Skocz do zawartości

Jestem laikiem pomóżcie coś wybrać.


Wojciech29mor

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

ja też się ciesze że nie odpuściłeś po tym prysznicu,  który był aż za zimny...  :)

 

 

... jeśli 4 osoby to jednak minimum dwa spania o szer min 120 i drugie
zazwyczaj
szersze 140... lub właśnie piętrowe łóżko zamiast 120cm ... jeśli
wertujesz internet jak napisałeś od pewnego czasu to rzeczywiście
powinieneś zwrócić uwagę  na nowe pojawiające się oferty od osób
prywatnych , sam taką trafiłem, dwukrotnie, ale nie rezygnowałbym dla
"wprawy oglądania" z oglądania przyczep "na żywo" które są blisko ciebie, z
wydrukowanym "elementarzem na co zwrócić uwagę przy kupnie przyczepy " -
nabierać wprawy krok po kroku zgodnie ze wskazówkami...

no i cierpliwości..... jeszcze jest trochę czasu do sezonu. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam do obejrzenia kilka przyczepek blisko siebie, tylko sprzedawcy się nie pali i mówił, żeby się z nim skontaktować gdy będzie trochę cieplej i śnieg puści, jak je będę oglądał to zrobię zdjęcia i wrzucę foty do oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie cudo, chyba była malowana lakierobejcą w środku

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-compass-omega-440-4-CID5-ID1NUGx.html#b81c0e77df;r:;s:



Tak zdaję sobie z tego sprawę, bo przecież nie kupuję nowego cacka. Chciałbym tylko aby sprzedający mnie nie  "obuł" i nie naciągnął na duże koszty, chciałbym aby wyposażenie było w miarę sprawne, tj. ogrzewanie, toaleta, lodówka.No i co najważniejsze układ jezdny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie cudo, chyba była malowana lakierobejcą w środku

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-compass-omega-440-4-CID5-ID1NUGx.html#b81c0e77df;r:;s:

 

Tak zdaję sobie z tego sprawę, bo przecież nie kupuję nowego cacka. Chciałbym tylko aby sprzedający mnie nie  "obuł" i nie naciągnął na duże koszty, chciałbym aby wyposażenie było w miarę sprawne, tj. ogrzewanie, toaleta, lodówka.No i co najważniejsze układ jezdny.

 

 

post-9355-0-80988600-1364242744_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Kajtek, tam dwa razy pędzlem ktoś przeleciał.

 

Pytanie-czemu? Miałem raczej bardziej na myśli podejrzany kolor na suficie w rogu, podwójny lakier może być pochodną tej plamy...

 

Niemniej odświeżenie jej cepy jest koszmarne... :look:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, w tym budżecie bierz co Ci się spodoba ( byleby nie cuchnącego zgniłka ), może być bez kibelka, bo i tak na początek będziesz wyjeżdżał tylko na kempingi z infrastrukturą a jak się zachce dziecku siku w nocy to i za budką się wysika albo w środku w przenośnym kibelku  ( ale ważne: budka musi mieć piecyk, bo i wieczory chłodne u nas nawet w lecie ).

 

I nie martw się, za dwa trzy cztery lata zmienisz i dopasujesz do Waszych wymagań i wieku dzieci :-)

 

Przerabiałem to :-)

 

edit:

 

Wszyscy to przerabiamy non stop :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie za duży. Ale z kolejnej strony "bierz co Ci się podoba"? To raczej nie najlepsze podejście. Pokazywana ostatnia przyczepa mogłaby być interesująca, gdyby sprzedający dostarczył zdjęcia. Zdjęcia, bo to co jest w ogłoszeniu, to takie wglądówki, jak mniej więcej wygląda przyczepa. Porządne zdjęcia z rozdzielczością dużą, które pokażą wszelkie newralgiczne miejsca - narożniki, okna, drzwi, itp. itd. Może warto napisać do ogłoszeniodawcy, żeby podesłał zdjęcia i wtedy je przeanalizujemy. Tutaj często koledzy potrafią wypatrzeć sporo, ale muszą mieć materiał do obejrzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciechu!

 

Ta Compass Omega prezentuje się ciekawie jak za te pieniądze. Dziwi mnie to, że ktoś malował w środku na ciemny kolor co powoduje zaciemnienie (próbował coś ukryć? - oryginalnie pewnie były jasne). Jeśli ścianki i meble faktycznie są w dobrym stanie a ściany nie spuchnięte i nic w niej nie śmierdzi to uważam że ta oferta jest godna uwagi. Jak przeczytałem, oferta pochodzi z Bydgoszczy. Poproś kogoś z okolicy to podjedzie i sprawdzi jak radzili moi przedmówcy byś się w koszty podróży nie wpędzał. Poza tym próbuj negocjować. Wymiana szyby trochę kosztuje no chyba że dałoby się skleić. Tutaj też przyda się fachowa porada tych których ten problem już spotkał.

3maj się cieplutko w w te zimne wiosenne dni.

Pozdrawiam - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że w tym budżecie nie będzie zbytniego wyboru i "idealnego stanu" - dlatego, nie wybrzydzać i "brać co się spodoba" pod warunkiem szczelności budki, bo to już będzie sukces.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź coś sensownego za 6-7 tys zł. To traf niemal jak w lotto. Jeśli naprawdę budżetu nie da się podnieść do 10 tys zł to zasadniczo należy się skupić na 2 warunkach:

  • sucha i ze sprawnymi najdroższymi elementami (pomniejsze mogą być do poprawy)
  • rozkład i wielkość zapewniajace wypoczynek dla 4-osobowej rodziny

Wszystkie inne wymogi mogą iść w niepamięć, bo spełnienie tych dwóch kluczowych to juz wyzwanie że hej.

Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym stylu :niewiem:  oczywiście linki do aukcji są tylko dla przykładu, i myślę że przy odrobinie szczęścia za 7-8 tyś kupisz fajną przyczepkę :ok:

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-burstner-holiday-470-i3101035671.html

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-i3132222403.html

http://otomoto.pl/hobby-de-luxe-T3389937.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.