Skocz do zawartości

Renault Scenic .... no i właśnie.


pat68

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Była, Kristofer Ty to masz oko. Witam Cię. Pan mówił,że spadło drzewo . Jest naprawiana i ponoć nie przecieka. 

Witam

:]  ... już bardziej maskowane rzeczy opisywaliśmy na forum :hmm:

 

Drzewo - mogło tak być, co nie sprawia, że naprawa została dobrze wykonana.

Powiem więcej. Moim zdaniem to przykład partactwa i po tym, co widzę na zewnątrz, śmiem wątpić w odbudowaną konstrukcję.

Może nawet jej tam brak i stąd ta niższa masa. W kontekście tego, brak tabliczki przestaje dziwić, a załatwić "u nas" mozna wciąż wiele (jak widać).

IMHO

 

post-8228-0-51586200-1377165700_thumb.jpg

 

post-8228-0-08526300-1377165700_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz oko.

 

Zdjęć przyczep obejrzałem już tysiące - dosłownie.

Jak szukałem swojej budki, to bywało, że wertowałem setki dziennie, często i te dosyłane e-mailem.

W wielu przypadkach, już na podstawie nawet słabszych fotek można wiele powiedzieć.

Po pewnym czasie doszedłem do takiej wprawy, że oczy automatycznie odrzucały ogłoszenie, jako nie warte przeglądania.

Z tego powodu, tak często polecam oglądanie jak największej ilości zdjęć, ofert i opisów przyczep na forum.

Można wtedy łatwiej zauważyć sprawy typowe i rozbieżności.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jak zważysz cepkę to co co wyjdzie a DMC w dowodzie rej. to twoja ładowność na ciuchy, jedzenie, picie i takie tam. Aby się nie okazało, że w cepce nie możesz przewieść nić bo jej realna masa jest prawie równa DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jest ładna - ale zbyt wiele niewiadomych. Poprosiłem Pana o szczegółowe zdjęcia i miałem je mieć ok 12-tej. Cisza. Jest w kwocie osiągalnej dla mnie. ... Mimo to szukam dalej . Się wie !

BTW drzewo upadające na róg z przodu niszczy też tył? To powinien być też ruszony dach...?  Szukam ,szukam... Krzyś i powiem Ci ,że oglądam częściej niemieckie. Ty weź do telewizji jako wróżka idź..... :skromny:



Takie EZO TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jest ładna - ale zbyt wiele niewiadomych. Poprosiłem Pana o szczegółowe zdjęcia i miałem je mieć ok 12-tej. Cisza. Jest w kwocie osiągalnej dla mnie. ... Mimo to szukam dalej . Się wie !

BTW drzewo upadające na róg z przodu niszczy też tył? To powinien być też ruszony dach...? 

 Słusznie myślisz. Dachu na fotkach nie widzimy i to martwi.

Ja jednak tą przyczepkę bym z daleka omijał.

Zrobiona w/g mnie domowym sposobem, na szybko i być może tylko w celu odsprzedaży.

 

Mimo to szukam dalej . Się wie !

 

Bardzo dobrze, pośpiech i jakiekolwiek zauroczenia, bez trzeźwej oceny sytuacji, są wrogiem udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pat68, po prostu PL to taki rynek, niezależnie co chcesz kupić.

ale nie zniechęcaj się.

Ja pojechałem oglądać 2 szt i drugą kupiłem, ale pierszych na które się napaliłem oglądając aukcję i przedstawiając je tutaj nie zliczę. wszystkie byłby zdyskwalifikowane przez forumowiczów bo widzieli to czego ja nie widziałem. Potem już troszkę nauczyłem się patrzeć (wyciągając wnioski z wypowiedzi na forum) i kolejny "milion" aukcji odpuściłem już sam jeszcze przed wklejeniem na forum.

Nie mniej udało się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Pan mówił ,że bęc było dwa lata temu. Może tak a może i nie.... Tego juz nie sprawdzimy. Jeżeli dwa lata temu i jest sucha to o'k. A jeśli tylko oklepana na gorąco.... Zobacz historię i ceny tej przyczepy na Allegro. Jest wystawiana  5 raz i Pan jedzie w dół od ponad 25 tys pln..... :hmm:



No ba, mając takie Szanowne Grono za plecami nie wymiękam. Szukam dalej. Moja też gdzieś tam czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś i powiem Ci ,że oglądam częściej niemieckie. Ty weź do telewizji jako wróżka idź..... :skromny:

 

Wiem, o co chodzi, dlatego już na samym początku, chciałem troszeczkę ukierunkować Twoją uwagę również w te opuszczone wcześniej zakątki.

To najzwyklejsze doświadczenie tylko jest (styl chyba z "Gwiezdnych ... :] )

Dobrze, że chociaż z nazwy wiem, o jaki program i TV chodzi, ale oglądać mi się nie zdarzyło   :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądaj... Podoba mi się jeszcze ta... ale nie ma ciepłej wody. Pan właściciel mówi, że za 1200 założy ciepłotę. Tylko jej cena wtedy przekroczy chyba zdrowy rozsądek....http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-vimara-410f-1998-900dmc-i3476496083.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądaj... Podoba mi się jeszcze ta... ale nie ma ciepłej wody. Pan właściciel mówi, że za 1200 założy ciepłotę. Tylko jej cena wtedy przekroczy chyba zdrowy rozsądek....http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-vimara-410f-1998-900dmc-i3476496083.html

 

Bardzo rozsądna przyczepa. Dobry i pomysłowy rozkład wnętrza, a przy tym wszystkim - mała DMC i i wielkość zewnętrzna.

Ładny środek (kolor zasłon jest, jak w mojej :jump: , wiec już mi się podoba ;) ).

Jeśli widzisz w niej to, co Ci odpowiada, to cena wydaje się rozsądna. Przypuszczam, że do małej negocjacji. Dołożenie ciepłej wody do 1000 zł. będzie również rozsądne (jeśli w skład wejdą węże, krany i urządzenie grzewcze - pytanie jakie ?).

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojler gazowy Carver cascade 2 można kupić na ebay'u poniżej 500zł. Na allegro widywałem po 600. Oczywiście trzeba uważać na stan przy najtańszych ofertach.

Truma TT2 używana do wyjęcia za ok 400zł. Jedna u mnie leży w  piwnicy - jakby co to na pw

 

Jak na mój gust to jednak deko droga ta budka (i chyba bez ogrzewania !)

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.