Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Admini ! to nie są żarty takie coś zaistnieje

No tak nie dość że na forum zawsze wszystko jest na Nas to na zlocie jeszcze pośmiewisko będziecie z Nas robić :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak nie dość że na forum zawsze wszystko jest na Nas to na zlocie jeszcze pośmiewisko będziecie z Nas robić

Myśmy już siebie zrobili ładnych parę lat temu :serducha: Teraz pora na was - młodych :swieca::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Szarym nie napominałem gdyż on się chyba poczuwa aby musi zrobić poważne NORMALNE WESELE . ! Niech się żeni w kwietniu a na Zlocie zrobimy poprawiny ! :serducha::swieca::biwak: . A jak nie ! to będzie taniej w trzy pary !

Michałek tak czy tak , musi być pożeniony . Mam piękna partię dla Piotra w postaci mojej córki !

Ale na tym sie moja rola kończy . Dalej sie muszą dogadywać sami ! Studiuje na UJ w tym naszym fajnym mieście Krakowie.

 

Prosimy o składanie deklaracji na świadków , drużbów itp...

 

Tomii przestań się użalać ! Cały rok nas ciepiesz a to za to , a to za tamto . My Ciebie żenimy tak z przyjaźni ! Będziesz miał własny folder zdjęciowy - wesele !

 


córka ma aż 21 lat i może być dla Piotra za stara

post-34080-imported-338d386e-77a7-412c-8549-73d69bb928e0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Katarzyna tylko Solina

:serducha: Oj Tomii ,Tomii jak Ty na tym zdjęciu widzisz solinę to albo wypiłeś już to świąteczne (bezalkoholowe) albo jest druga opcja bardziej prawdopodobna .....najpewniej Magda siedzi z Tobą przy kompie :swieca::biwak::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon

Trzeba jeszcze treny pannom młodym nośić, to może jakieś dziecka powyznaczamy. moja córcia już zaczyna do tego zadania trenowwć

Zamiast Twojej córci wydelegujesz Adasia wyelegantowanego na pazia a ja przywiozę wnuczkę wystrojoną na - no właśnie na co aby pasowała do pazia i jednocześnie mogłaby targać ten wielokilometrowy welon?

Ważne

Zanim impreza się zacznie musimy sprawdzić, czy panna młoda nadaje się do noszenia welona bo jak mówi polskie przysłowie:

Gdyby nie dawała to by welon miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładna jest Twoja Córka, pod wrażeniem jestem. :serducha:

 

Będący pod wrażeniem, Jacek.

 

A Jola powiedziała,że jak Ją na zlot zabierzesz, to większy kemping trzeba rezerwować, bo się okaże, że sami kawalerowie z całego kraju na forum się zapiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii i tak jesteś w świetnej sytuacji gdyż związek posiada ważność tylko na Zlocie . Opuszczając Camping znów będziesz wolny .

Najważniejsze że związek zostanie skonsumowany . W Iraku pan młody objeżdża okolice z zakrwawionym prześcieradłem na masce samochodu .

Ty nie będziesz musiał tego robić Wystarczy że wywiesisz prześcieradło na sznurze od bielizny w centralnym miejscu campingu ! / Po cichu Ci powiem że co zmyślniejsi stosują ketchup lub tusz do pieczątek /. I jeszcze jedno , każdy z Was musi mieć swoje prześcieradło . Regulamin zabrania stosowania prześcieradła jednocześnie dla trzech par.

Kaśka nic nie wie o tym że wstawiłem jej foto na forum. Jak nic dostałbym ciapem między oczy ! Chciałoby sie krzyknąć : ,, Kawalerowie wszystkich krajów łączcie się ,, , ale nie wiem czy zgodzi sie na Zlot przyjechać ?

 

A ja dalej nie mam wnuka ! :lol:

 

W zamian Kaśki , prowadzę wstępne rozmowy z koleżanką mojej żony . Młodsza ode mnie o rok . Fajna z niej laska ! :biwak::serducha:

PS. Szanowne Zlotowiczki !! Potrzebne nam będą trzy wianki dla naszych młodych dam. Czy umiecie coś takiego upleść z majowych kwiatków ? :hehe:

 

świątecznie Pozdrawiam ! :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie świąteczna refleksja dopadła . że adminom damy spokój z żeniaczką ! Po prostu złapiemy najmłodszego Zlotowicza i pannę w wieku przyzwoitym do zawarcia związku i to im sie weselisko wyprawi. / Pan młody do 30 lat , panna bez ograniczeń wiekowych. / Niech sie nasi Admini też zabawią !

 

Kawalerowie i panny ! zapraszamy na III Zlot ! :serducha::swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek

A ja dalej nie mam wnuka

Przyjadę na zlot z wnuczką (w maju 3 latka) abyś mnie zmieniał przy uganianiu się za nią. Jest dobra w bieganiu po podwórku co tylko korzystnie wpłynie na zmniejszenie przez nas gruczołów piwnych (bezalkoholowych).

Rysiaczek

Pan młody do 30 lat

Myślę, że musimy dać szansę również starszym i tym z odzysku.

Rysiaczek

panna bez ograniczeń wiekowych

Panna lub nie-panna NIGDY nie ma więcej jak 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć że nie będzie chciała z Tobą wracać po Zlocie tylko pojedzie z nami do Ostrowca. Oczywiście do czasu aż ja się dochowam swoich wnucząt. Ty masz już kilka ! Zapewniam ze niczego jej nie zabraknie !!! :ok::biwak::hehe::lol::serducha::swieca::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jesteście NIESAMOWICI!!! Dawno się tak nie uśmiałem :hehe:

 

Rysiu, nie wiem czy się nie zagalopowałeś, ale... no... swoją córkę... konsumpcja... będziesz miał problemy :biwak: A Piotrek dużo szczęścia :lol:

 

Nie no rewelka :swieca: Zaczynam myśleć o prezentach :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku dobrze mówisz ! Nasze Panie z Vatem czy bez są wspaniałe . Te z dużym Vatem jeszcze wspanialsze.l To nie temat na teraz. Będziesz na Zlocie to pobajczymy ! / Biały Miś z mojego Zlotowego wzmacniacza i jakieś durnowate Martini zabija wszystkie Vaciki .

Nie mogę spać po nocach ! Szary parę postów wcześniej zapowiedział jakieś nowe oświetlenie ,,cycepki,, . Nie wiem czy zastosuje kominek węglowy , a może pochodnie smolne w ścianach ! ...... SZARY .. ! ja tez mam w d...e diody i tez chce żywiczne szczapki na ścianach ! / Czy zaplanowałeś jakieś srebrne tacki przy smażeniu kiełbasek ? /

Zlotowo pozdrawiam w Nowym Roczku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.