Skocz do zawartości

A może tak Słowacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Urlop już zarezerwowany, w pracy wiedzą, że otwarcie sezonu jest świętością, więc tylko jak nie widzę to rysują kółko na czolescrewy.gif...bo dwa tygodnie wcześniej o niczym innym nie gadamspineyes.gif

A co powiedzie na taki pomysł? Można by spróbować sklecić coś na Słowacji, pod Tatrami lub przy ciepłych źródłach. Mogę wybadać temat, byłem za dwa trzy razy. Pytanie czy byliby chętni.

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My zastanawiamy się nad wyjazdem na 1 maja do Słowackiego Raju, nie wiem jak będzie z urlopem ale można spróbować zrobić spotkanie na słowacji będzie nam po drodze :):przyczepa:

 

 

Ogólnie jesteśmy za, możemy również pomóc w organizacji :biwak:

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Macie upatrzony jakiś camping? No i jaki skład u was? U nas 2 + 1 siedmiolatek :)

 

Słowacki Raj to fajny pomysł, choć trochę daleko. Myślałem raczej o okolicach Chopoka - tam jest camping na wjeździe do doliny (a przy dobrych wiatrach może dałoby się jeszcze na nartach pojeździć :) ), lub w Liptovskim Mikulaszu, camping Borova Sihoć. Fajnie położony w zakolu rzeki, choć z sanitariatami było kiepsko kilka lat temu. Były w piwnicy pobliskiego hoteluniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz skład też 2+1 14-sto latka

 

 

W Słowackim Raju najlepszą bazę wypadową stanowi chyba ten kemping http://www.podlesok.sk/

 

Z tymi nartami to dałeś mi do myślenia, jak by był śnieg to faktycznie można jechać na Chopok

 

 

Zobaczymy może będzie więcej chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gitara::serducha: :serducha: :bevil: Tak, Słowacja jest piekna,byliśmy rok temu w wysokich Tatrach,z pola kempingowego mielismy widok na Tatrzanską Łomnice,przepieknie,pole nazywało sie Tatranec Kemp,naprawde poleca.Do centrum jakieś 2 km,dużo tras rowerowych,wypady w góry.Napisałem nawet na temat wyprawy do gazety Polski Caravaning nr 50 lipiec- sierpien 2012.Co do sanitariatów to mam mało do powiedzenia bo to był maj i sanitariaty na polu były zamkniete ale mielismy dostepny jeden pokoj w hotelu i tam kożystaliśmy z łazienki.

post-5117-0-11022900-1360496505_thumb.jpg

post-5117-0-49846400-1360496553_thumb.jpg

post-5117-0-14245400-1360496567_thumb.jpg

post-5117-0-70816400-1360496591_thumb.jpg

post-5117-0-26112500-1360496616_thumb.jpg

post-5117-0-29208300-1360496636_thumb.jpg

post-5117-0-54370800-1360496700_thumb.jpg

post-5117-0-57649400-1360496738_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się nam udało załatwić z"Komisią Edukacji Narodowej" :hehe: wolne 29 i 30 kwietnia to można by było obskoczyć kilka miejsc np. Chopok i słowacki RaJ ale to będę wiedział w kwietniu :(

czy tak czy siak decyzja u nas powoli zapada chcemy w maju na Słowację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i chciałem zaproponować Małą Fatrę ok 50 kl od Zwardonia jest tam pole namiotowe i doskonała baza wypadowa,podaje link do strony kempingu:

 

 

http://www.campingbela.eu/galeria.aspx

 

słyszałem bardzo wiele ciekawych i zachęcających opini o tym miejscu.

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak jadą 14 latki to ja też jadę ... coraz trudniej mi moją starszą córkę zmotywować do wyjazdów ;) ... w końcu pofotografuję góry bo jakoś sami się nigdy nie potrafimy zmotywować do spacerów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu pofotografuję góry bo jakoś sami się nigdy nie potrafimy zmotywować do spacerów !

 

 

super idziemy w góry - tylko trzeba sie zdecydować, gdzie i którym szlakiem :)

 

 

odwiedzamy jedno miejsce czy kilka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Fatra też może być. Tylko do basenów daleko :(

No i narty nie wchodzą w grę. Pod Chpokiem to i pochodzić po górach można, pojeździć i na baseny pójść, a tam sauny ( na golasa oczywiścieswiety.gif ), i ciepłe wody, itd.

Może też być na Jeziorem Liptovska Mara. Jest tam taki kameralny kamping, Villa Betula, w sam raz na kilka-kilkanaście zestawów. Myślę, że to byłoby idealne miejsce dla nas. Nie byłam tam ale przejeżdżałem w lecie i wyglądało OK. Jest plac zabaw dla dzieci itp. To miejsce oferuje wiele możliwości w bliskiej odległości. Nawet się rymuje :) Jeżeli byłby konsensus - podejmuję się mediacji z właścicielami klotnia.gif

 

Pod Chopokiem, w dolinie to mogłoby być jeszcze zimno...

 

Linki:

 

www.jasna.sk

www.taralandia.sk

http://www.zakwatero...resort#contacts

http://www.besenova....CFYVZ3godYkAAyQ

http://www.ssj.sk/ja...lobody/?lang=pl

 

 

części z Was na pewno znane, części nie. Na pewno użyteczne. Wszystko w odległości 10-30 km od campingu Villa Betula

 

Acha. Ja planuję od 1 do 5 -tego. Taką rezerwację poczyniłem w pracy :)

 

Dla zainteresowanych: nasz skład, choć to już wcześniej pisałem: 2+1 siedmiolatek, pierwszaczek, jeździ na nartach i na rowerze, baseny mógłby odwiedzać codziennie... :)

 

Pozdro Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camping goralsky dvor

blisko granicy - basenik z podgrzewaną wodą - blisko do Spływu Dunajcem - w pobliżu Cerveny Klastor

termy Vrbov

kąpielisko całoroczne - niestety camping czynny od 15.06- można za darmo stać na parkingu koło basenów - blisko do Słowackiego Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villa Betula szczególnie dla mniejszych dzieci jest super, jedyny minus taki że się cenią w zeszłym roku koszt 11eur od osoby, w tym już wszystko wliczone.

Obok jest jeszcze jeden kemping zaraz na granicy z Liptovskim Mikulasem nad samą Liptovska Marą.

Je wstępnie się piszę, choć może nie na cała majówkę. Ale od nas na szczęście to kawałek więc nawet i na zwykły weekend idzie się kulnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.