Skocz do zawartości

Jestem laikiem pomóżcie coś wybrać.


Wojciech29mor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za 6 tys zł to nie kupisz. Za 10 nie jest łatwo, ale da się.

Przy takiej kwocie proponuję abyś jeździł tylko bardzo blisko miejsca zamieszkania (koszty oględzin są duże jak zaczniesz robić wycieczki po 300 km) albo pojechał konkretnie po jakąś upatrzoną budkę w wiarygodnym miejscu. Najpierw poproś kogoś z okolic, żeby Ci podjechał i obejrzał, a potem jedź jeśli wyszystko ok. Ja tak zrobiłem i kolega z forum oglądał dla mnie budkę w Białymstoku, do którego miałem 450 km. Dało się.

Zerknij może na tę ofertę: http://karawaning.net/solifer.htm od firmy z dobrą opinią. Sprzedający jest też na forum i na PW na pewno odpowie chętnie co i jak z tą budą. Widzę tam w ofercie też inne w podobnej cenie, ale albo bez łazienki (Kip) albo nieco za małe dla 4-osobowej rodziny. No i marka Solifer to klasa (choć tu wiek, ale budżet ogranicza).

 

Podrzuć jeszcze dane samochodu. bo to bardzo ważne. Masa własna auta, DMC auta i pozycję O1 z dowodu rejestracyjnego auta.

 

EDIT: Adria za mała (ta z linku) - umęczysz sie w 4 osoby i zrazisz do wypoczynku w przyczepie. Wakacje to ma być przyjemność.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtku.

Cieszę się że nie odpusciłeś po przyjęciu zimnego prysznica...

Ja ci doradzę tak. Jeśli posiadasz naturę majsterkowicza, dysponujesz czasem, cierpliowścią i zestawem podręcznych narzędzi to kup coś do remontu i nie mówię tu o rozbitku. Pozwoli Ci to sięgnąć po względnie młody rocznik i nie będziesz rozczarowany, że ktoś cię naciagnął, a miał być cukierek.

Potwierdzam zdanie Kajtka, bo co zrobić jak w nocy leje, a dziecku się zachce...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież pisze, że 3 osobowa  :look: a jak rozumiem, to jest Was czworo... Adrie są w porządku. Miałem kiedyś z podobnego okresu co ta. Bardzo prosta konstrukcja, w sam raz dla początkujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mógłbyś się porozglądać za czymś taki: http://otomoto.pl/adria-optima-T3389893.html - nie mówię, że dokładnie ten egzemplarz. Minusem jest tylko to, że dzieci muszą spać razem ale zdaje się że są modele z piętrowym łóżkiem

 

I wydaje mi się, że piętrowe łóżko powinno być pierwszym elementem (obok sanitariatu), który powinien być dla Ciebie wyznacznikiem w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie wg nich jest ten brodzik? Bo ja widzę tylko linoeum (jak w piosence u Golców :) )

 

A poza tym wygląda fajnie. Dosyć nowoczesne wyposażenie. Ale jak kupować to tylko zarejestrowaną i to na twardym dowodzie. Ale to jest do załatwienia. Jak komuś zależy na sprzedaży to pochodzi i to załatwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIP to salonka. Nie za bardzo przy 2 dzieci.

Ale...

Wcześniejsza Adria:

Tam nie ma problemu nad łóżkiem zrobić pięterko.

2 deski, młotek, drabinka , pomyślunek i jak ta lala.

Frajda dzieciom będzie :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.