Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien, że malowany? Nie wychodziły takie w ocynku? Ja mam haki w obu autach pełen ocynk.

 

 

Swoją drogą zawsze uważałem, że nie kupuje się auta używanego, które ma już hak.

 

P.S. z tego co czytałem to w fordzie już się zamotali i w nowych smaxach jak jest koło zapasowe a nie zestaw naprawczy i dodatkowo klapa elektryczna to już hak fabryczny nie podejdzie i trzeba dokładać po odbiorze.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie używają hak nie tylko do ciągania przyczep :P Ja znam ludzi którzy zakładają hak tylko po to by mieć gdzie wozić rowery, o przyczepie nawet nie myślą.

Co do haka to zobaczę kupiłem auto tydzień temu a od 4 dni nie mam kiedy nawet kiedy iść zobaczyć czy stoi na parkingu :P Jutro zerknę na ten hak ale wydawał się cały tylko mało używany.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% pewny. Zawsze są czarne, zwłaszcza plastikowe pokrętło, i kluczyk z taką czerwoną zaślepką. Tu ewidentnie jakaś rzeźba. Tu masz jak wygląda nie skażony łapkami janusza mechanika

Tylko z hakiem jest takie niebezpieczeństwo że mógł być walnięty, i albo nie widać albo było widać i ktoś maskował. Po strzale w tył hak bezwględnie do wymiany bo może Ci się przyczepa urwać

Edit

Na pewno nie jest oryginalnie pomalowany

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też szukać wersji 140 konnej. Na forum forda są magicy co zmieniają mapę na 163. W wersji po lifcie czyli 2010- są 2 mapy w kompie i wystarczy tylko zmienić. Niestety ja mam jeszcze przedlifta i u mnie się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czasami po takich operacjach "coś" idzie nie tak. Jest na forum przykład gościa co mu padło wspomaganie i jak czytałem to chyba skończy się wymianą kompa w samochodzie. Magik go olał a aso nie umie naprawić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% pewny. Zawsze są czarne, zwłaszcza plastikowe pokrętło, i kluczyk z taką czerwoną zaślepką. Tu ewidentnie jakaś rzeźba. Tu masz jak wygląda nie skażony łapkami janusza mechanika

Tylko z hakiem jest takie niebezpieczeństwo że mógł być walnięty, i albo nie widać albo było widać i ktoś maskował. Po strzale w tył hak bezwględnie do wymiany bo może Ci się przyczepa urwać

Edit

Na pewno nie jest oryginalnie pomalowany

Też miałem czarny ten hak, ale to nie oznacza że auto było walnięte   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten kapselek na sam kluczyk, to co dałeś linka to zatyczka na dziurę po zdjętym haku

 

wysłane z telefonu

 

Dzięki, znalazłem https://kapitanhak.pl/product-pol-2554-Komplet-kluczy-do-haka-wypinanego-Westfalia-2-klucze-.HTML

 

Muszę tylko wyrwać od nich samą zatyczkę

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem czarny ten hak, ale to nie oznacza że auto było walnięte   :hmm:

Oczywiście że nie, równie dobrze mógł latać w bagażniku i się porysował tak że wyglądał co najmniej nieciekawie. Ale trzeba być czujnym i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.