Skocz do zawartości

Jestem laikiem pomóżcie coś wybrać.


Wojciech29mor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić swoją pierwszą przyczepę, co myślicie o tej, może macie jakiś propozycje z warmińsko-mazurskiego

http://abc.auto.com.pl/specjalny_showone.php?zyr=23&kod=527r1

http://abc.auto.com.pl/specjalny_showone.php?zyr=35&kod=524kf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym zakupić swoją pierwszą przyczepę, co myślicie o tej, może macie jakiś propozycje z warmińsko-mazurskiego

http://abc.auto.com.pl/specjalny_showone.php?zyr=23&kod=527r1

http://abc.auto.com.pl/specjalny_showone.php?zyr=35&kod=524kf

 

Dzień dobry. Witam i witaj, na forum Wojciechu :)

http://pl.wiktionary.org/wiki/dzie%C5%84_dobry  :hmm:

 

 

Odnoszę wrażenie że jest to jedna przyczepa w 2 ogłoszeniach.

Mankamenty sprytnie zamaskowane i liche fotki a to = czujność na max.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czy nie macie wrażenia, że forum zalewa fala ANONYMUS-wó, którzy na dotatek bardzo precyzują swoje oczekiwania...

Niedługo będziemy czytać: szukam auta, szukam żony, chcę psa...

 

WojtEwa w dzisiejszym świecie kultura nie nadąża za codziennością... ech, żal.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czy nie macie wrażenia, że forum zalewa fala ANONYMUS-wó, którzy na dotatek bardzo precyzują swoje oczekiwania...

Niedługo będziemy czytać: szukam auta, szukam żony, chcę psa...

 

WojtEwa w dzisiejszym świecie kultura nie nadąża za codziennością... ech, żal.pl. 

 

Widzisz, kolega nowy wpadł do nas po pomoc jak do marketu a w markecie nikt nikomu łaski bez przywitania nie zrobi. 

Istotnie jest to kwestia savoir vivre

Natomiast określanie oczekiwań... no nie dziwię się, laikowi trudno jest skonstruować rzeczowe pytania, a z czasem i doświadczeniem... no każdy tak ma. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czy nie macie wrażenia, że forum zalewa fala ANONYMUS-wó, którzy na dotatek bardzo precyzują swoje oczekiwania...

Niedługo będziemy czytać: szukam auta, szukam żony, chcę psa...

 

WojtEwa w dzisiejszym świecie kultura nie nadąża za codziennością... ech, żal.pl. 

 

 

To prawda, jest co raz więcej nowych osób z okrojonym albo żadnym profilem. Czasem coś pisze ale zdjęcie zaczyna być rzadkim luksusem ...:)

 

Proponowałbym może ignorować posty osób: Nowy.....(bez opisu). Wypadałoby się przedstawić, podać jakieś dane o sobie w profilu, zdjęcie też byłoby nie od rzeczy-daje jakiś pogląd na osobę. Myślę, ze to temat do przemyślenia dla Adminów i Modów  :hmm:

 

Źle się rozmawia z takim no-namem.... i to na dodatek jeszcze takie "ani me ani be ani kukuryku ...." :niewiem:  Jak ja zaczynałem prawie rok temu to byłem cały zkichany jak zacząć żeby nie podpaść i żeby ktoś w ogóle ze mną gadał... wypełniłem prawie wszystkie rubryki w profilu ba wychodzę z założenia, że każdy chce wiedzieć z kim gada. I do dzisiaj uaktualniam te dane...

 

Jeśli nie mam racji to mnie poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z Kajtkiem!

Ja zaczynałem kilka miesięcy temu (obserwujac forum przynajmiej rok) mająć na co dzień w użyciu wyrazy proszę i dziękuję bardzo...

A tu goście się loguja tylko żeby coś skrytykować jak przy wątku z darmowymi przegladami w firmie Wiola. 

Jeśli przesadziłem ze swoimi wywodami to przepraszam wszystkich urażonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan pojechałeś po całości :D

- zgadzam się kolego z Tobą w 100%

 

Tomekk - słusznie prawisz. Nie ma co się rozwodzić. 

 

P.S. A tak w sumie dobrze czytając ..."jestem laikiem pomóżcie coś wybrać"...gdyby dodać tylko małe PROSZĘ ;D

- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, początki często są trudne



Witam Wszystkich. Mam czteroosobowa rodzinę i zamiar dołączyć do Waszego grona.  Co do przyczepki to dysponuję kwotą do 6000 złotych, dobrze gdyby w przyczepce znalazła się łazienka, lecz nie jest to kategorycznie wymagane. Proszę o Wasze podpowiedzi, sam od kilku tygodni wertuje internet i nie mogę podjąć decyzji. Chce udać się gdzieś gdzie stoi większa ilośc cepek i wśród nich coś sobie wyszukać, nie wiem tylko czy to dobry pomysł, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, początki często są trudne

 

...

A nie mówiłem/pisałem?

 

Wiesz co, ja bym raczej unikał zbiorowisk przyczep, szczególnie w tym zakresie cenowym.

Naprawdę daruj sobie, u handlarza masz bardzo małe szanse coś fajnego* kupić.

Szukaj raczej prywatnych ofert , a nie rzadko extra w cenie jest wyposażenie o niebo lepsze, niż te co oferują handlarze.

Tzn oni też mają, ale extra to musisz dobulić i stres gotowy.

-

* fajnego = sprawnego = zdrowego.

.

.

Edit:

Jest tu taki zwyczaj, że jak coś wypatrzysz, to zapodaj linka , do obejrzenia/weryfikacji i bez obaw, nikt sprzed nosa nic Ci nie sprzątnie.

Naprawdę, koledzy na jednym zdjęciu widzą dużo więcej.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, początki często są trudne

 

Witam Wszystkich. Mam czteroosobowa rodzinę i zamiar dołączyć do Waszego grona.  Co do przyczepki to dysponuję kwotą do 6000 złotych, dobrze gdyby w przyczepce znalazła się łazienka, lecz nie jest to kategorycznie wymagane. Proszę o Wasze podpowiedzi, sam od kilku tygodni wertuje internet i nie mogę podjąć decyzji. Chce udać się gdzieś gdzie stoi większa ilośc cepek i wśród nich coś sobie wyszukać, nie wiem tylko czy to dobry pomysł, co myślicie?

 

Nie ma sprawy. Sam chyba rozumiesz :)

 

Od razu mogę Ci powiedzieć, że bez aneksu sanitarnego nawet się nie bierz za temat. To się przydaje i koniec :) Jeżeli zamierzacie jeździć gdzieś dalej (Chorwacja, Węgry itp,), międzylądowania i noclegi na stacjach, parkingach będą standardem. Samowystarczalność jest wtedy konieczna :) Musisz zatem opanować system zasilania cepy w 12V.

 

W tej cenie uważam, że powinieneś po prostu znaleźć taką cepę, która Ci sie spodoba, bez względu na markę, stwierdzisz, że "to jest ta" (coś jak z żoną  :> )

A później zapodaj co Ci się podoba i spróbuj się umówić z kimś z Forum na oględziny. A potem kupuj i się ciesz   :winner:

 

Pozdrawiam

Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.