Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

A propos gulaszu: Arku, planujesz jakąś wyżerkę w bieżącym roku ? :slina:

Na wstępie chciałem bardzo przeprosić za brak odpisania ale uwierzcie , zwyczajnie przeoczyłem dalsze wpisy tego wątku .

Następna sprawa to chwilowe kłopoty z netem .

 

Dopiero dziś , po rozmowie z Rysiaczkiem (m.in. o gulaszu) , coś mnie tknęło i przewertowałem wątki .

 

Baaardzo lubię bawić się z gulaszem i chętnie bym go zrobił kolejny raz ale wybaczcie , ze względu na to , że pojemność brytfanki pozwala na zrobienie max. 60 - 65 porcji to niestety nie podejmę się tego zadania .

... I nie chodzi tu o perturbacje z Białego Brzegu , nazwijmy to , z niedoinformowanym kolegą i rzekomo brakującą porcją . Dobrze wiemy , że zostało dla niego (jak by chciał) więcej jak jedna . Pal licho , nie chodzi o to i już .

Zwyczajnie ilość osób na zlocie będzie dużo większa niż mocy przerobowej brytfanki . Ot , taki to zwyczajny powód .

Głupio mi było już w Białym Brzegu , że nie mogłem obdzielić dużo większej ilości osób , dlatego taka moja decyzja .

Nie robię . Będzie sprawiedliwie .

Jeszcze raz przepraszam za zwłokę .

 

PS - Piotrusiu (100pko) . W mojej małej czepce mieści się stojak i cała otoczka związana z gulaszem . Sprawdziłem na Witce w listopadzie 2012 . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uczestnicy zlotu zostaną pasowani  celem nadania tytułu ,,zlotowca,, Odpowiednie certyfikaty przywiozę . Proszę ojców organizatorów o przygotowanie  okolicznościowej pieczątki. W DNIU PASOWANIA OBOWIĄZUJĄ RÓŻNE  WARIACKIE STROJE !!!

Tak tak będzie pasowanie . Tak jak pisze Rysiaczek  OBOWIĄZUJĄ RÓŻNE  WARIACKIE STROJE ! Tu prośba do wszystkich jeżeli posiadacie różne pieruńskie specyfiki ( tabasco , peperoni i tym podobne dziadostwa) przywieźcie to cóś a tak dla smaku :) . A co z pochodem 1 MAJA. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pochodem 1 MAJA. ?

Nasze pochody pierwszomajowe zapoczątkowane były w Sławie. Myślę, że tam tylko (zgodnie z tradycją) powinny się odbywać.

A tu ? Można przyozdobić sobie budkę, założyć czerwony krawat czy wywieśić czerwony sztandar.

Komandor też pewnie puści z "radiowęzła" odpowiednią muzę

https://www.youtube.com/watch?v=z3MJ4BILg4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przygotowany!

A ja to mam nadzieje ze wszystko pojdzie po mojej mysli i przybede juz w poniedzialek przed majowka! :) zaczynam chodzic po auchanach, realach i Lidlach w poszukiwaniach rzeczy do przyczepy...juz niedlugo przeca ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Nasze pochody pierwszomajowe zapoczątkowane były w Sławie. Myślę, że tam tylko (zgodnie z tradycją) powinny się odbywać.

Aaaaaaaaaaaa kurde 1-Maj - Spablo dzięki za taką uwagę . Dawno na forum nie odzywałem się ale jesli chodzi o majówkę to bywam w tym temacie czujny :miga: . Z resztą Majówka w Sławie to `"moje dziecko" a  pochód 1--Majowy to o ile pamiętam właśnie Spabla :hmm: .......... "cóś" widzę  :swieca:  , że w tym roku  nie ma  "ryzykanta" który podjąłby temat Sławy - no cóż szkoda  :oslabiony: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki temu :hmm: .......... kopytku :swieca: .... kopytkowi ???????????? Stałem się poniekąd sławny - jedyna ofiara majówki :]

ps. kurde może bys tak wyłączył raz tego swojego "sekretarza" bo się nie mogę dodyndac do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipku ! Jak miło Cię widzieć .

Fajnie by było Cię widzieć w Przybrodzinie . Rusz 4 litery i przybywaj a nie tylko wokół znanego nam jeziora :ee: .

Fingerku Areczku - po pierwsze niestety moje 4 litery są starsze jakby o rok i coraz mniej sie chce , po drugie jesli chodzi o znane nam jezioro to z każdego miejsca nad nim zawsze trafiałem idealnie do swojej "nory" a nad obcym akwenem mógłbym się "obtopić" obierając zły lub "zachwiany" azymut  :]  a po trzecie ogólnie  impreze organizują  "poznanioki" a nie wiem czy wiesz , że te mi przynajmniej znane to " łobiboki dusigrosze i nistety straszne PIJOKI" :krzykacz: .......... a życie "mię" miłe jeszcz puki co ............ :palacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.