Skocz do zawartości

A może tak Słowacja?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

chciałbym zrobić ekonomiczną majówkę - przed wczasami w czerwcu :]

 

 

 

 

 

Oooo, skąd ja to znam...hehe(1).gif My co prawda w lipcu ale problem ten sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowni

 

Dostałem odpowiedź od Villi Betula.

 

Co my na to?

 

 

Dzien dobry pan Kajetan Butrym.<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Dakujeme za odsetki pomieścić sa v našom resorte. Radi by sme v Vami nadviazali spolupracu a tešíme sa na Vašu navstevu v termine 01.05-05.05.2013.<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Cena sa odvija od počtu osob, nie počtu karawanu<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;"><br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">V máji stojí 11 âŹ/osoba/noc no dali by sme Vam zlavu 30 % teda cena na 1 osobu/noc = 7,7 ⏠+ 0,7 ⏠miestny platok<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;"><br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">V prípade dalsích pitania nas kontaktujte. <br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;"><br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Pekny den <br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Alexandra Klacková<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Villa Betula Resort***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ogłaszamy powszechną mobilizacjęwaytogo.gif Niech każdy ściąga znajomychtn24camping.gif

 

Może jak będzie więcej, to jeszcze spuści....:)

 

Na razie zadałem pytanie czy to wszystko czy dodatkowo plac, prąd, woda itp. No i czy dzieci coś taniej...

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

 

Dostałem odpowiedź od Villi Betula.

 

Co my na to?

 

 

Dzien dobry pan Kajetan Butrym.

Dakujeme za odsetki pomieścić sa v našom resorte. Radi by sme v Vami nadviazali spolupracu a tešíme sa na Vašu navstevu v termine 01.05-05.05.2013.Cena sa odvija od počtu osob, nie počtu karawanu V máji stojí 11 âŹ/osoba/noc no dali by sme Vam zlavu 30 % teda cena na 1 osobu/noc = 7,7 ⏠+ 0,7 ⏠miestny platok V prípade dalsích pitania nas kontaktujte.

Pekny den

Alexandra Klacková

Villa Betula Resort***

 

 

 

 

 

Oczyściłem trochę odpowiedź bo pociągnęło syfu z kodowania maila. Odnośnie stania tam to kasują tylko od osoby i nie dopłaca się za nic więcej, Czyli prąd, auto, przyczepa, plac zabaw i wifi w cenie. Miejsc postojowych wyznaczonych nie ma więc staje się gdzie się komu podoba na trawie. Z tego co pamiętam to dzieci do 3 lat były za free a od 3 do 10 albo 12 za 40% ceny dorosłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem co zrobić, ale teraz już wiem, że nic z tego nie wyjdzie.

Podane ceny może i są przystępne, ale nie dla mojej załogi. Moje córki są już dorosłe, co przy czwórce dorosłych daje już po kieszeni.

 

7,7 ojro + 0,7 ojro = 8,4 ojro x 4,15 (kurs) x 4 osoby x 5 dni = 697,20 zł

A gdzie paliwo i inne używki ?

 

Pozostanie mi Przybrodzin. A ze Słowacją poczekam, aż dziewczyny wyjdą za mąż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze Słowacją poczekam, aż dziewczyny wyjdą za mąż :D

 

Rozumiem, że na wesele zaprosisz wszystkich Forumowiczów. I że do ślubu pojadą cepą, a impreza będzie na campingu hahaha.gif

 

Czekaj czekaj, nie rezygnuj. Te 7.7 euro od osoby to dość dużo. To nie nasze ostatnie słowo. Jak nie spuszczą na dzieci, to poszukamy czego innego. Dla mnie 3 x 7.70 to też za dużo za nockę. To już się zbliża do tańszych campów na Chorwacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Pani w sprawie dzieci, Bartek - do dzieła :)

 

Cena je koncova, v tom je aj elektryczność, wodę , sanitariaty <br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Dzieci do 3 - 12 lat cena 4 ⏠zo zlavou 30% je 2,8 ⏠koncova<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;"><br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;"><br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Pekny den <br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Alexandra Klackova<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium;">Villa Betula Resort**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Pani w sprawie dzieci, Bartek - do dzieła :)

 

Cena je koncova, v tom je aj elektryczność, wodę , sanitariaty

Dzieci do 3 - 12 lat cena 4 EUR zo zlavou 30% je 2,8 EUR koncova

Pekny den

Alexandra Klackova

Villa Betula Resort**

 

mikolaj.gif proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.google.com/117731157142678959563/Wakacje2009SOwacjaWegry ten duży camping nad liptowską marą też jest bardzo fajny, dobre sanitariaty, można swobodnie się ustawiać ... Kiedy ja tam spałem nie było jakoś kosmicznie drogo, ale to chyba przed wprowadzeniem euro było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.go...009SOwacjaWegry ten duży camping nad liptowską marą też jest bardzo fajny, dobre sanitariaty, można swobodnie się ustawiać ... Kiedy ja tam spałem nie było jakoś kosmicznie drogo, ale to chyba przed wprowadzeniem euro było.

 

Przypuszczam że mówisz o kempingu Mara http://maracamping.sk/ ceny porównywalne z Betulla dorośli od 10 - 15 euro, dzieci do 3 lat free później 3 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie

 

Co robimy? 80 zeta za nocleg to nie mało, zwłaszcza razy cztery... Męczyć kobitę, czy badamy gdzie indziej. czasu jest trochę, nie musimy podjąć dzisiaj decyzji. Proponuję zbadać inne campy. Podrzucajcie propozycje, ja będę mailował a Bartek będzie czyścił :)

Ważne, że decyzja podjęta, grono się zbiera. No chyba, że śnieg będzie padał...:( tfu tfu na psa urok klnie.gif

 

Wpisywać się oczywiście proszę dalej :)

 

na razie wykorzystam wcześniej podrzucone linki. Ale pewnie dopiero wieczorem, bo teraz zostaje sam na zmianie do 16.00 i pewnie będzie młyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.