Jump to content
szary11

Wiek naszych holowników

493 members have voted

1. 1. Ile lat ma Twój holownik?

Recommended Posts

szary11

Mamy temacik odnośnie wieku przyczepek, więc można teraz zobrazować jakie mamy holowniki. Zapraszam do ankiety :)

inhalt

Ok, może być zabawa jak z wiekiem przyczep. Ale wówczas poproszę o choćby jeszcze jedną grupę wiekową, np. "pełnoletnie" :skromny:. Zupełnie serio piszę.

szary11

Inhalt, dodanie opcji poskutkuje stratą głosów. Niech zostanie już jak jest. Można zawsze w poście dodać :ok:

tokyo

głos oddany, widzę, że jestem w większości :)

inhalt

Ok, to mój holownik jest w wieku 11+, ale ma 19. Z tym, że szukam nowszego: http://forum.karawan..._30#entry292999

Wcale nie chodzi o wiek i sprawnosć mojego MB S124, bo z tym nie ma żadnych problemów, ale niestety nie mam klimatyzacji, a silnik też bez turbiny więc nie ma aż takiego kopa od dołu jak współczesne motory na CR+turbo+intercooler. Staruszek i tak ze mną zostanie.

Pierzasty

Mój jest stary, ale jary...I wiem że przeżyje nie jednego 7-8 latka :ok:

Kajman

Coś w tym jest :oslabiony:. Starsze holowniki nie są tak delikatne jak te z pod igiełki

balthur

Monterey '93 pyka jak igiełka. Jako holownik znakomity (ładowność) i spalanie nieduże, a ten napęd na 4 koła nieoceniony. Paru kumpli już wytargał z blotka :)

COLA

Witam moj holownik jest tez w wieku 11 plus ale jego osiągi i wyposażenie przewyższaja niejedno nowe autko . a naped na cztery koła i pojemność robi swoje

:serducha:

misiek_uk

Hej a gdzie 20+ :)

szary11

NIech się zastanowie :hmm:

0-2 nie pasuje, nie ta kolejność ;) No i jest "minus" zamiast "plus". Wal na początek od dołu listy i będzie ok :ok:

wlowik

Jak na obrazku... Pociągnie wszystko, nawet drzewa po drodze poprzewraca.

post-883-0-03209600-1355525965_thumb.jpg

Sylwek3108

I to jest fakt. Te autka poprzedniej generacji są 100 razy lepsze od nowych. Kiedyś były samochody, wytrzymywały wszystko, a dzisiejsze delikatne jak niewiem co. Aż strach gdzieś dalej się wypuszczać tyle awaryjnej elektroniki w nich jest.

kornak

Ok, to mój holownik jest w wieku 11+, ale ma 19. Z tym, że szukam nowszego: http://forum.karawan..._30#entry292999

Wcale nie chodzi o wiek i sprawnosć mojego MB S124, bo z tym nie ma żadnych problemów, ale niestety nie mam klimatyzacji, a silnik też bez turbiny więc nie ma aż takiego kopa od dołu jak współczesne motory na CR+turbo+intercooler. Staruszek i tak ze mną zostanie.

Miałem podobny egzemplarz tylko 2.0 litra to był potwor do dzisiejszych holowniczków a jazda nim to rozkosz, klimatyzacja to bajer lepiej otworzyc szyberdach i czuc wiatr we włosach i rozsiąsc się wygodnie w fotelach które przypominają wersalkę.Zyczę jak najdłuzszej eksploatacji tego misiaczka :drive:

wlowik

W błocie klima sensu ni ma... jak powiadają Ci, którzy lubią "gnój po klamki".

Ja tak extremalny nie jestem, ale z doświadczenia wiem, że komary nie pchają się tak do gorącego pudła, jak do klimatyzowanego.