Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Jeszcze w szkole jako jeden z dwojga osób byłem zwolniony z chóru jako człowiek całkowicie nieśpiewający, ale jak zagramy w zapropowanego przez kiszona chińczyka to mogę nawet arie operową odśpiewać na forum publicznym :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yabulon na zlocie na własne uszy usłyszysz jak okrutnie się nauczyciele z Tobą obeszli zakazując śpiewać. My pomożemy przywrócic Ci wiarę w siebie. Żona też chyba się ucieszy, że wreszcie odważysz się zaśpiewać kołysankę tylko dla niej.

Wszyscy na Ciebie liczymy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ! Ty nam sie tak bardzo nie przejmuj! Po zlocie będziesz mógł skorygować swoje solowe braki . Poza fotami będziemy kręcić także film. Twoja aria /obiecałeś / wszyscy na forum czytali , będzie nagrana i w obrazie i w fonii . Po latach weźmiesz wnuczka na kolana i puścisz mu : ,, Jak to dziadzio w 2008 ......

 

Zbychu ! Ja w sprawie merytorycznej i bardzo poważnej !!! . Przyjrzałem się tym naszym pojazdom dostawczym . Strasznie mały maja tonaż .Sam lubisz dobra organizację pracy . Musimy mieć w naszym taborze jeszcze dwa takie wózki . Jeden w rozładunku na zlocie , jeden w sklepie i dwa w trasie , ze sklepu i do sklepu . Patrząc na ilość chętnych do udziału w zlocie , kurs i rozładunek nie może trwać więcej jak 10 minut.

 

CHYBA żE : Nasz przyjaciel Michałek wygadał sie że pracuje w browarze w Białymstoku . Myślę że wiesz co kombinuję ! :]:niewiem::ok::ok: jakaś beczułeczka z pipetką :] przecież się zapłaci ? Albo jako specjalista w temacie zorganizuje to wszystko na miejscu . Ja sie znam na budownictwie a nie na pipetkach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaniewicz:

jakaś beczułeczka z pipetką

Wierzę, że nasz przyjaciel na zlot ją doturla. Jeżeli coś mu wypadnie to ja pojadę przez Białystok i mu dopomogę.

Czegoż nie robi się dla przyjacół?

Zdaniewicz:

kurs i rozładunek nie może trwać więcej jak 10 minut.

Znając nasze możliwości do wyliczonych zadań: kurs i rozładunek dopisuję: oraz spożycie. Czas zostaje bez zmian.

Pomyślę nad sposobem zwiększenia ilostanu podstawowego taboru piwnego oraz dyskretnym rozbudowaniem pojemników na butelki. Przecież nie wszyscy na campingu muszą wiedzieć co i w jakich ilościach przemycamy na kwaterę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie to mogę z budowy zabrać dwa paleciaki / ład do 1,5 T / . Załaduję je do Niewiadki i kłopot z głowy !

Obróci się raz na pół godziny i w czym problem ?

 

Do sprawy filmu jeszcze szczegółowo powrócę . Potrzebne będą załogi do dwóch kamer . Jedna : DO analogowej VHS , a druga cyfrowej do kamery DVD .

 

Proszę zgłaszanie sie do objęcia stanowisk j.n. X 2

 

1. REżYSER - potrzebny , ale musi mieć daszek z gumka i własne wysokie krzesło - szt. 2

2. KIEROWNIK PLANU - potrzebny aby dokładnie korygować co można filmować a co nie - szt.2

/ musi sie dobrze wydzierać aby uśmiech był na twarzach /

3. KAMERZYSTA - potrzeba 4 szt . Dwóch starszych na godziny 17.00 . I dwóch młodych po 17.00 - do 19 roku życia , których obowiązuje zakaz.

4. Aktorzy i statyści - niepotrzebni

5. Charakteryzatorzy - niepotrzebni - lustra mamy a kobitki mają szminki !

6. Sekretarki planu z tabliczkami i wymazanymi numerami klapsów . - ilość dowolna i tak będą filmować co będą chcieli !

 

Załoga będzie przeszkolona / ok. 20 min. jak ustawiać kadr ., szybkość kadru , definicja zbliżeń , balans bieli ....itp. Każdy może gratisowo wziąć udział w tym szybkim szkoleniu . Dotyczy to także fotografików /

 

6. Kierownik techniczny - tylko jeden , będzie pilnował i zabezpieczał sprzęt , statywy , dbał o naładowanie akumulatorów , oświetlenie ...itp .

 

Dla najbardziej zaangażowanego,, MłODEGO,, filmowca przewidziana będzie nagroda . Zwycięzca zostanie wybrany przez wszystkich uczestników zlotu ! / Nagrodę przewidziałem osobiście / / CENNą/

 

UWAGA ! na OSKAR PARTY ! Ubranie wizytowe . Gumiaki muszą błyszczeć !

 

Filmy po korekcie będzie można otrzymać drogą pocztową !

 

adres wysyłkowy należy zostawić na zlocie w Centrum Company Pictures LTD . /NO ! w takiej pomylonej Niewiadówce /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA żE : Nasz przyjaciel Michałek wygadał sie że pracuje w browarze w Białymstoku . Myślę że wiesz co kombinuję ! jakaś beczułeczka z pipetką przecież się zapłaci ?

 

 

No i tu jest tak: mimo, że jestem pracownikiem browaru to nic nie mogę :niewiem: Żadnych rabatów nie dostajemy, żadnych chodów nie mamy :] Dział marketingu rządzi się własnymi prawami i wogóle nie mamy do nich dostępu i nawet ludzi nie znamy.

 

Ale żeby zlot nie był bez piwa to zgrzewkę żubra od siebie stawiam :ok: żeby miał jak beke załatwić to z chęcią bym to zrobił. A koszta byłyby takie same jak przypadkowej osobie. Ale zgrzewe przywioze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kegę dowolnego browca dowieźć, tylko całego sprzętu tzn schładzarki nie wywiozę. Jak ktoś ma pipę to nie ma sprawy. Na pifko zapewniam ceny hurtowe tzn po około 2 zł za kufelek. Tzn żeby ktoś nie myślał, że będę na kufle sprzedawał, tylko taki przelicznik jest, a może jak dobrze będę stał finansowo to postawię beczułeczkę. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, Yabulon tu nie chodzi o to aby na zlocie ktoś coś komuś stawiał. Zrobimy zrzutę i po sprawie. Ale inaczej smakuje piwo wiezione dla nas na zlot prosto z białostockiego browaru niż to samo piwo przytaszczone ze spółdzielni za rogiem. Zlotowa kega transportowana przez Yabulona z grodu Kraka będzie równie cenna jak zlotowa zgrzewka którą z Podlasia chce dostarczyć szary11.

Piwo przywiezione specjalnie na zlot TO JEST TO!!! a piwo ze sklepu to tylko piwo i to bez żadnej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wydaje mi się, że teraz do Zlotu należy podejść bardziej "organizatorsko". W związku z tym, że możemy mieć do dyspozycji świetlicę, oraz boiska, powinniśmy zorganizować czas Naszym pociechom. Proponuje zorganizowanie listy z pomysłami (wiem, wiem,.... były już próby, ale obiecuję, że osobiście dopilnuje programu dla dzieci), zredagujemy i wcielimy w życie. Rozumiem, że program dla dorosłych należy do Ryśków i Lepciaka. Pomyślmy nad tablicami informacyjnymi, oraz kierunkowymi. Jestem pełen zapału :niewiem:

Należy stworzyć także listę obiektów do zwiedzania, aby łatwiej było się "poruszać" po terenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są ścieżki rowerowe, foto planu ma Tomii.

 

Ja być może mógłbym podchody połączone ze znajdywaniem skarbu zrobić, nawet dla dorosłych też.

Zależy od skarbu.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te wypowiedzi chyba nie w tym topiku... na KO zapraszam :niewiem:) .. MOD zrob pozadek i mojego posta tez tam daj... ja deklaruje sie wydrukowac i zblindowac spiewniczki w formie ksiazeczki .. po co kazdy ma sobie cos tam miec na osobnych kartkach .... rysiu zdaniewiczu . zapraszam do wspolpracy ... zrobmy wspolnie spiewnik// co myslisz??? oczywiscie na propozycje pioseneczek liczylbym od wszystkich no od tych co beda chcieli aby dany tytul sie znalazl.....gdzie to mozliwe postaram sie aby chwyty gitarowe byly..

 

 

a wogole deklaruje pomoc edytorsko graficzna z mozliwoscia druku na A0... ale tylko ona papierze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola z Ania to Marusia i Lidka , pies ,,LEGENDA ,,to Szarik . Zbychu ! a ty z kim się utożsamiasz w tym filmie ?????? :niewiem: Patrząc na podobizny wszystkich pancernych to Tobie został tylko Gruzin . Musisz zapuścić wąsy i machnąć ich henną na czarno ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te wypowiedzi chyba nie w tym topiku... na KO zapraszam :ok:) .. MOD zrob pozadek i mojego posta tez tam daj... ja deklaruje sie wydrukowac i zblindowac spiewniczki w formie ksiazeczki .. po co kazdy ma sobie cos tam miec na osobnych kartkach .... rysiu zdaniewiczu . zapraszam do wspolpracy ... zrobmy wspolnie spiewnik// co myslisz??? oczywiscie na propozycje pioseneczek liczylbym od wszystkich no od tych co beda chcieli aby dany tytul sie znalazl.....gdzie to mozliwe postaram sie aby chwyty gitarowe byly..

 

 

a wogole deklaruje pomoc edytorsko graficzna z mozliwoscia druku na A0... ale tylko ona papierze..

 

koszon a jest gdzies takowy spis piosenek , bo ja chętnie dorzuce kilka tytułów , ale zebym nie dublował ich... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.