Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mógłbym przytaszczyć na zlot specjalną przyczepę z urządzeniem do chłodzenia piwa zlotowego (na zdjęciu urządzenie sklarowane na czas transportu). Prezentowane piwo zdatne do spożycia to relikt przeszłości w czasach kiedy nie znano jeszcze piwa bezalkoholowego.

Obrazek

Jest tylko jeden malutki kłopotek. Lepciakowa zdecydowanie twierdzi, że w tej przyczepie obiadu nie przyrządzi a spanie pościeli tylko dla mnie więc zmuszony jestem zahaczyć campingówkę. Gdybym miał dwa samochody to lepciakową z campingiem puściłbym przodem a ja za nią ze zloto-lodówkową (jako tą cenniejszą) marudziłbym z tyłu.

 

czy ja tam widze Specjala???? :klotnia:))

jezu maryjo moje ulubione piwo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lepciak

Prezentowane piwo zdatne do spożycia to relikt przeszłości w czasach kiedy nie znano jeszcze piwa bezalkoholowego.

Zgadza się to Specjal, ale z historią.

Tomii

Z tego co znam Lepciaka to raczej jest Żubr

Brawo - z szacunku dla Twojej znajomości gustów kolegów z forum masz ode mnie Specjala - teraz już bezalkoholowego na najbliższym zlocie. ThOrn też się załapie - za pamięć. A ja zostanę przy Żubrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzałem do ,,jaszcika puszkowego ,, . A tu masz , butelkowe musi być ! Ja tam nie jestem przeciw , chcecie butelkowe to i będzie . Pomyślcie tylko jaka ziemiankę musi Nasz Podczaszy Lepciak wykopać na te skrzynki butelkowane ? ! Szybko myślę o koparce w okolicach łowicza . ! Przecież jak będzie kopał tą jamę saperką to musi na Zlot zajechać już w marcu .

Faktem jest że buteleczki bezalkoholowego są mniejsze !

 

PS. Od kiedy to żuber - Doilidy jest regionalnym piwem w Gdańsku Oliwie ? :klotnia: ???? :klotnia::klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzałem do ,,jaszcika puszkowego
Picie piwa puszkowego (także nonakohol) to profanacja tego szlachetnego napoju. Jak już to butelka, ale kega lepsiejsza jest. Może na zlot przywiozę jak już wcześniej pisałem :klotnia:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam trochę spokoju aby cosik napisać !

Seruś ! przy Twoim litrowym kufelku jesteś wspaniałym aktorem do naszego FABULAR- FILMU - zlotowego . Rozumiem że do tego kufelka ślazacy dodają ,,sznapsa ,, . Myślę ze po trzecim kałamarzu możesz zagrać Nerona . Gdybyś zaczął trzeźwieć , nasze filmowe służby pomogą Ci wrócić do roli . Charakteryzacja w miarę tania , bo to prześcieradło i parę brzozowych gałęzi na głowę . Musisz tylko poczytać kogo ten Neron zamordował i itd . Spalenie kempingu nie wchodzi w rachubę . Sceny kulminacyjnej nie będzie ! Masz tylko pleść jakieś bzdetne kawałki . / Wszystko się nagra aby wnuki kiedyś miały zabawę /

 

Szary ! znalazłem drewniana kulę . Będzie przydatna do tej Twojej gry ! ? Foto w załączeniu .

 

Następne foto to atrybut władzy Naszego codziennego przywództwa . tomekk obiecał że na czas Zlotowego wesela będzie dowodził szczepem !

 


750 mm średnicy - dąb

post-35088-imported-f387b05f-b055-414c-abf2-cf217ecb0702_thumb.jpg

 

full oryginał . dzida to już nie mój problem

post-35088-imported-247251ad-1356-49dd-b6e1-f45161b03b8d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z prawej pasują jak zona nie wróci na noc do przyczepy . Mam podobne dyżurne . Takie coś w naszym Zlotowym szczepie może nosić tylko czarownik . Pod warunkiem ze dodatkowo wymaluje sobie gębę czerwoną pomadą w paski z dodatkiem białych wzorów miętowej Colgate . Każdy kto nosi indiańskie trofea na głowie musi mieć też imię własne np. ,,łysa Pała ,, , ,,Dorodny Kufel ,, czy n.p. .,, Ognista szczęka,,

PS. To pierwsze imię , to Yabulonku zadna aluzja do Ciebie ! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek

Gdybyś zaczął trzeźwieć , nasze filmowe służby pomogą Ci

Po czym trzeźwieć? Po napitkach bezalkoholowych można być tylko zmęczonym (związane to jest z intensywnym życiem towarzysko - kulturalnym na zlocie) a potem wypoczętym. Filmowe służby mogą tylko uwiecznić moment zmęczenia oraz wypoczynku i to wszystko.

serek

do ćwiczeń służy mi kufel 1 litr słownie pisany

Gdybyś miał dwa kufle 1 litr słownie pisany to poćwiczyłbym z Tobą - nawet korespondencyjnie.

W gromadzie raźniej :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest masz racje Zbysiu u . Tak sie jakoś zasugerowałem tym męczonym przez Serka kuflem ! Zwykłe zmęczenie w sportowym duchu !

Popatrzcie jak ładnie umyka styczeń . Potem tylko krótki luty , marzec zleci a w kwietniu trzeba już kupować Zlotowy prowiant , co by świeży był ! :hehe:

 

:hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.