Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

No tak ,znajomi poinformowani ale niestety nie mają cepki dlatego chciałem zapytać czy będzie możliwość wynająć domek bo to by rozwiązało problem z noclegiem.Więc wszystko idzie w dobrym kierunku a i sauna i basen się znalazły. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotruś.... czy Ty w ogóle ogarnąłeś gdzie to jest...? Weź się w garść.. to jest koło granicy z Austrią... :look:  :mod:  :zolta:  :lol:

 

vstup do saunového světa je možný pouze bez plavek  :skromny:

 

http://www.koupalistevm.cz/index_2.php?ID=f_provoz

Taaa, na całym świecie do saun wchodzimy bez majtek. Tylko w pruderyjnej Polsce w majtkach. Dla nas to nic nowego, jesteśmy przyzwyczajeni. 

Jest w miarę niedaleko, ale może da się coś ogarnąć na miejscu w jakimś hotelu.

 

No tak ,znajomi poinformowani ale niestety nie mają cepki dlatego chciałem zapytać czy będzie możliwość wynająć domek bo to by rozwiązało problem z noclegiem.Więc wszystko idzie w dobrym kierunku a i sauna i basen się znalazły. :yay:

Myślę, że domek jest do załatwienia. Trzeba by się tylko wcześnie opowiedzieć. A może znajomi by pożyczyli cepę? Może się zarażą bakcylem :hmm:  :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tegoroczna majówka cudownie się zapowiada :)

 

Dużo się będzie działo, no i holki będą i sauny i nawet langosze i radegast.......  :]  :yay:  :serce:  :gitara:  :piwo:  :sex:  :bevil:  :ee:

To ja się tylko nieśmiało zapytam: na taki gulasz "po mojemu" będą chętni?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek ale mi wychodzi że Piotrek ma racje, w/g mapy to ta sama miejscowość,  czyżbyś już dzisiaj z dwoma żubrami gadał ??  :lol:

Jasny pieron, z Harnasiami gadałem, mącą człowiekowi w głowie tą góralską gwarą... :look:

 

Oni mają jakieś powiązanie z Vlaticami  koło Znojma i gdzieś mi się przeniosło linkami. Piotrze  - wybacz   :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Radegast w Rozkosznym Bufecie masz pewny :piwko:

 

Saunowy świat jest rzeczywiście chyba w Karlowicach. Lepiej się nie da :niewiem: A zatem do zobaczenia na saunie :)

 

Zatem tegoroczna majówka cudownie się zapowiada :)

 

Dużo się będzie działo, no i holki będą i sauny i nawet langosze i radegast.......  :]  :yay:  :serce:  :gitara:  :piwo:  :sex:  :bevil:  :ee:

To ja się tylko nieśmiało zapytam: na taki gulasz "po mojemu" będą chętni?  :hmm:

Oooo, żona :hej:

 

Gulasz polecam, robi rewelacyjny. :jesc:  :slina: Jedno popołudnie trzeba przeznaczyć. Bartek ponoć ma duży kocioł do gotowania. Trzeba by się jakoś zgrać.

 

Zbieramy zamówienia. Ilu chętnych :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulasz polecam, robi rewelacyjny. :jesc:  :slina: Jedno popołudnie trzeba przeznaczyć. Bartek ponoć ma duży kocioł do gotowania. Trzeba by się jakoś zgrać.

 

Zbieramy zamówienia. Ilu chętnych :hehe:

Na gulasz już się piszę. Oczywiście partycypuję w kosztach. Do gulaszu dokładam dereniówkę. Stoi i dojrzewa już prawie 6 miesięcy, to poczeka jeszcze 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to co od macochy??  gdybym cie nie napisał to byś dalej żył w nieświadomosci i z piotrka sie nabijał  :lol:

 

 

 

 

Jasny pieron, z Harnasiami gadałem, mącą człowiekowi w głowie tą góralską gwarą... :look:

 

Oni mają jakieś powiązanie z Vlaticami  koło Znojma i gdzieś mi się przeniosło linkami. Piotrze  - wybacz   :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Radegast w Rozkosznym Bufecie masz pewny :piwko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny pieron, z Harnasiami gadałem, mącą człowiekowi w głowie tą góralską gwarą... :look:

 

Oni mają jakieś powiązanie z Vlaticami  koło Znojma i gdzieś mi się przeniosło linkami. Piotrze  - wybacz   :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Radegast w Rozkosznym Bufecie masz pewny :piwko:

 

Saunowy świat jest rzeczywiście chyba w Karlowicach. Lepiej się nie da :niewiem: A zatem do zobaczenia na saunie :)

 

Oooo, żona :hej:

 

Gulasz polecam, robi rewelacyjny. :jesc:  :slina: Jedno popołudnie trzeba przeznaczyć. Bartek ponoć ma duży kocioł do gotowania. Trzeba by się jakoś zgrać.

 

Zbieramy zamówienia. Ilu chętnych :hehe:

 

Ehh coś mnie trafi z tym cytowaniem, 4 raz pisze odpowiedź :D

 

W każdym razie gar mam 30 litrowy, myślę że powinien styknąć.

 

Jedna osoba mogłaby zakupić wszystkie składniki a później podzielimy na liczbę ekip czy też osób wartość zakupów, chyba że są jakieś inne propozycje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład i sposób przyrządzania ustalaliśmy przy okazji spotkania w Jurkowie choć niestety nie doszło do wykonania i konsumpcji... :oslabiony:

 

Pozwólcie zatem, ze zacytuję:

 

 

Może nieskromność przeze mnie przemawia ale wołowy gulasz szegedyński w wykonaniu mojej lepszej połowy - belissimo. :slina: :slina: Obowiązkowy element żywieniowy na każdym urlopie. W domu rzadko robi więc tym bardziej smakuje na wyjazdach. 

Przepis jest prosty: jeden wół :zly:, zagon kapusty, i taczka przypraw. Woła najpierw pokonać w walce wręcz. :boks: Walka odbywa się na zagonie kapusty więc z szatkowaniem nie ma już problemu. Jak wół jest już pokonany (oczywiście przy założeniu, że to on nie pokona nas, bo wtedy to  :pupa:) to trzeba go potem pociąć (można piłą motorową  :>) wymieszać z zagonem, dosypać przyprawy i kotła. Do tego dwa wiadra wody. Proste nie? :lol:Chyba damy radę.... :lol:a potem ci którzy przeżyli :piwo: :pub: :jesc:




Pozdrawiam
Kajtek (ten od Goni :hehe:
Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skład i sposób przyrządzania ustalaliśmy przy okazji spotkania w Jurkowie choć niestety nie doszło do wykonania i konsumpcji... :oslabiony:

 

Pozwólcie zatem, ze zacytuję:

 

 

Może nieskromność przeze mnie przemawia ale wołowy gulasz szegedyński w wykonaniu mojej lepszej połowy - belissimo. :slina: :slina: Obowiązkowy element żywieniowy na każdym urlopie. W domu rzadko robi więc tym bardziej smakuje na wyjazdach. 

 

Przepis jest prosty: jeden wół :zly:, zagon kapusty, i taczka przypraw. Woła najpierw pokonać w walce wręcz. :boks: Walka odbywa się na zagonie kapusty więc z szatkowaniem nie ma już problemu. Jak wół jest już pokonany (oczywiście przy założeniu, że to on nie pokona nas, bo wtedy to  :pupa:) to trzeba go potem pociąć (można piłą motorową  :>) wymieszać z zagonem, dosypać przyprawy i kotła. Do tego dwa wiadra wody. Proste nie? :lol:Chyba damy radę.... :lol:a potem ci którzy przeżyli :piwo::pub::jesc:

 

 

 

Pozdrawiam

Kajtek (ten od Goni :hehe:

 

Nie no spoko woła się znajdzie, taczke przypraw i dwa wiadra wody też ale obawiam się o zagon z kapustą o tej porze roku  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to co od macochy??  gdybym cie nie napisał to byś dalej żył w nieświadomosci i z piotrka sie nabijał  :lol:

Seba, wybacz, :blagac:  :blagac: dziękuję za sprostowanie, istotnie, żyłbym w błogiej nieświadomości swego karygodnego błędu i z Piotrka darł łacha.  :]

Przyznaję i ponownie proszę o wybaczenie. :blagac:  :blagac:  :blagac:  Albo może jako organizator podam się do dymisji.. :hmm: .wotum nieufności jakieś czy coś...  :banned: zaufanie społeczne stracę... :zolta:  :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, wybacz, :blagac:  :blagac: dziękuję za sprostowanie, istotnie, żyłbym w błogiej nieświadomości swego karygodnego błędu i z Piotrka darł łacha.  :]

Przyznaję i ponownie proszę o wybaczenie. :blagac:  :blagac:  :blagac:  Albo może jako organizator podam się do dymisji.. :hmm: .wotum nieufności jakieś czy coś...  :banned: zaufanie społeczne stracę... :zolta:  :policja:

Tam zaraz do dymisji, runda Radegasta dla wszystkich i będzie gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.