Skocz do zawartości

przyczepa na parkingu osiedlowym


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj Spółdzielnia postawiła znak P czyli parkingu ale bez zaznaczenia "tylko dla samochodów osobowych"Nie odpuszczają.Myślę ,że nawet jak jest znak P to mogę parkować przyczepę.Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Spółdzielnia postawiła znak P czyli parkingu ale bez zaznaczenia "tylko dla samochodów osobowych"Nie odpuszczają.Myślę ,że nawet jak jest znak P to mogę parkować przyczepę.Proszę o opinie.

Sorry stary - no bonus, już Cie zrobili i postawili na swoim. Przykro mi. Jedyna szansa, ze miejsce to jest prywatnym terenem spółdzielni i Misie nie mogą Ci wlepić mandatu, ale spółdzielnia może nakazać usunąć pojazd.

 

Oznacza miejsce przeznaczone na postój pojazdów (zespołów pojazdów), z wyjątkiem przyczep kempingowych; umieszczona pod znakiem tabliczka T-23e oznacza, że na parkingu jest dopuszczony także postój przyczep kempingowych. Umieszczona pod znakiem D-18 tabliczka T-30 wskazuje sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni (oznaczonej na tabliczce barwą szarą) oraz że miejsce jest przeznaczone dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t. Umieszczona pod znakiem D-18 tabliczka T-3a wskazuje koniec miejsca przeznaczonego na postój. Umieszczona pod znakiem tabliczka T-29 informuje o miejscu przeznaczonym dla pojazdu samochodowego uprawnionej osoby niepełnosprawnej o obniżonej sprawności ruchowej oraz dla kierującego pojazdem przewożącego taką osobę. Znak może być umieszczony w innym miejscu niż po prawej stronie jezdni.

 


Zbak D-18

post-27145-imported-6ac2e5eb-828d-49a6-96a5-9f133a571287_thumb.png

 

Tabliczka uzupełniająca znak D-18 pozwalająca na parkowanie przyczep kempingowych (T-23e)

post-27145-imported-7e4432ca-1983-49ca-80a5-35bec98db875_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze.... jesli jest to droga niepubliczna to znaki drogowe nie obowiązują do czasu uchwalenia tego w statusie spółdzielni... jesli w statusie nie ustalil ze na jego terenie obowiazuje kodeks drogowy moga sobie te znaki wsadzic do d.. do skladzika powiedzmy... a podstawa prawna? chm.. jak znajde chwilke to zapodam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak szybko działają z postawieniem znaku, to wg mnie Twoja przyczepa nie przeszkadza tyle mieszkańcom co mieszkańcowi znającemu się dobrze z kimś z pracowników spółdzielni lub samego zarządu. Chyba masz więc pod stromą górę.

Może dobrym pomysłem byłoby wydzierżawienie miejsca od spółdzielni - kasa przemawia do wielu.

Sam w sezonie parkuję na parkingu strzeżonym za 105zł/mc. Jestem pewien dwóch rzeczy, że gdybym parkował pod blokiem to:

- znalazłby się pies ogrodnika

- włam/uszkodzenie

A tak śpię spokojnie. Poza sezonem do stodoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To był taki skrót myślowy :ok:

Wiem , wiem tak mi sie jakoś śmiesznie skojarzyło.Przepraszam za żart :niewiem:

 

Ależ nie masz za co przepraszać.

Jestem doświadczony facet: byłem w ciąży, rodziłem dzieci, a teraz w połowie już chodzę do szkoły...

W zamian moja żona remontuje teraz przyczepę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.