Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że pomogliśmy koledze w nieszczęściu i ten skromny datek dotarł zgodnie z obietnicą. Kajetan skoro awans w pracy to gratulacje :bravo: . Życzę udanego długiego weekendu :biwak: . Ja niestety dyżuruje w Dzień dziecka i nie mogę się nigdzie wypuścić. Do Stramberka w połowie czerwca jedziemy na wycieczkę zakładową. Witus- gratulacje za 2000 post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michał  miejsce ładne,niedaleko,czas jest wolny......tylko ,że ja przyczepę bratu pożyczyłem na weekend i teraz pozostało tylko :sciana: :sciana: :sciana: 

 

 

Udanej wyprawy i odpoczynku....może pogoda pozwoli Wam skorzystać z basenów i plażowania w promieniach słońca .....czego serdecznie życzę :thank:

 

Irek

 

ps.nam na pocieszenie pozostanie odwiedzenie znajomych na Jurze Krokowsko-Częstochowskiej,no chyba,że uda mi się Holka namówić na góry pieszo to wtedy Tatry lub Babia Góra ale mam małe szanse :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.tylko ,że ja przyczepę bratu pożyczyłem na weekend i teraz pozostało tylko :sciana: :sciana: :sciana:

 

 

 

 

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj...  :ee: Ale nie martw się, :przytul: my tez pożyczamy cepę teściom... i to na dwa tygodnie  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj...  :ee: Ale nie martw się, :przytul: my tez pożyczamy cepę teściom... i to na dwa tygodnie  :look:

To rozsądny człowiek i był już z nami na wypadzie poza tym przeszedł wczoraj w raz z córką intensywne szkolenie w obsłudze więc da rade :hmm: i tylko na cztery dni.

Kajtek ....bo tak tajemniczo ale jeśli awans to :bravo: :bravo: :bravo: jeśli tylko więcej pracy to :bzik: :bzik: :bzik: ale ogólnie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno...

my będziemy gdyby ktoś miał ochotę dołączyć, a poza tym są tam domki drewniane w dobrym standardzie do wynajęcia

 

pozdrowienia

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kajtek ....bo tak tajemniczo ale jeśli awans to :bravo: :bravo: :bravo: jeśli tylko więcej pracy to :bzik: :bzik: :bzik: ale ogólnie powodzenia.

Teoretycznie to pierwsze, a jak w praktyce to się okaże  :hmm:​ ale dziękuję za dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro tak twierdzisz... to tak pewnie jest  :hmm:



trudno...

my będziemy gdyby ktoś miał ochotę dołączyć, a poza tym są tam domki drewniane w dobrym standardzie do wynajęcia

 

pozdrowienia

 

Michał

 

Michał.

 

Jak Wam się udał wyjazd? Może jakaś fotorelacja??  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję :) towarzystwo dopisało, tak, że mimo pogody, która nie rozpieszczała humory były pierwszorzędne

 

jako, że drewno ogniskowe na tym campingu jest gratis, a dziewczyny raczej ciepłolubne opanowany przez na grillopiecyk praktycznie nie stygł ;)

 

 

post-683-0-27395900-1370900603_thumb.jpg

post-683-0-14711100-1370900655_thumb.jpg

post-683-0-87531600-1370900710_thumb.jpg

post-683-0-84938100-1370900770_thumb.jpg

post-683-0-83433400-1370900835_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prąd na każdym stanowisku, zrzut wody brudnej + toalet w wyznaczonym miejscu, super czyste i na bieżąco sprzątane toalety z prysznicami. Cały teren campingu ma asfaltowe uliczki w stylu małego miasteczka ruchu drogowego dla dzieci, kilka takich altan jak ta na zdjęciu na terenie campingu gdzie stoją stacjonarne grille.

Przy recepcji restauracja w stylu góralskiej chaty z jedzeniem ( i Radegastem oraz Pilsnerem) w przyzwoitych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pomysłów... ale myślę, że to raczej czas urlopów nastaje i nasza "langoszowa" społeczność nieco się rozbiegła.

Ale to nic. Ja myślę, Kochani, że jeszcze trochę i będziemy zakładać wacik o Drugim "Langoszowym" Spotkaniu...

Za dużo chyba myślę ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.