Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę edytować poprzedniego posta. @dudek_t na taką Mazdę jak Twoja namawiałem ostatnio szwagra. Niestety okazało się że jest człowiekiem bez fantazji... Jak wiemy, Tobie jej nie brakuje ;) Twój czterodniowy wyjazd do CRO rozwalił system, jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 19:38, Commander napisał:

Ponieważ ok. 30 procent trzeba dołożyć żeby znów jeździło....

Być może są takie przypadki, ale ja przez ponad 3 lata i przejechaniu prawie 70 tyś km dołożyłem dwa czujniki za łączną kwotę ok. 400 zł i jedna wizyta w serwisie bo znikną obraz z ekranu [ok.600 zł]. Oczywiście nie wyliczam tu oleju klocków itd. Naprawy wykonuję sam, bo to moja profesja chociaż  monitora wolałem sam nie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 19:44, danielpoz napisał:

Później zdziwienie i płacz że większy przegląd kosztował tyle co np 2 letni kompakt?

Tak masz rację np.w przypadku ceramicznych tarcz to na ich wymianę  tego kompakta by brakło, mnie to nie dotyczy mam zwykłe.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Commander napisał:

Hahaha..  właśnie to przyszło mi pierwsze na myśl.

Nie jest to potwierdzona informacja, ale podobno Q7  koszt za kpl. to ok.80 tyś. zł.

Edytowane przez Jerzy i Beata (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jerzy i Beata napisał:

Nie jest to potwierdzona informacja, ale podobno Q7  koszt za kpl. to ok.80 tyś. zł.

Potwierdzona z audi a8 2012r, kpl przód i tył, tarcze i klocki 40k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacekzoo napisał:

Potwierdzona z audi a8 2012r, kpl przód i tył, tarcze i klocki 40k ?

Ładnie, do mojego zwykłe w hurcie przód 2100 zł z klockami  ZIMMERMANN to producent  jedyny na 1-wszy montaż.?

Edytowane przez Jerzy i Beata (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jerzy i Beata napisał:

Nie jest to potwierdzona informacja, ale podobno Q7  koszt za kpl. to ok.80 tyś. zł.

Piszesz o ceramice jak rozumiem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jerzy i Beata napisał:

Ładnie, do mojego zwykłe w hurcie przód 2100 zł z klockami  ZIMMERMANN to producent  jedyny na 1-wszy montaż.?

Ale Ty też masz d4 i 4,2TDI, jak tamto. Chyba że ceramika była w opcjo, albo można zamienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

Ale Ty też masz d4 i 4,2TDI, jak tamto. Chyba że ceramika była w opcjo, albo można zamienić

Z całą pewnością ceramika była za dopłatą ,,i chalić boga'', że ktoś nie dopłacił bo by zabolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2019 o 00:18, vrs napisał:

Nawet nie wiesz ile Seatowi brakuje... i niech tak zostanie. Najgorzej jest przejrzeć na oczy ;)

Michał, to wszystko indywidualne kwestie. Jakbym miał nieograniczone środki to pewnie holowałbym jakimś wielkim suvem. Dla mnie terenówki w czystej postaci odpadają. Moje auto zapewnia mi pełne poczucie bezpieczeństwa w zakresie prędkości z jakimi się poruszam. Nie mam problemów z trakcją w żadnych warunkach oprócz typowej zimy ale i w takich jakoś sobie radzi (jak może radzić sobie haldex). Spala rozsądne ilości paliwa i jest bardzo wygodny w jeździe solo. Optimum dla moich zastosowań. Twoje są inne to i idealny samochód inny. 

Nie myśl tylko na poważnie o Toyocie LC jako następny LR bo jeśli tak wygląda idealny terenowy holownik to ja dziękuje. Często jeżdżę tym samochodem solo i to jest dramat. Buja się jak statek na morzu (mimo pneumatyki), dynamika bardzo słaba, spalanie duże, wsiadanie/wysiadanie niewygodne. Z przyczepą może być tylko gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.