Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja na co ? maks na to co było ruszane, czyli kawałek wiązki elektrycznej w bagażniku. Jak padną przednie wycieraczki to naprawią.

 

Przy zakupie samochodu, zawsze da radę urwać coś z ceny za hak (LZA - u Ciebie to widzę ok połowy z cennika). Ostatnio w fordzie chcieli za Brinka 2800z montażem na wiązce 7 pin. Taki zestaw do kupienia jak dobrze pamiętam za mniej niż 1000zł. Na zakończenie dodam, że mnie bardzo nie pasuje montaż tego haka do samochodu - nie widać gniazda, ciężko to dobrze zapiąć.

 

dwa.... po takim montażu w Aso, samochód po kilku dniach wrócił do salonu na lawecie... całkowita awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie strasz, jak nowym autem za chwile na lawecie wróce to się zapłacze...

 

nie no, inna marka, inne aso, może dobrze podłączą kabelki ? :)

 

zawsze warto przetestować działanie lawety przysłanej przez producenta :). po rozmowie tel przyszedł link do śledzenia mobilnego serwisu na żywo w necie, ze spodziewanym czasem dojazdu, danymi pojazdu i jego kierowcy, telefonem itd. Zaznaczyli też miejsce rozkraczenia i za 20 min było po temacie. Tu działał Starter. Oczywiście mobilny mechanik nie ma prawa podłączyć komputera serwisowego, którego nie ma wiec przyjechał aby wykonać telefon po kolegę za lawetą (kolejne  20 min) i skasować sponsora za przyjazd.  Załadowanie na lawetę fajnie, szybko, z pełną dokumentacją foto samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie samochodu, zawsze da radę urwać coś z ceny za hak (LZA - u Ciebie to widzę ok połowy z cennika). Ostatnio w fordzie chcieli za Brinka 2800z

 

Sprawdziłem, w cenniku jest 1476 zł, (http://www.ford.pl/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobheadervalue1=attachment%3Bfilename%3D%22Tourneo-Connect-Cennik-Detaliczny.pdf%22&blobheadervalue2=abinary%3Bcharset%3DUTF-8&blobheadername1=Content-Disposition&blobheadername2=MDT-Type&blobheader=application%2Fpdf&blobwhere=1214559896345&blobkey=id)  ja na fakturze mam 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo, nie ruszałem go. (używałem kilkanaście razy do towarówki lub bagaznika na hak, ale nie miałem potrzeby demontować) Jak to rozróżnić?

Ten cennik jest w ogóle jakiś z kosmosu, kupiłem auto 23000 taniej niż w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widocznie taką cenę narzuca konkurencja / klientela albo mówimy o haku na śruby.  W wyższych modelach forda to w tej cenie ciężko wiązkę elektryczną haka będzie dostać w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcany mam. Ale tam chyba są jakies zabazpieczenia na tych śrubach i nie wiem czy w ogóle można to ruszać samemu. Ale po co w ogóle to odczepiać? Nie przychodzi mi do głowy żadna sytuacja życiowa, która by wymuszała demontaż haka.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w niemczech mając odkręcany/odpinany hak nie wolno jeździć bez przyczepy z kulą na wierzchu

 

To trzeba półksiężyc nadziać, skoro religia tak nakazuje nie ruszą Cię ;)

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.