Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe czytam i boki zrywam - doktorus Kajetanus - nieźle było na tych Langoszach skoro doktoraty się posypały :D

 

P.S. Jagoda, kiedyś się doczytałem na forum, że jako stopień do przyczepy komuś służyła skrzynka po piwie więc :D :D :D :D :D

- czas na piwo :D hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja miałam nadzieję, że uda nam się popełnić 2000 post   :yay: Lecz SZA zapadła głucha.... zapewne z obawy przed święceniem   :blagac:   :hmm:

Jest tam kto ??? HALO  :swieca:   :swieca:   :swieca:

 

Ps. By w forumowym temacie było: kupię stopień do przyczepy   :]   :]

to ja proszę o drugi stopień.......... może być zasilania :ee:

 

a mam jeszcze jedno pytanie ...pewnie głupie ...... ale podobno kto pyta nie błądzi :hmm:

jak ustawić w profilu żeby  w każdym poście był np adres internetowy lub zdjęcie ????? :]:look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruziu.... wejdź w swój profil.... Ustawienia..... Sygnatura.....tutaj masz duuuużo miejsca :jump:  możesz dać upust swojej wyobraźni :)

Ja chyba nawet wiem Wachmistrzu, komu za stopień owa przedmiotowa służyć miała   :D   :D   :D

Edytowane przez jagoda_bb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia - jak wygląda przyczepa Jożina? Model czeski mam rozumieć? ;)

Przyczepa Jożinowa to taki dziwny model przyczepy który pojawił się u mnie na podwórku koło października tamtego roku i na razie jest skarbonką bez dna :ee:  a tak poważnie to staruszek Hobbik mojego męża Jożina :]

 

Fruziu.... wejdź w swój profil.... Ustawienia..... Sygnatura.....tutaj masz duuuużo miejsca :jump:  możesz dać upust swojej wyobraźni :)

Ja chyba nawet wiem Wachmistrzu, komu za stopień owa przedmiotowa służyć miała   :D   :D   :D

Dziękuję bardzo ...... a fantazja lepiej żeby mnie nie ponosiła :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. By w forumowym temacie było: kupię stopień do przyczepy   :]   :]

 

Proponuję popełnić wpis w dziale: "Ogłoszenia" : http://forum.karawaning.pl/forum/87-og%C5%82oszenia/  :hmm:  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przerwa długa od rana,  piszcie coś bo rekordu nie będziecie mieli  :]

No to napisz!  :ee:

A rekord, to my tu chyba już dawno pobili, bom nigdzie nie widziała na całym forum podobnego tasiemca  :]

Ale chwali się, chwali - to znaczy, że stanowimy jakąś niezwykle wyjątkową grupę radegastimusów z rodziny karawaningowców  :thank:  :thank:  :thank:  :biwak:  :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pielęgnować należy, z czym się zgadzam się w % stu :) z uwagi iż weekend nam juści niespodziewanie nastał, zapytam uprzejmie: któż dzisiaj langosza zapodawał będzie ?? :)

A może by tak lekko spolszczona wersja langosasmusa ?? Na grillu ?? ;):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak ładnie opisujecie swoje kulinarne dokonania to i ja się pochwalę:

- dziś karkóweczka w marynacie ziołowej z grila z sałatką z pomidorków z grzaneczkami czosnkowymi i zimnym piwkiem :ee:  Dla dziewczynek soczek.  Taki obiadek na świeżym powietrzu  :yay:

- może to nie langosz ale smakowało wybornie ;)

Pozdrawiam ze słonecznego dziś wschodu  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkóweczka na grillu to można by rzec śmiało taka rodzima wersja langosza   :]


Zatem i na mym stole ów langosz gościł z wieczora  :yay:

Pozdrowienia z gwieździstego południa  :]

 

Ps. Kto i co za popełnienie 2000 ??    :miga:     :jump:     :tuptup:      :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.