Skocz do zawartości

Wiek naszych holowników


szary11

  

596 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile lat ma Twój holownik?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
16 godzin temu, MariuszPoland napisał:

Lincoln Mark LT 5.4 V8 305km i dużo niuta ;)

na haku 4t

 

 

Ooo . I to jest holownik, a nie jakaś tam popierdółka.  Powiedz mi; jak dużo rośnie Ci spalanie gdy podłączysz budę? Długo jeździłem v8, ale wtedy nie targałem jeszcze przyczepy.   Na tą chwilę rozważam kupno v8, bo mój "reksio" ma 6 cylindrów ,230 koni i 300 niuta. Czuję niedosyt. A i spalanie mocno mi wzrasta, kiedy targam przyczepę. 

Widzę że mój poprzedni wpis w tym temacie  ma już trochę wiosen,  a mój holownik starszy rocznik niż tamten wtedy :) Uwielbiam starą motoryzację :)

20200514_201917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

Ooo . I to jest holownik, a nie jakaś tam popierdółka.  Powiedz mi; jak dużo rośnie Ci spalanie gdy podłączysz budę? Długo jeździłem v8, ale wtedy nie targałem jeszcze przyczepy.   Na tą chwilę rozważam kupno v8, bo mój "reksio" ma 6 cylindrów ,230 koni i 300 niuta. Czuję niedosyt. A i spalanie mocno mi wzrasta, kiedy targam przyczepę. 

Widzę że mój poprzedni wpis w tym temacie  ma już trochę wiosen,  a mój holownik starszy rocznik niż tamten wtedy :) Uwielbiam starą motoryzację :)

20200514_201917.jpg

Na razie nie miał jeszcze przyczepki :) za kilka dni jedzie do elektryka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Mój kuń to kia sorento 2.4 benzyna z LPG z 2003 roku 4x4 z reduktorem lift 2 całe opony terenowe bf goodrich. Jakoś to na czarnym jedzie ale bez szału ale za to terenu się nie boję albo zimowych wyjazdów 

IMG_20211113_102707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mój holownik to Nubira III 1.8 122km LPG z 2004. Auto bliźniacze z Chevrolet Lacetti. Ciąga Chateau 320 Elite. Daje radę ale brakuje niestety 2 cylindrów co najmniej, jest też sporo niższa od przyczepy przez co zakupiłem lotkę na relingi i teraz muszą ją jeszcze ustawić.

IMG_20210926_121209 (2).jpg

IMG_20220311_174453.jpg

IMG_20220311_174446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja się pochwalę Miało być Volvo ale zdecydowałem, że do przyczepy kupię jakiegoś taniego gnojarza i padło na Opel Signum 1.9 CDTI 150 KM (w tym roku chcę zwiększyć o kilka %). Samochód był tani w zakupie lae jak to bywa trzeba było do niego trochę włożyć... Rocznik samochodu to 2005/2006. (Proszę nie sugerować się tablicą rejestracyjną - mój zestaw jest pod tym względem zagadkowy - holownik WPI, przyczepa POB a tak na prawdę wszystko zarejestrowane w PCT :P )

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest holownik w sam raz do ciagania cepek. Wlasnie czekam na nowa Hobby z dmc 1750kg. Audica A6 2005r. 3.0l diesel, quatro, delikatnie podciagnieta mocowo i zmierzona 240km 480nm. DMC 2450kg, masa wlasna ok 2t

20211031_091630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.