Skocz do zawartości

A może tak Słowacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek szukaj dalej bo z tego co zrozumiałem kobitę z Bettuli to napisała że to ostateczna cena. I faktycznie jeżeli by jechać na 4 dni do tego jakieś baseny i coś koło siebie to na majówkę 1000 pln pęknie niczym bańka mydlana nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, my wstępnie byśmy się pisali na tą Villę Betulę (dwie dziewczyny 3 i 5 lat) więc plac zabaw i baseny wykorzystane :-D .

 

Gdzieeee między ludzi , ty do częstochowy a nie słowacja. jeden z rejonu pszczyny wystarczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my wstępnie byśmy się pisali na tą Villę Betulę (dwie dziewczyny 3 i 5 lat) więc plac zabaw i baseny wykorzystane :-D .

 

OK. Ale jak może czytałeś Betula nie jest 100% bo trochę szaleje z cenami. Ale już wiem że musi być plac zabaw i blisko baseny. No i mój Kuba miałby zapewnione towarzystwo dwóch niewątpliwie wytwornych dam :)

 

 

 

 

 

Aktualna lista

 

Kajetan1975 2+1 (7 lat)

Marko6 (zdaje się samotnie...?)

Bartosz_b 2+1 (3 lata)

Darek126N - tu obsada nie znana, ale była deklaracja chęci (jeśli dobrze zrozumiałem)

Maarec 2+1 (3 lata)

Tombr 2+2 ( 3 i 5 lat)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest też ten kemping o którym wcześniej wspominałem, i cennik jakby bardziej przyjazny. http://camping-raj.sk/indexpl.php kemping przy drodze ale aut za bardzo nie słychać szczególnie w drugiej części pola. Jeśli by były tam miejscowe zwierzątka (konie króliki koty psy kozy ) to dzieciaki może by sie niezanudziły. w okresie letnim nawet tam są panie które sie dzieciakami zajmują, i nawet sie jakieś wieczorne grajki zdażają w mini knajpce co jest na polu. Do miasteczka ok 2km, można podjechać, pozwiedzać jest hotel z spa http://www.spa.sk/ , ale z kilku eurasów trza by wyskoczyć. Są jeszcze baseny zewnętrzne ale to bardziej na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zimą jeżdzę do www.chatabaranec.sk, właściciel mnie nie raz zapraszał z przyczepą latem , to nie jest kemping ale kilka załóg się zmieści, może się zdażyć że ktoś będzie jakieś 50 metrów dalej bo są dwa parkingi i spory kawałek trawy ale nie w każdym miejscu można stanąć to wszak góry i może się okazać że po drabinie wchodzimy do przyczepy :], myślę ze 5-7 załóg da radę ustawić obok siebie, do Liptovskiego Mikulasza jest jakieś 5 km, na stronie są zdjęcia i ręcze że autentyczne. Prąd jest, WC i prysznic udostępnił by jeden pokój i po sprawie. Co do ceny nie wiem ale napewno będzie konkurencyjna, jest tylko mały problem z dojazdem, ostatnie 1,5 km jest pod górę nachylenie jakieś 8% może i więcej. W załączniku ta droga zimą, tą drogą mogą jeździć tylko Ci co mieszkają na górze więc jest bardzo mało uczęszczana. Poczytajcie czy pasuje miejsce to popytam o cenę bo tak pytać ile by kosztowało dla orientacji nie będę. Ja na 4 dni nie będę tam jechał to za daleko.

post-9045-0-94208800-1360601484_thumb.jpg

post-9045-0-53510300-1360601627_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest też ten kemping o którym wcześniej wspominałem, i cennik jakby bardziej przyjazny. http://camping-raj.sk/indexpl.php kemping przy drodze ale aut za bardzo nie słychać szczególnie w drugiej części pola. Jeśli by były tam miejscowe zwierzątka (konie króliki koty psy kozy ) to dzieciaki może by sie niezanudziły. w okresie letnim nawet tam są panie które sie dzieciakami zajmują, i nawet sie jakieś wieczorne grajki zdażają w mini knajpce co jest na polu. Do miasteczka ok 2km, można podjechać, pozwiedzać jest hotel z spa http://www.spa.sk/ , ale z kilku eurasów trza by wyskoczyć. Są jeszcze baseny zewnętrzne ale to bardziej na lato

 

No ha ha ha ... :-) . Po obejżeniu fotek jakoś tamten bardziej mi odpowiada ale te grajki też mają duże znaczenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Chata Baranec pasuje, podobają mi się takie klimaty, że ktoś przyjmuje ekipę, nie mając oficjalnie pola campingowego. Tzn, że jest otwarty na ludzi i zawsze przy tym coś fajnego wypada. A to jakąś ciekawostkę pokaże, której w przewodniku nie ma, a to jakieś lokalne danie ugotuje, albo zniżkę na coś załatwi :)

 

Camping Slnecne Skały kojarzę, istotnie jest przy drodze z Żyliny przez Rajec i dalej na południe. Czasami jeździmy tamtędy na wakacje. W Rajcu rzeczywiście są strasznie wypasione baseny termalne ale dla dzieci nuda, nie ma zjeżdżalni itp. takie ekskluzywne moczenie dla dorosłych :) Byłem i się moczyłem. Jeszcze za korony :)

 

Jak dla mnie możesz pytać w Chacie Baranec jak by to widzieli.

 

A ja porozsyłam maile po innych campach. Niby to jeszcze czas, ale pewnie przeleci jak z bicza strzelił.270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w miarę blisko do Mikulasza, na Chopok i w Tatry wyskoczyć można. Aquapark też niedaleko.

 

Może jednak się skusisz :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie http://www.podlesok.sk/cennik znalazłem cennik niestety z roku 2011 ale jak dobrze patrze to za osobę dorosłą chcieli 2 euro a za kampera 2,5 może tam warto spytać ?

 

 

a jak by co to jesteśmy chętni skład 2+1 14 lat

cennik-ubytovania-2011.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest blisko wszedzie ale autem :]

ja tam planuje kilka dni w wakacje a dokładnie w drodze powrotnej z wakacji, małzonka nie ma tyle wolnego aby na Baranca skoczyć w maju, ja chęć mam ale sam to nie pojadę, zobaczymy ile będzie miała wolnego ale to dobiero będziemy wiedzieć w kwietniu, a co do miejsca to jest naprawdę zajeb....., cisza, spokój, zrobił teraz przy strumieniu nie duży stawik i ma 16 pstrągów,, co do dodatkowych atrakcji wszystko można dogadać na miejscu, ja często się raczę w takiej niby knajpie golonaczką za nicałe 10 Euro, jej waga to około 1 kg, do tej knajpy jest półtora kilometra. Na Barancu też jest jedzenie ale jak jest dużo osób bo inaczej się nie opłaca ale jakby zamówić zbiorowy obiad to da radę. Spokojnie na Chopok można wyskoczyć, może i będzie jeszcze śnieg, na barańcu w maju śniegu nie będzie więc łańcuchów nie trzeba brać:]

 

sprawdziłem jeszcze 26,27,28 kwiecień mam pracę - cały weekend :sciana:

a kiedy dokładnie planujecie jechać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest od 01-05.05.2013 - czyli jedziesz bo masz wtedy wolne hehe(1).gif

 

Aktualna lista:

 

 

<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Kajetan1975 2+1 (7 lat)<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Marko6 (zdaje się samotnie...?)<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Bartosz_b 2+1 (3 lata)<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Darek126N - 2+1 (14 lat)<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Maarec 2+1 (3 lata)<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: georgia, 'trebuchet ms'; font-style: italic; line-height: 18px; background-color: rgb(233, 239, 246);">Tombr 2+2 ( 3 i 5 lat)

Witus - skład nieznany ale pisał, że jedzie :)

Wpisujcie się sami, bo nie ogarniam. Do dziesięciu nie zliczę :) Kolegę Witusa przeoczyłem, a zadeklarował się jako jeden z pierwszychmlot.gif

 

 

 

Barteeek!!!! Ratunku!!!!! pad.gif

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.