Skocz do zawartości

"Bania u cygana ... c.d." Żywiec 04 - 06.10. 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem , że Ty szafę tapetujesz od srodka. U mnie w pokoju naklejki sie walają, jakoś nie mam pomysłu co z nimi zrobić, hmhm moze kabinę prysznicową w budzie wykleję? zawsze to jakies zabezpieczenie przed wilgocią .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kris wykreśl nas z listy, tym razem jest za blisko :]  bo tylko 80km hehe, a tak na poważnie wjazdu na działkę nie skończyłem i przyczepka jest dalej uwięziona - teraz to nawet czołg by jej nie wyciągnął :oslabiony:

Piotruś, za późno. Podałem już wszystkie listy.....:) zamawiaj jakiś traktor i masz wyciągnąc cepke , nie wiem jak to zrobisz, ale masz być. jak nie to kara umowna .Od każdej listy 100zł :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę podać  końcową listę do zwiedzania Elektrowni.Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny to prosze się dopisywać.

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W piątek to chyba zwiedzanie przyczepy Naczelnika zrobicie wszak to piękny ,,prawie okrągły,, jubileusz  :miga:  . Wiem z doświadczenia że robi wspaniałą aroniówkę ,cytrynówkę i puszcza świetną muzykę lat '80.

 

Jest bardzo gościnny i wylewny po północy wpuszcza nawet zwierzęta ,, pawie,, i psy, pozwala palić w przyczepie i tańczyć w rytmie Depeche Mode :yay:

 

Naczelnicza pigwówka uchodzi w Jego rodzinnych stronach za rarytas i ambrozję po niej starcy stają na baczność a baby wiotczeją. Już wam zazdroszczę hulanek i swawoli w ten długi piękny  piątkowy wieczór .A zapomniał bym jescze o karkówce , super smaczna jak to mówią kierowcy tirów ,,Dużo smacznie i tanio,, choć nieraz przysiadaja się  do niej darmozjady  z ,,twarzą na lewo,, a potem twierdzą ze to ich wyrób   :ee:

 

Ps.Naczelniku nasz jedyny nie odpisuj bo wszedłem tylko raz w ten temat i zapomniałem dodać do obserwowanych i zapewne nie uda mi się już go odnależdż . 

Tylko i żeby nie było  :foch: pa   :] .

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio u mnie skład się rozsypał, córa wyjechała do Niemiec- del się przedłużyła miała wrócić w środę, a żona w sobotę do pracy. W tej sytuacji zostałem sam. Proszę o zrobienie korekty na listach i wykreślenie naszej załogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio u mnie skład się rozsypał, córa wyjechała do Niemiec- del się przedłużyła miała wrócić w środę, a żona w sobotę do pracy. W tej sytuacji zostałem sam. Proszę o zrobienie korekty na listach i wykreślenie naszej załogi.

 

Janek, zabierasz się z nami w sobotę po południu? Nawet jakby ekipa Bynia jechała, to jedno miejsce jeszcze się znajdzie  :]

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.