mozliwość to zamiszczam listę:

 

Lista chętnych na przyjazd:

Talciak- 2 os.

 

Do zwiedzania Muzeum Browaru Żywiec:

Talciak- 2 os.

 

Do zwiedzania Elektrowni szczytowo pompowej:

Talciak- 2 os.

 

Serdecznie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.