Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spoko woła się znajdzie, taczke przypraw i dwa wiadra wody też ale obawiam się o zagon z kapustą o tej porze roku  :bzik:

    Myślę, że wystarczy jak zaatakujemy razem woła i kapusty beczkę na pewno gdzieś znajdziemy, reszta to już moja słodka tajemnica - dodaję od serca, co najlepszego mam :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok, znowu mnie namówiliście :] - czyli oczywiście dołożymy ile trzeba do wspólnego gara (oczywiście płatne w gotówce lub przelewem)  - bo gdzie kucharek 6........... :] niech będzie jedna odpowiedzialna za zakupy i przyrządzenie :]

 

ja mogę pomagać przy organizacji :biwak:  paleniska :]

 

P.S coś mi się wydaje, że ten cały Radegast - na miejscu to będą zwykłe siuśki bo już się mocno napaliłem i chyba nie tylko ja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S coś mi się wydaje, że ten cały Radegast - na miejscu to będą zwykłe siuśki bo już się mocno napaliłem i chyba nie tylko ja :]

 

Siuśki to na pewno nie są, bo to jedna ze znamienitszych marek piwa w Czechach. Browar jest u wlotu do fajnej doliny w górach koła Frydka Mistka, a więc niedaleko od naszego miejsca spotkania :)

 

post-9355-0-37944600-1361527344_thumb.jpg

 

post-9355-0-97760600-1361527822_thumb.jpg

 

post-9355-0-97450700-1361527857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście za czeskim piwem nie przepadam bo tak jak Marek napisał to takie siuśki są, ale poświęcę się :D. Jeżeli chodzi o palenisko to chyba nie ma co organizować, możesz jedynie butle z gazem udostępnić bo taboret pod gar mam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie piwa czeskie i słowackie preferuję bardziej niż polskie :niewiem:

 

A tak przy okazji, bo się pogubiłem, czy lista jest aktualna czy trzeba kogoś dopisać?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby ktoś nie dojechał to można gulasz na wynos ?

Cóż.... zamówienie przyjmiemy, DHL-em na sygnale wyślemy......  :miga:

Ale gdzie kucharek sześć, tam zazwyczaj cycków jest dwanaście, więc chyba pewniejsza opcja będzie przyjechać osobiście ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ze do gulaszu po cycku holki gratis bedzie? :D

Jakiś interesujący temat mnie opuścił :slina: kulinarno-erotyczny :] Chyba za szybko spać chodzę... :sleep:  :blush:

 

a gdyby ktoś nie dojechał to można gulasz na wynos ?

Piotruś. Nic się nie martw. Wyślemy Ci zapach SMS-em i zdjęcie MMS-em. To prawie tak jakbyś go jadł :slina:  :jesc:  Tylko wiesz jak jest z tym prawie... :niewiem:

 

 Nic nie zastąpi atmosfery campingu :biwak: , Bufetu :piwo: , holek, :wub: czujnego oka Pani Janeckowej :policja:  i dobrego, krawaningowego towarzystwa... :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.