Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Aleś wymyślił.

Ja nie wypowiadam się o gustach, tylko o perfidnym sposobie ich kształtowania, wręcz chamskiej indoktrynacji ludzi przez kupionych redaktorków wychwalających pod niebiosa te ponure wnętrza wieśwagonów i przez producenta pancerwagenów.

 

Czy to tak trudno zrozumieć, że UE niby walcząca o czystość środowiska, a niestety opanowana przez wrednych i żądnych władzy niemiaszków, śrubując do niewykonalnych parametrów normy emisji spalin sadzomiotów (by wykończyć konkurencję), tylko po to by VW na bezczela oszukiwał nabywców aut, w niedozwolony sposób kombinujc przy badaniach homologacyjnych norm emisji świństw.

I co, mam się cieszyć z tego, że naziści są tacy cwani, że auta są oszczędne, kiedy z wydechu leci smród i sadza i za to trzeba jeszcze dopłacać za ichniejszą niby ekologię.

 

Jankesi rozszyfrowali dziadowskie zagrywki i szybciutko się z VW rozprawili, słusznie marginalizując ich na swoim rynku.

 

W Europie zaczyna im się palić grunt pod nogami, to wszelkimi sposobami chcąc trwać na rynku motoryzacyjnym, starają się swoją niezwyciężoną markę VW gloryfikować. Ot i cała prawda o ichniejszych cudach i przewadze techniki nad rozumem. 

Wiesz co za dużo kombinujesz i za dużo telwizorni oglądasz , napiszę Ci jeszcze raz bo mnie nie zrozumiałeś.

Ja mam w :pupa:  pod jaką marką jest moje auto a szczególnie mam w :pupa:  opinię innych na temat moich samochodów

jeżeli jakimś autem jeździ mi się dobrze, spełnia moje oczekiwania to mi to wisi jakiej jest on marki, porostu

nie szukam drugiego dna i nie zawracam sobie głowy rzeczami na które nie mam wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolniak, zaspokoisz moją ciekawość i zdradzisz czym jeździsz? Co ma fajne V6 pod maską?

Jasne, zaspokoję. Hyundai Santa Fe CM. CO ma fajne? ASB, six pistons and a herd of hungry donkeys. Ponadto bezcenne dla ucha mruczenie motoru. 

 

Wiesz co za dużo kombinujesz i za dużo telwizorni oglądasz , napiszę Ci jeszcze raz bo mnie nie zrozumiałeś.

Ja mam w :pupa:  pod jaką marką jest moje auto a szczególnie mam w :pupa:  opinię innych na temat moich samochodów

jeżeli jakimś autem jeździ mi się dobrze, spełnia moje oczekiwania to mi to wisi jakiej jest on marki, porostu

nie szukam drugiego dna i nie zawracam sobie głowy rzeczami na które nie mam wpływu.

Bardzo mało się ślepię w telewizor, ale skoro dla Ciebie tak jest wygodniej, to możesz przyjąć, że siedzę i oglądam.  W każdym bądź razie wole zgłębiać wiedzę, np. o logice, niźli dyżurować na forum i pisać posty w każdym wątku, bijąc licznik.

 

Nadal jest różnica w istocie zagadnienia. Ja piszę o gruszce, a Ty o pietruszce. Ja o zasadach i sposobach bezczelnego naginania prawdy przez VW i przekupnych pismaków by promować lichą markę i naciągać ludzi (np. o VW piszą ma pojemny 400 litrowy bagażnik, zaś o innej konkurencyjnej marce wzmiankują "ma mały 399 litrowy bagażnik", a Ty o jakichś gustach. To jak w przysłowiu, "gadał chłop do obrazu, a obraz ani razu".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało się ślepię w telewizor, ale skoro dla Ciebie tak jest wygodniej, to możesz przyjąć, że siedzę i oglądam.  W każdym bądź razie wole zgłębiać wiedzę, np. o logice, niźli dyżurować na forum i pisać posty w każdym wątku, bijąc licznik.

 

Nadal jest różnica w istocie zagadnienia. Ja piszę o gruszce, a Ty o pietruszce. Ja o zasadach i sposobach bezczelnego naginania prawdy przez VW i przekupnych pismaków by promować lichą markę i naciągać ludzi (np. o VW piszą ma pojemny 400 litrowy bagażnik, zaś o innej konkurencyjnej marce wzmiankują "ma mały 399 litrowy bagażnik", a Ty o jakichś gustach. To jak w przysłowiu, "gadał chłop do obrazu, a obraz ani razu".

Pozdrawiam

Mój licznik nie ma tu nic do znaczenia a to co pisze i gdzie to moja sprawa i akurat nie ma wpływu na to co tutaj napisałem

ale widzę że Cię to kole w oczy,

Jeszcze raz i ostatni, wisi mi marka samochodu jaką jeżdżę,  jak kupuje auto kupuje dla mnie i mam to gdzieś czy jakieś pisma

chwalą daną markę czy nie, nie mam czasu na zgłębianie takiej wiedzy bo nie mam na to czasu.

Cały mój czas idzie na dyżur na forum oraz nabijanie licznika postów :lol:   :lol:   :lol:

WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZĘ :hej:   :hej:   :hej: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę Wam żebyście mieli takie holowniki że jak do nich wsiadziecie i zaczniecie holować to żeby tak dobrze hołdowały żeby wam się gęba cieszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zaspokoję. Hyundai Santa Fe CM. CO ma fajne? ASB, six pistons and a herd of hungry donkeys. Ponadto bezcenne dla ucha mruczenie motoru. 

 

 

 

Ta generacja Santa Fe juz jest fajna. Silnik oczywiście też. Jednak wnętrze to już rzecz gustu :) Jak Ci się podoba to super. Ile to V6 ma mocy?

 

 

A ja życzę Wam żebyście mieli takie holowniki że jak do nich wsiadziecie i zaczniecie holować to żeby tak dobrze hołdowały żeby wam się gęba cieszyła

.

W sobotę jeździłem nowym Disco 3.0 SC - już mi się mój holownik nie podoba oprócz ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolniak, czy Ty jesteś taki naiwny że wierzysz w to że tyko VW oszukiwał?

Przecież wszyscy inżynierowie, we wszystkich koncernach samochodowych robią dokładnie to samo. To są bardzo sprzedajni ludzie. Te same technologię pojawiają się od razu u wszystkich.

Więc jeśli VW, to na pewno Audi, Skoda i Seat. Jeśli cała grupa VW, to i Mercedes, i BMW i Opel czy Ford. A za nimi cały świat. Wszyscy oszukują tak samo. 

Chyba nie wierzysz w to że inżynierowie BMW potrafią wycisnąć z silnika ekologię, a kształceni na tych samych uczelniach inżynierowie VW przekraczają normy kilkadziesiąt razy! Zrozumiałbym bym że jeden od drugiego różni się o 10%, ale nie może różnić się o 100 czy 1000%. To po prostu nierealne. 

Tak więc wszyscy mataczą, ale dlaczego złapali na tym VW a nie wszystkich? Tego nie wiem.

 

A jeśli chodzi o wnętrza jak to nazywasz "wieśwagena" a hyundaia którym jeździsz (niezależne której generacji) no to jeszcze wiele lat minie aby H się zbliżył do VW. Póki co to zupełnie odmienna półka. I nie jestem posiadaczem VW ani niczego z ich grupy.Po prostu wystarczy wsiąść w salonie i zobaczyć oraz powąchać. A jak się przejedziesz, to już tym bardziej zobaczysz że VW jest w klasie prawie premium a H do niej daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wnętrza jak to nazywasz "wieśwagena" a hyundaia którym jeździsz (niezależne której generacji) no to jeszcze wiele lat minie aby H się zbliżył do VW. Póki co to zupełnie odmienna półka. I nie jestem posiadaczem VW ani niczego z ich grupy.Po prostu wystarczy wsiąść w salonie i zobaczyć oraz powąchać. A jak się przejedziesz, to już tym bardziej zobaczysz że VW jest w klasie prawie premium a H do niej daleko.

O ja mam Santa Fe SM czyli pierwszej generacji, jako holownik do mojej przyczepy 1000kg daje radę przetestowałem w tym

roku w Rumunii, ale stylistyka to już inna sprawa zresztą następna generacja to też nie ma co pokazać, ale jak napisałem

nie jest to dla mnie ważne, ważne że  daje radę z przyczepą. :ok:

Zresztą mój ulubiony holownik mam w podpisie ;)

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja mam Santa Fe SM czyli pierwszej generacji, jako holownik do mojej przyczepy 1000kg daje radę przetestowałem w tym

roku w Rumunii, ale stylistyka to już inna sprawa zresztą następna generacja to też nie ma co pokazać, ale jak napisałem

nie jest to dla mnie ważne, ważne że daje radę z przyczepą. :ok:

Zresztą mój ulubiony holownik mam w podpisie ;)

Nawiązując do tego co napisałeś masz Santa Fe w benzynie może? Pytam bo sam się nad takim zastanawiam w nadchodzącym roku. Myśle o 2.0 lub 2.4 benzyna +lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.