Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

No,no Kajetan ale dostałeś wyczerpującą i celną odpowiedź od Jagody :bravo: :bravo: :bravo:

A tak poza konkursem to dział ornitologiczny podoba mi się :bzik::laugh:  :bzik: , ciekaw jestem w jakim kierunku jeszcze nasze rozmowy pójdą :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No,no Kajetan ale dostałeś wyczerpującą i celną odpowiedź od Jagody :bravo: :bravo: :bravo:

 

 

Wiem, wiem... na Jagodę zawsze można liczyć, jeżeli chodzi o celną ( a czasem i ciętą ) ripostę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my przerzucamy sie teraz na ornitologię  :hmm:  :> Może to wcale nie był orzeł tylko sęp płowy?? A może kondor, który dorabia do emerytury bo mu peruwiańska nie wystarcza do pierwszego ... jest tez opcja tukana opasłego (łac. "tukanus langoszus" ) ale ten występuje w przyrodzie bardzo rzadko... jego naturalny pokarm jest ostatnio nagminnie wyjadany przez niezidentyfikowana grupę naczelnych, przemieszczająca się w skoordynowany sposób, koczującą kilka dni w jednym miejscu. Po jej odejściu dla "tukanusów" nie pozostają nawet okruszki ich ulubionego pokarmu... taaak ten gatunek jest zagrożony wymarciem... :niewiem:

 

Jednak jest dla niego nadziej. Grupa zpaleńców, próbuje w warunkach laboratoryjnych, odtwtorzyć naturalny pokarm "tukanusów" i tym samym przyczynić sie do uratowania ich od wyginięcia. o ich naukowych osiągnięciach zapewne nie raz jeszcze usłyszymy i przeczytamy w fachowych czasopismach... Życzmy im powodzenia w kolejnych eksperymentach... "tukanusy" nie mają wiele czasu, ich dni są policzone ... :czacha:  :jesc:

Może jakaś praca doktorska się wykluje z tego tematu ornitologicznego :hmm:  może coś na temat wpływu tukanusów na zanikający gatunek radegastimus upojus :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś praca doktorska się wykluje z tego tematu ornitologicznego :hmm:  może coś na temat wpływu tukanusów na zanikający gatunek radegastimus upojus :ee:

Doktorze Kajetanusie..... prosimy, prosimy :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorze Kajetanusie..... prosimy, prosimy :yay: :yay: :yay:

 

Muszę mieć wenę... a najlepsze weny przychodzą w obecności Radegastusa Pospolitusa :) A o taki gatunek trudno w pracy  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Ci mam napisać? No nałożyłem zaczep na hak. Zaczepiło. To zacisnąłem stabilizator. Widzisz - jak człowiek myślał, to jeszcze poszarpał hakiem (nie zwracałem zazwyczaj uwagi na znacznik - szarpałem zaczepem - znaczy podnosiłem przyczepę). A teraz nie myślał. No i nie poszarpał. Jak Pan Bóg chce człowieka pokarać, to mu rozum odbiera. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś praca doktorska się wykluje z tego tematu ornitologicznego :hmm:  może coś na temat wpływu tukanusów na zanikający gatunek radegastimus upojus :ee:

Ja myślę, że...  :hmm:  dopóki w ciągłej produkcji będzie ten złocisty piankowy napój, gatunkowi radegastimus upojus z rodziny karawaningus wyginięcie nie grozi...  :jump:

Może postarajmy się więc, żeby i ta ptaszyna nie wymarła  :hmm: a przy okazji i my czasem coś pysznego zjemy  :slina:  :slina:  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że...  :hmm:  dopóki w ciągłej produkcji będzie ten złocisty piankowy napój, gatunkowi radegastimus upojus z rodziny karawaningus wyginięcie nie grozi...  :jump:

Może postarajmy się więc, żeby i ta ptaszyna nie wymarła  :hmm: a przy okazji i my czasem coś pysznego zjemy  :slina:  :slina:  :slina:

czyli wychodzimy z hasem dokarmiaj ptaszki????? :]

Lsta dokarmiających?????????

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak :ee::bevil::D ale przecież umawiamy się na II spotkanie langoszowe :]

 

A no tak, umawiamy się.... będę pilnował aby obyczaj ludowy nie zaginął....  :banan: a może nawet stworzymy nową świecką tradycję... :hmm:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja miałam nadzieję, że uda nam się popełnić 2000 post   :yay: Lecz SZA zapadła głucha.... zapewne z obawy przed święceniem   :blagac:   :hmm:

Jest tam kto ??? HALO  :swieca:   :swieca:   :swieca:

 

Ps. By w forumowym temacie było: kupię stopień do przyczepy   :]   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.