Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę sprawdzić i zapytać przed podpisaniem umowy  jak umyją wam auto przed odbiorem z salonu. To nie żart !!!!

Nikomu nie życzę ,żeby w dniu odbioru nówki sztuki musiał szukać lakiernika i dobrego adwokata ,który będzie musiał walczyć o odszkodowanie za zniszczenia na samochodzie , które tak czy tak pozostają w jakimś stopniu na samochodzie i w psychice....a lakier już na stracie  szlifowany jak na 10-cio latku.

No chyba ,że ktoś ma naturę szmotrucha to wtedy moje ostrzeżenie nie do niego.

Bądźcie ostrożni bo to wasze ciężko zarobiona kasa i ewentualne przyszłe raty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę sprawdzić i zapytać przed podpisaniem umowy  jak umyją wam auto przed odbiorem z salonu. To nie żart !!!!

Nikomu nie życzę ,żeby w dniu odbioru nówki sztuki musiał szukać lakiernika i dobrego adwokata ,który będzie musiał walczyć o odszkodowanie za zniszczenia na samochodzie , które tak czy tak pozostają w jakimś stopniu na samochodzie i w psychice....a lakier już na stracie  szlifowany jak na 10-cio latku.

No chyba ,że ktoś ma naturę szmotrucha to wtedy moje ostrzeżenie nie do niego.

Bądźcie ostrożni bo to wasze ciężko zarobiona kasa i ewentualne przyszłe raty.

 

Zabroniłem im myć. Nawet jak jest porysowany to myciem i swoja polerką tylko pogorszą sprawę. Nawet to odklejania białej taśmy przyjedzie "mój" człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dudek.

Masz do mnie phona to ci mogę opowiedzieć co potrafi Toyota.

Widzę ,że chcesz auto czarne i pewnie akryl.

Idę o zakład ,że też mają myjnię mechaniczną i Janków na przyuczeniu do wycierania po myjni + 20 minut limitu na umycie jednego wozu jednym wiadrem wody.

A potem niech się klient odp...li.

Jak zakończy się mój problem to wtedy będę mógł oficjalnie publicznie ujawnić informację.

I na pewno to uczynię ku przestrodze innych.

 

Pozdrawiam i czujności życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim sensie? Chodzi o jakąś ostrą chemię czy mechaniczne porysowanie?

Mechanicznie. Lakier z rysami do podkładu.

W swoim czasie będę mógł więcej i oficjalnie - o czym pisałem już we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam dwa czarne samochody (w tym jedną Honde a to juz extreme) i ten kupiłem granatowy. Na fotkach nie widać bo jest strasznie brudny. Wystarczy ze by go teraz umyl jakis praktykant przed wydaniem i caly bylby w rysach i swirlach. Odbieram brudasa i jak bedzie powyzej zera to oplucze na bezdotyku i tyle. Pod koniec marca klade powloke i bedzie git mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Nie daj się "fahofcom" . 

Bo u mnie wchodzi w rachubę  lakiernik i renowacja lakieru. Wstępnie 1500/2000 złotych szkód.


ps. powłoka zaraz na początku bo potem będziesz i tak musiał szlifować lakier.


Jacek - 605060565.

Na telefon mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.