Skocz do zawartości

"Bania u cygana ... c.d." Żywiec 04 - 06.10. 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy- wczoraj rano dostałem od Was kopertę z szeleszczącą zawartością, bardzo miłą  dla ucha :] . Problem w tym , że ja nie prowadzę cateringu obliczonego na zysk. Dlatego zawartość koperty wykorzystam przy następnym zlocie na zakup substratów. Nie liczyłem zawartości koperty , ale po szeleście obliczam , że wystarczy na 2 gulasze :miga: . Duże podziękowania dla plutonu gospodarczego, sam bym się zarżnął  krajaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękujemy serdecznie wszystkim za miłe przywitanie i przegarniecie do karawaningowej braci.

Weekend bardzo udany i wbrew pogodynce max gorący.

Zupa dyniowa i gulasz przepyszne.

A Soplica orzech laskowy paluszki lizać ....

Ominęła mnie orzechówka z laskowych ??  :) Kto to mógł mieć :hmm: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, ja też dotarłem na wschód, chyba miałem najdalej 260+100km :skromny:

 

ale warto było ... dzięki Wszystkim za miłe spotkanie :yes:

za super przekąski i wspólną zabawę

 

Edziu, mój Szymon złapał zajawkę na śpiewanie po sobotnim ognisku :gitara:

i w niedziele całą drogę coś podśpiewywał w aucie :bzik::yes:

 

 

ps. nie zaczynajcie zlotu od orzechówki, zwłaszcza Tadzia ... bo jak to się kończy wdać było na moim przykładzie w piątek :mlot:

 

ps2. zdjęcia jakieś mam, ale zostały 260km od kompa, może w weekend coś wrzucę

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga Trafko bardzo dziękuje za wspaniały spocik i za doborowe towarzystwo .

Niestety obowiązki honorowe zmusiły nas do wcześniejszego powrotu z którego szczególnie zadowolona była żona.

Nie wiedziałem , że jazda z przyczepą idzie jej lepiej niż bez   :P

Dla zainteresowanych melduje , że rywal poległ 3-0 , a ja dopiero pod koniec drugiej połowy. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, ja też dotarłem na wschód, chyba miałem najdalej 260+100km :skromny:

 

ale warto było ... dzięki Wszystkim za miłe spotkanie :yes:

za super przekąski i wspólną zabawę

 

Edziu, mój Szymon złapał zajawkę na śpiewanie po sobotnim ognisku :gitara:

i w niedziele całą drogę coś podśpiewywał w aucie :bzik::yes:

 

 

ps. nie zaczynajcie zlotu od orzechówki, zwłaszcza Tadzia ... bo jak to się kończy wdać było na moim przykładzie w piątek :mlot:

 

ps2. zdjęcia jakieś mam, ale zostały 260km od kompa, może w weekend coś wrzucę

Jasne , jasne, na pewno po orzechówce , w piatek wieczorem to Ci zaszkodził pewnie gotujący się żur :)

 

Załoga Trafko bardzo dziękuje za wspaniały spocik i za doborowe towarzystwo .

Niestety obowiązki honorowe zmusiły nas do wcześniejszego powrotu z którego szczególnie zadowolona była żona.

Nie wiedziałem , że jazda z przyczepą idzie jej lepiej niż bez   :P

Dla zainteresowanych melduje , że rywal poległ 3-0 , a ja dopiero pod koniec drugiej połowy. :]

Gratulacje dla żonki za ten pierwszy raz :) z cepką :przyczepa: , Ty jako :mod: sędzia meczu, padłeś pod koniec drugiej połowy :niewiem: ??? :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla żonki za ten pierwszy raz :) z cepką :przyczepa: , Ty jako :mod: sędzia meczu, padłeś pod koniec drugiej połowy :niewiem: ??? :winner:

 

No niestety to nie był pierwszy raz. :przyczepa:

Za pierwszym razem nie rozmawiała ze mną miesiąc :] , a teraz to już było perfekt :bukiet:

Hehe po sobotniej jeździe do muzeum :klotnia: , wyciągnęła pozytywne wnioski. :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim  serdecznie podziękować za pomoc w ratowaniu naszej przyczepy. Dojechaliśmy szczęśliwie na miejsce i mam nadzieję ,że nie będę miał wiecej takich przygód. Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.Było naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za wszystko. Mamy nadzieję, że żurek nikomu nie zaszkodził ale wprawił w dobry nastrój. Na dowód tego, że kiedy się gotował w piątkowy wieczór, spora grupa osób świetnie się bawiła.

 

 



 

post-3015-0-69984400-1381344785_thumb.jpg

post-3015-0-67174700-1381345436_thumb.jpg

Edytowane przez StanikiJola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.